Чудовий каламбур• 13 мая в 17:38
Читали вже?
По справі Єрмака. Якесь ОПГ при владі.
Всіх підсаджую• 13 мая в 20:25
Ответ дляБулькаю
В кожній країні є своїї 73%, така природа...біда лиш, коли вони настільки розплоджуються, що починають впливати на країну...
100% - идиоты захватили мир !
Результат мы все наблюдаем.
Зілля до весілля• 13 мая в 20:26
Хотіла було відредагувати правку, яку зробив ШІ, але потім передумала.
Так навіть точніше, я би не додумалась.
Мошей ницца• 13 мая в 20:33
Ответ дляЗілля до весілля
А де і бюлетенях була така можливість: квадратик ’проти Петра’ але при цьому ні за кого іншого?
Не було?
Ви проголосували ЗА землю, а не проти Петра і намагатись виправдати свій зебілізм! ЇжТЕ! не обляпайтесь. Якщо взагалі вилазите з-під дивану
Не було?
а як,певно,гріє душу ця згадка.. ( от тільки- ’проти’-виявилося- проти мирного,спокійно життя,але то дрібниці.. Друге ж діло -нові неполітики,все як і хотіли 73 .)
так що дійсно -ПРИЄМОГО АППЕТИТУ!!
Всіх підсаджую• 13 мая в 20:31
Ответ дляМошей ницца
так що дійсно -ПРИЄМОГО АППЕТИТУ!!
+ проти здорового глузду !
+ за прикольних хлопців, які скоро навчаться, ось-ось !
Добра всем!• 13 мая в 20:35
Ответ дляБулькаю
Сподіваюсь, їх вирок їх добряче переполовинить в 4 руки з руснею. Бо чим більше цього продажного і безмозглого кодла виздихає, тим вища ймовірність, що Україна таки остаточно відірветься від московської орди і буде Україною, а не залишиться бутафорним шаровари придатком московії на чолі з гауляйтерами і кооперативом ’династія’
Це кодло в переважній більшості першими злиняло за кордон. Сидить он одна всією сімʼєю разом з чоловіком, жаліє бідненького зелю і підтримує увесь той трешак, що його опг розвело в Україні, бо в її сімʼї нерухомості купа у Харкові, бачте, треба, щоб ціле залишилось, вершки з оренди продовжувати знімати, щоб Європою кататися та діточок балувати. Тільки гинуть нехай інші, а в неї чоловік ʼбагато донатитьʼ. І повертатися не збираються, чухаються, шукають шляхи, як швидше легалізуватись з прицілом на громадянство. Мразота лицемірна. І таких купу знаю.
Все знаю від і до• 13 мая в 20:36
Ответ дляКолишня муза
поки що гинуть ті, хто має мізки і може думати, електорат найподужного майже весь здриснув і ніяких висновків не зробив, і боюся що у наступних виборах виберуть якесь проросійське чмо, яке їм пообіцяє зірку з неба і процвітающу країну під час війни
Да вы оптимистка по поводу выборов)
Зеля сразу сказал, что они тут навсегда
Молчавочка• 13 мая в 20:39
Ответ дляКолишня муза
на майдані був не один Порошенко, там була вся опозиція
Дааа, это шоу не забываемо, даже блю приволокли)
Чудовий каламбур
• 13 мая в 20:43
Ответ дляЗілля до весілля
Не було?
Графи проти всіх не було. Я ж кажу, вибір без вибору
Чудовий каламбур
• 13 мая в 20:47
Ответ дляМошей ницца
так що дійсно -ПРИЄМОГО АППЕТИТУ!!
А по суті щось сказати можете? А не мусолити одне й теж?
РокерША• 13 мая в 21:13
Ответ дляКоко На Страже
Ермак говорит, что 180 миллионов гривен у него для залога нет. Наверное, 3-х гривен не хватает. Как думаете, залог внесут никому неизвестные люди и компании сегодня вечером или завтра утром?
А де ж вони поділися?
РокерША• 13 мая в 21:15
Ответ дляСлава Українi
Сглазили
Просто гадалка не правильная советы давала
PORKA• 13 мая в 21:30
Ответ дляЧудовий каламбур
Я перечеркнула бюллетень и написала - ’Против всех!’ Выбор есть всегда.
Хи хи, ну ну• 13 мая в 21:37
Ответ дляРокерША
бля капец... взрослые мужики в гадалок верят.. интересно, ему сейчас стыдно)) хотя наверное ему сейчас страшно)) ну и в фэншуй больше не верит)))
Багиня• 13 мая в 21:52
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ось вам, Зе клянеться, що Ермак- потужний менеджер
Яке позорисько
Единорог_помог• 13 мая в 22:01
Ответ дляБез образів
Фёдорович и не представлял, что так можно)
благодаря федоровичу взятки в космических масштабах и начались
РокерША• 13 мая в 22:03
Ответ дляХи хи, ну ну
Он все еще верит, что дружбаны его отмажут. Ну посмотрим.
А в гадалок верят не от большого ума. Обычно опираются на знания и опыт.
Не обижаюсь• 13 мая в 22:21
Ответ дляЧудовий каламбур
был выбор
Запароленое одеяло• 13 мая в 23:48
Ответ дляНамазюкана нішою
Зебіли в кількості 73% привели ось це.
та ви шо, ну пророки ж, самі розумні і просвітлені. ваш по не кращий, брехун, що привіти пу передавав.
Запароленое одеяло• 13 мая в 23:50
Ответ дляКоко На Страже
Я голосовала, зе обещал войну закончить. Не стыжусь, под анонимом )
а я і в реальному житті не боюся сказати, голосувала за зе, бо пу давав інтервю і сказав, що з порошенком ніколи мир не підпише. а то була замануха для дурників, нібито вони вороги
Запароленое одеяло• 13 мая в 23:51
Ответ дляБез образів
И как? Шашлыков наелись? На мир в глазах пуйла насмотрелись?
ато за 2 тижні закінчили
Запароленое одеяло• 13 мая в 23:56
Ответ дляБулькаю
ну звичайно, на країну мають впливати такі як ви, так навпливали, що голосували за кого завгодно, якби не за вашого кумира. цікаво, порохоботи, на нього моляться кожного дня, чи тільки іноді...
Добротная• 14 мая в 11:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тому й отримали Іуду номінально. а фактично шахрайку ворожку Вероніку ФЕНШУЙ, яка порадила солодкій нетрадиційній парочці розмінувати Чонгар та акваторію Азову
А петя лучше ?
Добротная• 14 мая в 11:03
Ответ дляСиреневенькая
повна срака у страні товаріщі!
Удалено администрацией...