Розумашка• 2 часа назад
На Миколаївщині військовослужбовець розстріляв двох побратимів
На Миколаївщині затримано 35-річного військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві двох товаришів по службі.
Про це повідомляє поліція Миколаївської області у Фейсбуці.
"Словесний конфлікт між військовослужбовцями виник під час розпиття спиртних напоїв. 35-річний чоловік здійснив постріли з автоматичної зброї у бік двох опонентів. Чоловіки загинули на місці події", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що вночі 12 травня до відділення поліції №4 Миколаївського районного управління надійшло повідомлення про смертельні вогнепальні поранення двох військовослужбовців на місці несення служби.
За вказаною адресою працювали слідчі слідчого управління, оперативники і криміналісти обласного главку поліції та слідчо-оперативна група територіального підрозділу.
Правоохоронці встановили, що напередодні ввечері 35-річний солдат разом з іншими військовослужбовцями віком 58 та 38 років перебували на службі. Під час спільного вживання алкоголю між чоловіками виник конфлікт. У ході сварки нападник взяв до рук закріплену за ним автоматичну зброю та здійснив постріли у бік товаришів по службі.
Від отриманих вогнепальних поранень потерпілі загинули на місці. З місця події поліцейські вилучили знаряддя злочину - автомат АК-74, стріляні гільзи та направили на експертне дослідження.
Оперативники доставили 35-річного зловмисника до відділку поліції, де слідчі затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За скоєння умисного вбивства двох осіб підозрюваному загрожує від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.
Подвійна веселка• 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Это нехорошие новости, это колокол, представляю что тут будет после войны, когда огромное количество людей вернется с расшатанной психикой
Может, кто-то из них пристрелит ааторшу. Срок условно. Самооборона от бота
Розумашка
• 2 часа назад
Ответ дляПодвійна веселка
Пусть пробует)
Знову Я• 2 часа назад
Ответ дляМяо мой мяо
А на чем возможно её закончить?
На чем есть, нам предлагали условия и договор, подписать и не гробить дальше не дома, не людей, мы просто расходный материал, а верхушка наша за которую воюют, за их опы в кресле только бизнес на крови строит и все больше на головы нам садится. Чем дольше будет все продолжаться, тем больше людей погибнет, тем больше домов разрушат, жизнь ценнее всего, мне пофиг кто там и где будет править, мне важна жизнь моя и моих близких, задолбалось уже выживать, а не жить при этом всем
Мяо мой мяо• 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Вам предлагали? А что предлагали и кто предлагал.
Розумашка
• 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Вас в Украине никто не держит. Мир велик-выбирайте азимут и вперед.
Знову Я• 2 часа назад
Ответ дляМяо мой мяо
Бот детектед
Знову Я• 2 часа назад
Ответ дляРозумашка
Те, кто за подписания мира 75% минимум, так что проще таких завзятых как вы, патриотичных диванных ботов, собрать в кучку и отправить на ноль, а когда закончитесь, тогда и подписать
Розумашка
• 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Кто там за что, это вы для СМИ оставьте.
Реал диктует другие условия, в отличие он фантазерок форума.
Мяо мой мяо• 2 часа назад
Ответ дляЗнову Я
Бот детектед
Слушайте, транслятор московских методичек, кацап ни дня не живёт без войны или подготовки к войне, это исторический факт. И никаких ’договоров’ с этим биомусором быть не может.
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Ну-ну, это может у вас там в Европе на пособиях украинцы и мечтают чтобы врйна подольше тянулась, или у зеленых ботов и разных прикорытных, а в Киеве ситуация иная, из близкого окружения не знаю никого слава Богу, чтобы поддерживал ведение войны и дальше и был бы не за мир. Так что не старайтесь, кастрюлеголовых уже не так много.
Розумашка
• 1 час назад
Ответ дляЗнову Я
Поддержка войны может быть только у кацапок и ждуних.
Украинки хотят только защиты, обороны и сохранения страны.
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Украинцы хотят Мира!!!
Мяо мой мяо• 1 час назад
Слово ’кастрюлеголовые’ употребляет только кацап. Он даже мимикрировать не умеет. Потому что там, где у любого homo sapiens находится мозг, в черепушке кацапа - CH4OH
Мяо мой мяо• 1 час назад
Ответ дляЗнову Я
Украинцы хотят Мира!!!
Поэтому и уничтожают кацапа. Потому что мир сможет жить мирно, когда кацап исчезнет с лица Земли
Розумашка
• 1 час назад
Ответ дляЗнову Я
Украинцы хотят Мира!!!
Не ценой капитуляции Украины
Давно без алко• 53 минуты назад
Цей закон зелені хочуть притягнути за вуха, бо з межами України під воротами вже стоїть черга приватних фірм, які його мають тут продавати. Чиї фірми пояснювати, думаю, вам не треба.
І той, так званий, теракт в голосіївському, був за написаним сценарієм від травмата до автомата. Особу для цього служби обрали невипадково.