Чудовий каламбур• 13 мая в 17:38
Читали вже?
По справі Єрмака. Якесь ОПГ при владі.
Молчавочка• 13 мая в 19:42
Ответ дляНезламна
а, так все-таки люди хотели?))
Конечно, его предвыборная программа была построена на их желаниях . Вот только после выборов на эти желания наплевали и стали продвигать свои планы и цели. Так делают всегда. Думаете порошенко случайно вдруг появился на майдане, ага да)
Незламна• 13 мая в 19:44
Ответ дляМолчавочка
думаю что с дни выборов у вас надо отбирать паспорт и отключать дию))
Молчавочка• 13 мая в 19:45
Ответ дляНезламна
Вы думаете, что думаете)
Булькаю• 13 мая в 19:45
Ответ дляНезламна
США тож хотели видимо поржать...
В кожній країні є своїї 73%, така природа...біда лиш, коли вони настільки розплоджуються, що починають впливати на країну...
Булькаю• 13 мая в 19:47
Ответ дляКолишня муза
і більшість сидить на пособіях у Німеччині
Та он в сусідній темі про Пренткович як одна розпинається... млинець чи якось так анонім
Залатавая• 13 мая в 19:49
Ответ дляБез образів
Фёдорович и не представлял, что так можно)
Федорович - мальчик в кедах. в сравнении с нынешними
Булькаю• 13 мая в 19:50
Ответ дляНезламна
и кто продвинул Найвеличнішого?))
Забули хто? Деркач де зараз? Голобородька хто крутив денно і нощно на все прорашкіних каналах? Рашка чого радісно в екстазі билась від результатів гашиш виборів і відразу піськограя в Оман на килимок викликала?
Колишня муза• 13 мая в 19:51
Ответ дляБулькаю
Сподіваюсь, їх вирок їх добряче переполовинить в 4 руки з руснею. Бо чим більше цього продажного і безмозглого кодла виздихає, тим вища ймовірність, що Україна таки остаточно відірветься від московської орди і буде Україною, а не залишиться бутафорним шаровари придатком московії на чолі з гауляйтерами і кооперативом ’династія’
поки що гинуть ті, хто має мізки і може думати, електорат найподужного майже весь здриснув і ніяких висновків не зробив, і боюся що у наступних виборах виберуть якесь проросійське чмо, яке їм пообіцяє зірку з неба і процвітающу країну під час війни
Баба_Воля• 13 мая в 19:51
Ответ дляМолчавочка
Він спостерігав за тим, що відбувається в перескоп, а потім сплив у потрібний момент, як підводний човен. Що характерно, його передвиборчий слоган був ’завершу АТО за два тижні’, майже вийшло. Наступний кандитат теж обіцяв ’побачити мир у чиїхось очах’ і теж переміг на виборах. Чекаємо на третього миротворця.
Колишня муза• 13 мая в 19:52
Ответ дляМолчавочка
на майдані був не один Порошенко, там була вся опозиція
Булькаю• 13 мая в 19:53
Ответ дляНамазюкана нішою
З рашки теж не варто знімати, але коли привели цього янелоха, то кацапи побачили вікно можливостей.
Та то треба геть дурним бути, аби не скористатись таким шансом... а кдбісти не дурні...
Баба_Воля• 13 мая в 19:53
Ответ дляКолишня муза
Цілком можливо, що наступні вибори вже не матимуть жодного значення, а може їх взагалі не буде
Незламна• 13 мая в 19:53
Ответ дляБулькаю
пажжите, раньше экспертно заявили, что это все Байден и лидеры ЕС!
Всіх підсаджую• 13 мая в 19:54
Ответ дляНезламна
непонятно откуда оно взялось? голосовали то за честных респектабельный людей!
Голосовали, абы поржать !
Или респектабельные это Жека лысый, Колян котлета, фотографы, шулера и прочая шваль, за которую кто-то ж при памяти галочку поставил ?
У нас номер один от Слуги народа пошел еврей, на котором клейма негде ставить, весь город знаете, но наголосовали же ж …
Баба_Воля• 13 мая в 19:54
Ответ дляКолишня муза
Там було багато різних людей, навіть Джон МакКейн прилітав на вогник.
Колишня муза• 13 мая в 19:54
Ответ дляНезламна
вони не определяться ніяк, головне, що то не вони обрали, а його просунули звідкісь
Булькаю• 13 мая в 19:55
Ответ дляСкорая помощь
пригадую хуйло перед виборами казав, що зеленський його влаштовує
Звичайно, що влаштовує: малорос, котрий обзивав Україну повією, розказував акакаяразніца/гдєтапасєрєдінє
Баба_Воля• 13 мая в 19:57
Ответ дляЗалатавая
Нинішні закрутили гайки як треба. Молодці, я вважаю. І самі зароблять грошей, і територію звільнять для мудрих стародавніх еносів із багатовіковою історією.
Булькаю• 13 мая в 19:57
Ответ дляВсе знаю від і до
Они просто обо всем договорились в Омане.
+100000, от тільки небайдужі українці, кому є разніца, всі карти їм сплутали
Баба_Воля• 13 мая в 19:58
Ответ дляБулькаю
Ви що, не любите Президента? Чи не довіряєте йому?
Булькаю• 13 мая в 19:59
Ответ дляЗалізна тьотя
порохоботы и юлькина секта уже не знают что на того зеленского повешать-и любовник он собчак и наркаман
и фашист и нацик и срацик и мендель трах..л.идите в пень дурочки.угомоните свои фантазии.п.с-петька и юлька все равно сядут и надолго
Згадай .....о - от і воно
привіт, мань))))
Добротная• 13 мая в 20:03
Ответ длямадам Везувий
Скажіть?! Ви тоже замітили.
Як в 2019, то наче я одна за Петра була і зі мною всі друзі пересварились в родичі не розмовляли.
Навіть з чоловіком ми розділились в поглядах
Мы голосовали против петра
Булькаю• 13 мая в 20:06
Ответ дляКолишня муза
Українці, котрим болить Україна, в будь якому випадку ставали в перших рядах на її захист. А решта далеко не всі здристнули. Це тепер їх якраз і почали тцкуни виловлювати і утилізувати, на догоду русні. Тому нехай Боженька береже українців, поки триває цей жабогадюкінг зелений
вАлнуюся сильнА• 13 мая в 20:11
Ответ дляДобротная
Мы голосовали против петра
Тому й отримали Іуду номінально. а фактично шахрайку ворожку Вероніку ФЕНШУЙ, яка порадила солодкій нетрадиційній парочці розмінувати Чонгар та акваторію Азову
Намазюкана нішою• 13 мая в 20:11
Ответ дляБулькаю
Такий шанс прогавити.
Незламна• 13 мая в 20:19
Ответ дляКолишня муза
фух, а я думала мне одной это кажется))
Чудовий каламбур
• 13 мая в 20:22
Ответ дляВсіх підсаджую
Голосовали, абы поржать !
Ой, знаем мы как проходят эти выборы. Не так выбирают, как считают. Там где от людей хоть что-то зависит голосовать не зовут. Вот сейчас сидит же Ваван нелегитимный восьмой год и что? Что-то не спешат они проводить выборы. Выборы без выбора. Графу против всех убрали же
Зілля до весілля• 13 мая в 20:22
Ответ дляДобротная
Мы голосовали против петра
А де і бюлетенях була така можливість: квадратик ’проти Петра’ але при цьому ні за кого іншого?
Не було?
Ви проголосували ЗА землю, а не проти Петра і намагатись виправдати свій зебілізм! ЇжТЕ! не обляпайтесь. Якщо взагалі вилазите з-під дивану
Не було?
Всіх підсаджую• 13 мая в 20:23
Ответ дляЧудовий каламбур
И как ?
При власти была оппозиция квартальщиков !
Вы не знаете, как проходят выборы, не врите.
Всіх підсаджую• 13 мая в 20:24
Ответ дляДобротная
Мы голосовали против петра
Результатом довольны ?