Запасная спина• вчера в 10:35
Косметолог, Бровари
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, перевіреного косметолога у Броварах, щоб відгуки та рейтинги були високі. Дякую!
Перша на селі• вчера в 11:08
До війни ходила до Тетяни Хоптий, в неї золоті руки , массаж лиця робила курсами і вона підібрала догляд мені, я просто сяяла, зникли брилі, шкіра підтчгнулася, але я ходила регулярно. Також на загальний масаж до неї ходила. Зараз я виїхала і всі чотири роки не можу знайти такого косметолога
Але знаю що вона практикує в Броварах далі