Чудовий каламбур• 13 мая в 17:38
Читали вже?
По справі Єрмака. Якесь ОПГ при владі.
Все знаю від і до• 13 мая в 18:45
Ответ дляlilul990
Баян це розказувать шо нам не вигідно було її содєржать, не було спеціалістів і бла бла бла
Хтось ще вірить в цю шляпу для лохів
Поинтересуйтесь, что именно у нас было
Ответ дляЧудовий каламбур
Еще позавчера работала, видно уже уволилась
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3842987
Як тільки дізналась що тепер фонд зп піде на заставу одразу поклала заяву на стіл))
Молчавочка• 13 мая в 18:50
Ответ дляНезламна
и кто продвинул Найвеличнішого?))
Байден и главы ес
Молчавочка• 13 мая в 18:55
Ответ дляЧудовий каламбур
Утром была. У нее сейчас другое задание - квартиры дорожают, машины у всех, везде пробки, украинцы процветают.
Незламна• 13 мая в 19:05
Ответ дляМолчавочка
Понравился видно)
могли просто заказать на корпоратив тогда...
Молчавочка• 13 мая в 19:06
Ответ дляНезламна
Зачем размениваться на мелочи, играть надо по крупному.
Вся в кредитах• 13 мая в 19:07
Ответ дляНезламна
щас кого не спроси - никто за них не голосовал!
Мої, які голосували перші здриснули з країни. Щоправда, не всі
вАлнуюся сильнА• 13 мая в 19:10
Ермак скидывал Вероники Феншуй даты рождения претендентов на посади, она выбирала
, страной через сладкую парочку Зе-Ермо руководила бабка-гадалка и не только она
Залізна тьотя• 13 мая в 19:12
порохоботы и юлькина секта уже не знают что на того зеленского повешать-и любовник он собчак и наркаман
и фашист и нацик и срацик и мендель трах..л.идите в пень дурочки.угомоните свои фантазии.п.с-петька и юлька все равно сядут и надолго
Ответ длявАлнуюся сильнА
Декомунізація по українські - Ленін із кухаркою минулий вік, тепер Завхоз і ворожка керують країною.
Залізна тьотя• 13 мая в 19:14
Ответ дляtala-li
мелкий же тоже с ним катается
но они (для зебилов) страждают, они борятся... как он постарел от переживаний....
хорошо что сыновья порошенка в лондонах помолодели
вАлнуюся сильнА• 13 мая в 19:17
Ответ дляЗалізна тьотя
Восьмой год Ваван наш президент с его фаворитом Еблаком,ну а по факту - ворожка ВЕРОНИКА ФЕНШУЙ
, вы еще Кучму вспомните
, смените методички наконец
Незламна• 13 мая в 19:18
Ответ дляМолчавочка
я поняла
а технически как это происходит? не было никаких 73%, это все фальсификация? или как?
ХаДиДиШь• 13 мая в 19:19
Ответ дляНамазюкана нішою
63%, якщо не помиляюсь проголосували. Ті хто не прийшов на дільниці теж винуваті, що ось це пролізло.
Ну давайте не будемо. У нього відрив був шалений. Не прямо такий, але там без варіантів було. Так що маємо те, що маємо
Колишня муза• 13 мая в 19:21
Ответ дляЗалізна тьотя
маня, шось сьогодні запіздала
ХаДиДиШь• 13 мая в 19:25
Ответ дляДадосвидания
Открещивались от него активно все, и здесь включительно.
Дивно ’відхрещуватися’ від того, до чого не маєш стосунку ніякого. Ви знаєте людей, яка були не Майдані а потім активно кричали, що їх там не було?
ХаДиДиШь• 13 мая в 19:27
Ответ дляДадосвидания
Как в своё время все открещивались от скакания на Майдане
Так майдан відкритий. Прийти поскакати будь хто міг х будь якими лозунгами. Де ви були, такі всі не такі? Нукуя не робити і щось звиздіти - все, що вміють такі ’діячі’.
Мошей ницца• 13 мая в 19:28
Ответ дляНамазюкана нішою
Значить заслужили все що коїться. Треба було головою думати. Хотіли поржати, ну хто їм лікар тепер.
’Українцям фантастично повезло.
На чолі партії #СлугаНароду, де повно колаборантів, зрадників, корупціонерів, українофобів, непрофесіоналів, стоїть кристально чистий політик.’
ХаДиДиШь• 13 мая в 19:30
Ответ дляМолчавочка
Мені при баризі більше подобалося. Особливо ціни на нерухомість)
ИМХОля• 13 мая в 19:29
Не читала и не буду читать.
Все ясно сегодня песок вышел и заявил что Украина должна отдать Запорожскую Херсонскую и Донецкую область что бы начать переговоры!!!
Люди включайте голову, нас отвлекают Ермаками от капитуляции которую требуют враги Украины!
Булькаю• 13 мая в 19:34
Ответ дляСкорая помощь
але при цьому відсоток голосувавших дуже низький. І це не означає 73 від. населення.
Овва)))) а чого ж тоді тут в післявиборних темах зебіли всім розказували ’ нет разницы, 73%- значит 73%, смиритесь, нас большинство’?
Мошей ницца• 13 мая в 19:36
Ответ дляХуАнита
Та что вы тем голосованием по голове тыкаете
Если бы дочка ваша замуж вышла за долбоеба , то тоже бы всю жизнь ей в укор ставили ? Или развод все же ?
не подобається, коли нагадують про ваші вчинки? все-це результат вашої галочки..
а по поводу ’розвода’..вашій дочці в цьому стані б не світив розвод,бо суд не працює- на паузі..
--
так що ’насолоджуватись’ ще довго.. ’ розвод- не скоро.і не зрозуміло, чи взагалі буде.
--
Молчавочка• 13 мая в 19:38
Ответ дляНезламна
я поняла
Готовят кандидата заранее, изучая чего хочет народ. Голобородько зашёл на ура, вот и слепили то что люди хотели, протолкнули и научили слушаться)
Незламна• 13 мая в 19:40
Ответ дляМолчавочка
а, так все-таки люди хотели?))
Булькаю• 13 мая в 19:40
Ответ дляДобра всем!
Авторко, люди радісно голосували за це опг, гризли до крові горлянки тим, хто попереджав і благав. Для вас це тільки зараз відкриття? То це вершина величезного айсбергу.
Сподіваюсь, їх вирок їх добряче переполовинить в 4 руки з руснею. Бо чим більше цього продажного і безмозглого кодла виздихає, тим вища ймовірність, що Україна таки остаточно відірветься від московської орди і буде Україною, а не залишиться бутафорним шаровари придатком московії на чолі з гауляйтерами і кооперативом ’династія’