Криниця щастя• 2 часа назад
А комфортно ли жить на западе нашей страны, если
Не веришь в бога?
кураГАЛЯ• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
Ну и? Я тоже киевлянка, и прекрасно вижу как живут дончане в Киеве
Как?
А що таке?• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
И в Одессе легко, это вообще интернациональный город с момента основания. Главное - любить его историю, язык и не пытаться основать внутри свое пгт.
Да, согласна. Большие города принимают хорошо, если ты на одной волне с ними. А вот эти разговоры про коренных забавны, но устарели, таким могут страдать разве старики. Молодым пофиг уже, тем более при таком огромном переселении за последнее десятилетие
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Про це запитайте автора коментаря про свої не свої
Так это ж вы написали ’никогда не станет своим’. Что это значит?
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляNatalia505
Я вас прошу...чудово себе почуваю в Одесі і на Закарпатті. Дуже сумую...що зараз не можу поїхати. Якщо ви адекватна, до вас нормально ставляться такі самі адекватні люди. Навіщо ставати своїм? Ви ж не одружуєтесь з ними, не народжуєте дітей, хоче це цілком можливо. Достатньо поваги.
’Прекрасно ставитися ’ це одне
Там он людина в першому коментарі хоче стати ’ своєю’ на заході. Для чого це їй, невідомо
А що таке?• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
’Прекрасно ставитися ’ це одне
Кто там хотел стать своей? Как вы читаете так удивительно?
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
А що означає ’стати своїм’ на заході?
І для чого це людям
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Те, що хтось хотів чи не хотів немає значення.
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
А що означає ’стати своїм’ на заході?
І для чого це людям
Так вы и обьясните. Это ж ваше утверждение.
А що таке?• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Нет, подождите. Вы утверждаете, что я хотела стать своей на западе, где и чем вы это прочли?)))
Кудряшка Сью• 1 час назад
Вы знаете, я эту тему читаю и поражаюсь нашим людям) Даже индейцы колонизаторов радушнее встречали чем наши между собой) Какой скальп, тут шкуру с друг друга сдерут)
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
Ні це твердження ’ А що таке?’
Вона хвилюйтеся за свої не свої
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
Его язик - це який?
Ноу коммент• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Это не важно, там дама на своей волне)
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Для чого вам ставати своєю на заході?
А що таке?• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Для чого вам ставати своєю на заході?
Люди читают жопой и ею же делают выводы))
Мне не нужно, где вы прочли о таком желании?
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ дляТреба підробіток
Французкий.
А, ок)
Я подумала, що москальську треба полюбити, щоб в Одесі жити
Курочка• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Ахаха, прикольный вопрос.
Нормально, своей вы всё равно никогда не станете, если это тесное комьюнити типа села, так что всё равно верующая вы или нет, вас все равно будут обсирать)))
Та они своих тоже обсирают
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Люди пишуть жопою і нею ж роблять висновки))
Заходу теж не треба, щоб хтось ставав там
’ своїм ’
Ноу коммент• 1 час назад
Ответ дляКурочка
Та они своих тоже обсирают
Причем лицемерно улыбаясь при этом)
Борода• 1 час назад
Ответ дляРву и мечу
А, ок)
А что вас удивляет-то?))
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ дляБорода
А что вас удивляет-то?))
Дивує саме те, що полюбити треба. Тобто жити там і не любити рашистську не можна?
А що таке?• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
’ своїм ’
Да мне глубоко все равно что там хочет запад)) есть специфика любого региона, у запада она своя, мы это обсуждаем сейчас.
Курочка• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Ніколи. ’Бути своїм’ це треба щоб ще дід з бабусею народилися тут.
К вас довольно устаревшие понятия
лаМпочка• 1 час назад
Ответ дляРву и мечу
Не можна, вам же будет тошно постоянно ее везде слышать вокруг, так и до нервного срыва недалеко. Не надо так , берегите себя.
Скоро_вчера• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Ахаха, прикольный вопрос.
Що за патологія у людини, коли вона скрізь хоче стати своєю або десь комусь бути потрібною? Чому б просто не жити своєю сім´єю і для своєї сім´ї, без заглядання в чужі роти
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
Ні, мені нормально. Я спокійно ставлюся. Але любити - це вже точно ні, вибачайте
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
Так заходу ще глибше байдуже хто там хоче стати своїм))
Дякуючи цій специфіці таких дуже мало
Обговорюйте специфіку свого регіону
Дякуючи цій специфіці таких дуже мало
Обговорюйте специфіку свого регіону
Natalia505• 1 час назад
Всі ці срачі поміж нами, ними, створюються штучно ще з 14 року. Мене і в Криму, до того нормально люди зустрічали. Ніхто не розпинав і в столицю ми їздили регулярно. Люди завжди люди. Розділяють нас ті, хто хоче панувати. По одинці, з нами це зробити легше. Ідіоти є повсюди, як і нормальні люди. Я з Житомирщини, поруч різні. На Закарпатті мене чомусь питали чи я не зі Львова. Чомусь я їм схожа на львів´янку.