sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_45
СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21

Сніданок на схудненні 40

Добрий ранок, день, смачного!!!
attached-photo
heart 24 face_vomiting 12 like 4 woman_facepalming 2 crying_face 2 pouting_face 1
213 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:23
1
Скажіть, будь ласка, а як довго ви плануєте худнути і яка ваша кінцева мета?
face_with_tears_of_joy 19 like 3 woman_facepalming 1

anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:23
2
Ответ дляКрасавица писяная
Скажіть, будь ласка, а як довго ви плануєте худнути і яка ваша кінцева мета?
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
heart 13 pouting_face 2
anonim_136
Не соромлюсь• 08 июня в 11:24
3
Какая чашка интересная. А насколько удобно из нее пить?
like 3
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:24
4
Ответ дляНе соромлюсь
Какая чашка интересная. А насколько удобно из нее пить?
Нормально, але не супер зручно, і тяжкенька вона
dislike 2 like 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:25
5
Ответ дляСкрипяСердцем
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
Які у вас заміри?
Стегна, талія? Чи займаєтесь ви спортом?
Чи будете пізніше підключати, коли ваша буде меншою?
like 4 woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:28
6
Ответ дляКрасавица писяная
Які у вас заміри?
Стегна, талія? Чи займаєтесь ви спортом?
Чи будете пізніше підключати, коли ваша буде меншою?
Груди 92, талія 77, стегна 112. Спортом вдома - силові зі своєю вагою, резинками і гантелями, кардіо, багато ходжу.
like 13 woman_facepalming 6
anonim_77
Весотехник• 08 июня в 11:28
7
А это украинские овощи и клубника или нет?
anonim_155
Я супер-пупер• 08 июня в 11:28
8
Доброе утро. Устраиваемся поудобнее
attached-photo
attached-photo
attached-photo
face_with_tears_of_joy 23 woman_facepalming 8
anonim_62
Плекаю думи• 08 июня в 11:29
9
Доброго ранку, ❤️ смачного!

День 157. Завтрак:
- салат 28-4,2; руккола 8-2; 🍅 38-7,6; 🥒 36-3,6; 🫑 32-8; заливка 22-44; овсяная котлета с 🍄‍🟫 76-91,2; омлет со шпинатом 78-85; 🫚 14-5,32; 🧀 12-48
Вес: 380 гр. Калорийность: 298,9

Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- суп с чечевицей и ветчиной 460-188,6; 🍞 овсяный 18-29,1
Вес: 478 гр. Калорийность: 217,7
Перекус:
- 🍓 90-40,5; малина 52-33,8; 🥭 110-71,5; 🍌 50-45; творог 74-59,2; йогурт 80-72
Вес: 456 гр. Калорийность: 322
Ужин:
- голубцы 202-173,1; 🍆 как 🍄‍🟫 134-131,1; 🍞 ржаной 16-36,3
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
heart 21 face_with_tears_of_joy 1

anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:29
10
Ответ дляСкрипяСердцем
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
А потім як плануєте харчуватися?
heart 4 face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:30
11
Ответ дляВесотехник
А это украинские овощи и клубника или нет?
Огірки так, помідори сказали, що ні, ніби Азербайджан, а там х/з, полуниця своя сама перша сьогодні
attached-photo
heart 9 like 3
anonim_136
Не соромлюсь• 08 июня в 11:30
12
Ответ дляСкрипяСердцем
Нормально, але не супер зручно, і тяжкенька вона
О, так это еще и физнагрузка заодно. Полезная чашка!
face_with_tears_of_joy 6 woman_facepalming 2 like 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:33
13
Ответ дляКрасавица писяная
А потім як плануєте харчуватися?
Так само, вже все, лавочки закрилася, увійшла в такий вік, що треба тримати руку на пульсі.
heart 6 woman_facepalming 3 crying_face 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:35
14
Ответ дляСкрипяСердцем
Так само, вже все, лавочки закрилася, увійшла в такий вік, що треба тримати руку на пульсі.
Тобто до кінця життя ви будете в такому дефіциті?
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
woman_facepalming 12 face_with_tears_of_joy 5 like 1
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 11:36
15
Ответ дляКрасавица писяная
А потім як плануєте харчуватися?
За рік воно вже вийде у звичку харчуватимя +/так само
heart 6 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:38
16
Ответ дляКрасавица писяная
Тобто до кінця життя ви будете в такому дефіциті?
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
Не бачу дефіциту. Я все життя +/- так і харчувалася. Особливо, коли жила сама, то взагалі багато років на вечерю в мене був апельсин, або ківі. Мені норм, я не відчуваю голоду.
like 7 woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 11:38
17
Ответ длявре_Динка
За рік воно вже вийде у звичку харчуватимя +/так само
Я вже увійшла, перші пару тижнів була ломка.
like 5 woman_facepalming 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:41
18
Ответ длявре_Динка
За рік воно вже вийде у звичку харчуватимя +/так само
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
woman_facepalming 14 like 8
anonim_94
СкумбріяП8• 08 июня в 11:40
19
Може 40 днів і досить ))
woman_facepalming 3 clown_face 2

anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:40
20
Ответ дляСкрипяСердцем
Не бачу дефіциту. Я все життя +/- так і харчувалася. Особливо, коли жила сама, то взагалі багато років на вечерю в мене був апельсин, або ківі. Мені норм, я не відчуваю голоду.
Ну ви ж розумієте , що в 20 років і в 40+ це дещо різна історія.

А як ви худнете якщо не має дефіциту?
heart 3
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 11:40
21
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
heart 10 woman_facepalming 2 like 1
anonim_94
СкумбріяП8• 08 июня в 11:40
22
Ответ дляВесотехник
А это украинские овощи и клубника или нет?
В Закарпатті вже місяць свої
heart 2
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 11:41
23
Ответ дляСкумбріяП8
Може 40 днів і досить ))
може вам і дость, а автор сама визначитьс скільки їй треба
like 5 woman_facepalming 4
anonim_26
Соседушка• 08 июня в 11:42
24
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Біодобавки вирішують цю проблему
heart 2
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 11:42
25
Ответ дляСкрипяСердцем
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
Удалено администрацией...
anonim_26
Соседушка• 08 июня в 11:43
26
Смачного. В мене перекус після залу і працювати
attached-photo
like 5
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 11:43
27
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
like 9 woman_facepalming 4 clown_face 2
anonim_94
СкумбріяП8• 08 июня в 11:43
28
Ответ длявре_Динка
може вам і дость, а автор сама визначитьс скільки їй треба
Скільки ж треба було їсти
woman_facepalming 2 heart 2
anonim_53
Пані_Загадка• 08 июня в 11:43
29
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
Вот и мне интересно? Что?
like 3
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 11:44
30
Ответ дляПлекаю думи
Доброго ранку, ❤️ смачного!

День 157. Завтрак:
- салат 28-4,2; руккола 8-2; 🍅 38-7,6; 🥒 36-3,6; 🫑 32-8; заливка 22-44; овсяная котлета с 🍄‍🟫 76-91,2; омлет со шпинатом 78-85; 🫚 14-5,32; 🧀 12-48
Вес: 380 гр. Калорийность: 298,9

Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- суп с чечевицей и ветчиной 460-188,6; 🍞 овсяный 18-29,1
Вес: 478 гр. Калорийность: 217,7
Перекус:
- 🍓 90-40,5; малина 52-33,8; 🥭 110-71,5; 🍌 50-45; творог 74-59,2; йогурт 80-72
Вес: 456 гр. Калорийность: 322
Ужин:
- голубцы 202-173,1; 🍆 как 🍄‍🟫 134-131,1; 🍞 ржаной 16-36,3
Восхитительно!
like 5
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff