За ким я буду?• вчера в 19:54

ФСГ і підвищений естрадіол

Дівчата, хто розбирається в аналізах, підкажіть, будь ласка, про що говорить підвищений естрадіол?

Естрадіол 91,5 (при нормі 30.9-90.4)
ФСГ 5.32 (при нормі 3.5-12.5)
Майор Медуза• вчера в 19:56
Нічого не говорить

Ищу Аленя• вчера в 20:14
То ви підвищеного ще не бачили нормальні показники, насолоджуйтеся життям
автор За ким я буду? • вчера в 20:15
Ответ дляИщу Аленя
Дякую 🤗🌸
Потішаюся• вчера в 21:01
Ни о чем не говорит, эти гормоны нужно смотреть в динамике и в сочетании с другими. Какая у вас цель, зачем сдавали?
Мстящий за Зайца• вчера в 21:07
А прогестерон і лг здавали? Які показники?
автор За ким я буду? • вчера в 21:27
Ответ дляПотішаюся
Назначила врач.
автор За ким я буду? • вчера в 21:28
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні, не здавала. Лікар назначила лише ФСГ, Естрадіол та АМГ

АМГ 0.23

Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?

АМГ 0.23
А з яким запитом зверталися до лікаря? Що на УЗД? На який день менструального циклу здавали? Може бути домінування естрадіолу , якщо дійсно високий, що може призводити до естроген залежних станів.
Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?

АМГ 0.23
Амг низький, скільки Вам років?
автор За ким я буду? • 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Аналізи здавала на 3 день мц.
На УЗД було по 3 фолікула і поліп в матці
До лікаря зверталася планово
автор За ким я буду? • 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Амг низький, скільки Вам років?
Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
У вас йде естроген домінування тому і поліпи ростуть, також може розвинутися і інші стани ендометріоз, міоми, обільні менструації, наростання ендометрію і тд)
Амг знизився яєчники намагаються працювати інтенсивніше естроген підвищується , а прогестерон вже після 30 просідає.
автор За ким я буду? • 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую за детальну консультацію!
В якось можна зменшити чи прибрати естроген домінування?
Мстящий за Зайца• 1 час назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Дякую за детальну консультацію!
Так , потрібно слідкувати за рівнем стресу і навантаження, це знижує прогестерон.
Харчування раціональне з нормою білку, овочів особливо хрістоцвітних , жирів корисних і омега 3, і зниження ваги якщо таке присутнє.
Звернути увагу щоб не було закрепів, дискомфорту у ШКТ, перевіряти жовчний міхур, щоб не було каменів і сладжу.
Перевірити щітоподібну залозу що ттг було не більше 2, максимум 2.5
Мстящий за Зайца• 49 минут назад
Також важливо перевіряти рівень вітаміну д він повинен бути більше половини референсу.
Можно примати ДІМ, активні форми- В6, В9, В12 і артишок для виведення зайвого естрогена , вітекс і вітамін е для прогестерону, інозітол міо плюс дехіро 40:1, віт д і магній гліцинат.