СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21
Сніданок на схудненні 40
Добрий ранок, день, смачного!!!
24
12
4
2
2
1
Красавица писяная• 08 июня в 11:23
Скажіть, будь ласка, а як довго ви плануєте худнути і яка ваша кінцева мета?
19
3
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:23
Ответ дляКрасавица писяная
Скажіть, будь ласка, а як довго ви плануєте худнути і яка ваша кінцева мета?
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
13
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:24
Ответ дляНе соромлюсь
Какая чашка интересная. А насколько удобно из нее пить?
Нормально, але не супер зручно, і тяжкенька вона
2
2
Красавица писяная• 08 июня в 11:25
Ответ дляСкрипяСердцем
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
Які у вас заміри?
Стегна, талія? Чи займаєтесь ви спортом?
Чи будете пізніше підключати, коли ваша буде меншою?
Стегна, талія? Чи займаєтесь ви спортом?
Чи будете пізніше підключати, коли ваша буде меншою?
4
3
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:28
Ответ дляКрасавица писяная
Які у вас заміри?
Стегна, талія? Чи займаєтесь ви спортом?
Чи будете пізніше підключати, коли ваша буде меншою?
Стегна, талія? Чи займаєтесь ви спортом?
Чи будете пізніше підключати, коли ваша буде меншою?
Груди 92, талія 77, стегна 112. Спортом вдома - силові зі своєю вагою, резинками і гантелями, кардіо, багато ходжу.
13
6
Плекаю думи• 08 июня в 11:29
Доброго ранку, ❤️ смачного!
День 157. Завтрак:
- салат 28-4,2; руккола 8-2; 🍅 38-7,6; 🥒 36-3,6; 🫑 32-8; заливка 22-44; овсяная котлета с 🍄🟫 76-91,2; омлет со шпинатом 78-85; 🫚 14-5,32; 🧀 12-48
Вес: 380 гр. Калорийность: 298,9
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- суп с чечевицей и ветчиной 460-188,6; 🍞 овсяный 18-29,1
Вес: 478 гр. Калорийность: 217,7
Перекус:
- 🍓 90-40,5; малина 52-33,8; 🥭 110-71,5; 🍌 50-45; творог 74-59,2; йогурт 80-72
Вес: 456 гр. Калорийность: 322
Ужин:
- голубцы 202-173,1; 🍆 как 🍄🟫 134-131,1; 🍞 ржаной 16-36,3
День 157. Завтрак:
- салат 28-4,2; руккола 8-2; 🍅 38-7,6; 🥒 36-3,6; 🫑 32-8; заливка 22-44; овсяная котлета с 🍄🟫 76-91,2; омлет со шпинатом 78-85; 🫚 14-5,32; 🧀 12-48
Вес: 380 гр. Калорийность: 298,9
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- суп с чечевицей и ветчиной 460-188,6; 🍞 овсяный 18-29,1
Вес: 478 гр. Калорийность: 217,7
Перекус:
- 🍓 90-40,5; малина 52-33,8; 🥭 110-71,5; 🍌 50-45; творог 74-59,2; йогурт 80-72
Вес: 456 гр. Калорийность: 322
Ужин:
- голубцы 202-173,1; 🍆 как 🍄🟫 134-131,1; 🍞 ржаной 16-36,3
21
1
Красавица писяная• 08 июня в 11:29
Ответ дляСкрипяСердцем
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
А потім як плануєте харчуватися?
4
3
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:30
Ответ дляВесотехник
А это украинские овощи и клубника или нет?
Огірки так, помідори сказали, що ні, ніби Азербайджан, а там х/з, полуниця своя сама перша сьогодні
9
3
Не соромлюсь• 08 июня в 11:30
Ответ дляСкрипяСердцем
Нормально, але не супер зручно, і тяжкенька вона
О, так это еще и физнагрузка заодно. Полезная чашка!
6
2
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:33
Ответ дляКрасавица писяная
А потім як плануєте харчуватися?
Так само, вже все, лавочки закрилася, увійшла в такий вік, що треба тримати руку на пульсі.
6
3
1
Красавица писяная• 08 июня в 11:35
Ответ дляСкрипяСердцем
Так само, вже все, лавочки закрилася, увійшла в такий вік, що треба тримати руку на пульсі.
Тобто до кінця життя ви будете в такому дефіциті?
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
12
5
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:38
Ответ дляКрасавица писяная
Тобто до кінця життя ви будете в такому дефіциті?
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
На сніданок огірочок+бутерброд
Обід тарілка супу
Вечором склянка кефіру
Не бачу дефіциту. Я все життя +/- так і харчувалася. Особливо, коли жила сама, то взагалі багато років на вечерю в мене був апельсин, або ківі. Мені норм, я не відчуваю голоду.
7
3
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 11:38
Ответ длявре_Динка
За рік воно вже вийде у звичку харчуватимя +/так само
Я вже увійшла, перші пару тижнів була ломка.
5
2
Красавица писяная• 08 июня в 11:41
Ответ длявре_Динка
За рік воно вже вийде у звичку харчуватимя +/так само
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
14
8
Красавица писяная• 08 июня в 11:40
Ответ дляСкрипяСердцем
Не бачу дефіциту. Я все життя +/- так і харчувалася. Особливо, коли жила сама, то взагалі багато років на вечерю в мене був апельсин, або ківі. Мені норм, я не відчуваю голоду.
Ну ви ж розумієте , що в 20 років і в 40+ це дещо різна історія.
А як ви худнете якщо не має дефіциту?
А як ви худнете якщо не має дефіциту?
3
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
10
2
1
СкумбріяП8• 08 июня в 11:40
Ответ дляВесотехник
А это украинские овощи и клубника или нет?
В Закарпатті вже місяць свої
2
Соседушка• 08 июня в 11:42
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Біодобавки вирішують цю проблему
2
Сусановна• 08 июня в 11:42
Ответ дляСкрипяСердцем
Як вийде, років півтора-два. 60 кг +/-
Удалено администрацией...
Красавица писяная• 08 июня в 11:43
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
Порції автора це порції моєї трирічки.
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
При цьому автор стверджує, що вона не в дефіциті , думаю що вона не дуже розуміє , що вона взагалі робить.
Вангую, що через пів року полізе волосся
9
4
2
СкумбріяП8• 08 июня в 11:43
Ответ длявре_Динка
може вам і дость, а автор сама визначитьс скільки їй треба
Скільки ж треба було їсти
2
2
Пані_Загадка• 08 июня в 11:43
Ответ длявре_Динка
вона їсть сири, мʼясо, рибу, овочі, трішки каш,фрукти... а що по вашому вона має їсти?
Вот и мне интересно? Что?
3
Сусановна• 08 июня в 11:44
Ответ дляПлекаю думи
Доброго ранку, ❤️ смачного!
День 157. Завтрак:
- салат 28-4,2; руккола 8-2; 🍅 38-7,6; 🥒 36-3,6; 🫑 32-8; заливка 22-44; овсяная котлета с 🍄🟫 76-91,2; омлет со шпинатом 78-85; 🫚 14-5,32; 🧀 12-48
Вес: 380 гр. Калорийность: 298,9
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- суп с чечевицей и ветчиной 460-188,6; 🍞 овсяный 18-29,1
Вес: 478 гр. Калорийность: 217,7
Перекус:
- 🍓 90-40,5; малина 52-33,8; 🥭 110-71,5; 🍌 50-45; творог 74-59,2; йогурт 80-72
Вес: 456 гр. Калорийность: 322
Ужин:
- голубцы 202-173,1; 🍆 как 🍄🟫 134-131,1; 🍞 ржаной 16-36,3
День 157. Завтрак:
- салат 28-4,2; руккола 8-2; 🍅 38-7,6; 🥒 36-3,6; 🫑 32-8; заливка 22-44; овсяная котлета с 🍄🟫 76-91,2; омлет со шпинатом 78-85; 🫚 14-5,32; 🧀 12-48
Вес: 380 гр. Калорийность: 298,9
Вчерашние обед, перекус, ужин.
Обед:
- суп с чечевицей и ветчиной 460-188,6; 🍞 овсяный 18-29,1
Вес: 478 гр. Калорийность: 217,7
Перекус:
- 🍓 90-40,5; малина 52-33,8; 🥭 110-71,5; 🍌 50-45; творог 74-59,2; йогурт 80-72
Вес: 456 гр. Калорийность: 322
Ужин:
- голубцы 202-173,1; 🍆 как 🍄🟫 134-131,1; 🍞 ржаной 16-36,3
Восхитительно!
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу