Звоночек• вчера в 13:39

Назначение антидепрессантов ребенку и информированное согласие

Чьим детям назначали серьезные препараты (антидепрессанты, нормотимики, антипсихотики) вы подписывали у психиатра информированное согласие
по форме 003-6/о, где указаны побочные эффекты?
Речь идёт о подростке 14 лет.
Зробіть вибір:
вже голосів: 6
Подписывали, ознакомлены
Не подписывали ,не ознакомлены
Не подписывали, ознакомлены
Вилосипедниця• вчера в 17:51
Ответ дляЗвоночек
Я сейчас читаю, что психотерапевт должен провести тест на оценку суицидального риска. У подростков есть ещё скрытые суи. риски и есть спец.тесты для их выявления.
Тут я прямо объявила про мысли перед сеансом .
Оглядываясь назад это были прямые показания к госпитализации ребенка. Однако нас отпустили домой . Мы находились в психиатрической клинике ..
Ну и не все мысли приводят к действию.

У меня сейчас тоже мысли уснуть и не проснуться .. но это не значит что я нахожу на себя руки. Мы обратились по другому поводу, а не по поводу суицида... Назначили коктейль из 3 препаратов, а потом повысили дозу и добавили четвертый .. как бы многовато для ’без диагноза’ ....и побочка суицид в двух из четырех....
Обнимаю вас и искренне сочувствую

Вилосипедниця• вчера в 17:55
Ответ дляРаспутница
Так три препарати й назначають, в залежності від потреби.
Если есть биполярное расстройство. А мы не знаем с какими симптомами они обратились
автор Звоночек • вчера в 17:59
Ответ дляВилосипедниця
Я выше написала. Обратились по поводу селфхарм (несуицидальный).
Распутница• вчера в 18:03
Ответ дляВилосипедниця
Ну але ж автор погодилась на лікування без діагнозу.
Распутница• вчера в 18:07
Ответ дляВилосипедниця
Те, з чим звернулась автор.
І чим це лікується.
Вилосипедниця• вчера в 18:09
Ответ дляРаспутница
Те, з чим звернулась автор.
І чим це лікується.
Да я это понимаю, сама принимаю эту смесь
автор Звоночек • вчера в 18:43
Ответ дляПьяная вишня
Та ми вже зрозуміли - лікар молодець! правильно лікував, не інформував батьків, згоди не отримував, діагнозу офіційно не виставив, направив на психотерапію до непрофі, який проігноруваа суц. думки, але винна хто? Мама. Бо не зробила сама ту всю роботу. Йдіть вже звідси заради бога зі своїм моралізаторством - це той випадок коли краще мовчати і не вважати що Ви особисто застрахована від таких трагедій. Емпатія до матері загиблої дитини? Ні, не чули.
Це профдефомація у распутниці... Немає жодного закону який зобов´язує батьків вивчати схеми лікування, якщо є офіційний рецепт лікаря .

ПироженкА• вчера в 21:19
Ответ дляРаспутница
Ну як так… перші 2-4 тижні після початку прийому АД це період ризику суїцидальної поведінки і про це ви повинні були знати.
Хімічні процеси в мозку змінюються і це впливає на психоемоційний стан.
Тобто ви дали препарат дитині не вникнувши в побічні дії?
Ви людина?
ПироженкА• вчера в 21:34
Ответ дляЗвоночек
Автор, не слухайте тих, хто пише, що Ви мали мати дар передбачення і якось все перевірити, проконтролювати. Це було не можливо. Це як звинувачувати батьків дитини на яку впало і вбило дерево, що вони не перевірили всі дерева в місті. Не мучте себе тим всім. Якщо бачите сенс судитися з лікарями, підіть до юристів, якщо це Вам допоможе. Ви маєте право робити все , що Вам допоможе переживати ці часи.
автор Звоночек • вчера в 21:48
Ответ дляПироженкА
Мені вже порадили адвоката. Будемо спілкуватися . Можливо чимось допоможє.
Дякую.
ПироженкА• вчера в 21:51
Ответ дляЗвоночек
Дякую.