Курочка-чубаточка• вчера в 09:47
Гіперчутлива дитина
Які труднощі можуть бути в навчанні?
Лепетун• вчера в 19:05
Ответ дляКурочка-чубаточка
Зараз дитині 6 років, почалися відмови вдягати певний одяг, то шви на шкарпетках, широкі штани, широкі рукава не подобаються, застібки на кросівки, почало дратувати довге волосся
Аутический спектр?
У моего сдвг, проблемы похожие, в школе проблемы есть
Лепетун• вчера в 19:06
Ответ дляЧупакабраЗеБест
какой нахер психиатр? нет таких таблеток, которые сделают так ’было больно от швов на белой тонкой коже, а тперь не больно’,
было плохо от сладкого торта а тепреь не плохо...
Психиатр для диагноза
Ловлю капці• вчера в 19:24
Ответ дляНевловимий Джо
Заранее извиняюсь перед Автором, что встреваю ,в его тему. Вы не могли б подсказать , что вам предложили для корректировки вашего высокофункционального аутизма? У меня обратная ситуация, у ребенка в младшей школе была тревожность , тики, во время дистанционки он не мог сидеть с включенным экраном, не мог выносить шум . Мне предлагали не раз пройти тест на РАС, но я решила ,что это ничего мне не даст,так как препараты я все- равно давать не буду. Проблему на сейчас решила , как мне кажется, режимом,спортом и отношением к учебе и школе ,как квесту- игре,который нужно пройти без потерь , но особо не огорчаясь, когда что- то не получилось . Ребенку тоже сейчас 12 , но боюсь повторения тревожности , тиков, он в три года ещё и заикался.
Почали з занятть з нейропсихологом, але динаміка була слабка, тому паралельно звернулись до психіатра і синові назначили антидеприсанти, для лікування тривожного розладу , на фоні якого виникли тіки. Приймати рік. Зараз лікується півроку і тіки минули, стан набагато кращий.
Курочка-чубаточка
• вчера в 19:31
Ответ дляЛепетун
Аутический спектр?
Немає інших проблем крім цих, а у вас крім таких, які прояви? Які проблеми в школі?
Лепетун• вчера в 19:42
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мой избирателен в еде, одежда должна быть без этикеток, обувь и одежда только закрытые.
Он гиперактмвен, эмоционален, плохотсебя контролирует и слабо концентрируется.
Легче стало к 12 годам, но все равно не сильно хорошо
Майструю крила• вчера в 19:59
Ответ дляКурочка-чубаточка
Були у психолога, сказала забезпечувати дитині емоційний спокій
А психиатр что сказал? Психолог и психиатр это не одно и тоже.
КонхфЭдкаТузик• вчера в 20:06
Ответ дляКурочка-чубаточка
Забрала зараз з садочка, то казала що кросівки не перестібулава і хоче щоб було літо щоб вдягати літній одяг і плаття. А кофти з флісом дуже надуті. Зараз ходить вдома в легінсах та в футболці з довгим рукавом, каже, що комфортно
Моя донька говорила те ж саме.
Я спочатку закривала очі-переросте.Потім-тіки.І коли вона з усієї сили довбонулась головою об стіну і замість заплакали чи зупинитись почала скадено сміятись Я зрозуміла що таки ні,не переросте .Діагноз-РДУГ гіперактивно-імпульстмвнмй тип.Лікування як такого не має,бо це не хвороба .Є корекція.Ліки+нейропсихолог+режим вдома.Поки на початку цього шляху але деякі успіхи бачу
Курочка-чубаточка
• вчера в 20:43
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Моя донька говорила те ж саме.
Які ще були прояви крім вибірковості в одязі? Як проявлялася гіперактивність?
Магиня• вчера в 21:09
Ответ дляКурочка-чубаточка
Кофты на флисе? По тому как она описывает, она чувствует себя перекутанной, может, ей просто жарко и нужна более лёгкая одежда. Просто в силу возраста она объясняет это как может
Курочка-чубаточка
• вчера в 21:22
Ответ дляМагиня
Може, але на вулиці не було жарко. А широкі штани?
Курочка-чубаточка
• вчера в 21:30
Я зараз пилососила, попередила що ввімкну пилосос, дитина зайшла в кімнату і прикрила двері. Я потім запитала, для чого, відповіла бо було шумно
Магиня• вчера в 21:46
Ответ дляКурочка-чубаточка
Возможно ей было жарко, особенно если бегала и играла. То же самое и широкие штаны, в них комфортнее, а в тесной одежде жарче
Курочка-чубаточка
• вчера в 21:46
Ответ дляМагиня
Навпаки, їй широкі штани категорично не подобаються просто широкі і кльош
Магиня• вчера в 21:48
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так просто прямо спросите ее что именно ей нравится и было ли ей жарко. Она же уже большая, 6 лет, пусть расскажет
Курочка-чубаточка
• вчера в 21:53
Ответ дляМагиня
Неподобається, що широкі штани знизу тіліпаються, а рукава широкі
КонхфЭдкаТузик• вчера в 21:57
Ответ дляКурочка-чубаточка
Їй складно зупинитись коли щось подобається.Співає коли виконує завдання.Говорить.Постійно і багато.Голосно грає іграшками .Може сама себе бити .
Дуже імпульсивна.Не чує слово ’Ні’.При цьому інтелект вище середнього.
Автор,зверніться до доказового психіатра.Нічого страшного в цьому немає.Якщо в дитини просто реакція на стрес то він вам так і скаже. Якщо ж ні-потім не будете кусати лікті бо час втрачено.
Я рада що наважилася і не закривала очі.Бо оце ’переросте’ в майбутньому може наробити багато проблем дитині.
Чеширская кошечка• вчера в 22:25
У подруги гиперчувствительный ребёнок. Но это не одежде проявляется.
Курочка-чубаточка
• вчера в 22:34
Ответ дляЧеширская кошечка
А як в дитини проявляється?
ГейТуда• вчера в 22:34
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мого малого теж таке, шкарпетки йому муляють, там шви не такі. Але з навчанням проблем немає, з комунікацією з іншими дітьми теж все норм. Я така само, мені наприклад деякий одяг неприємно носити, наприклад колготки. Через це рідко ношу спідниці весною, тільки влітку, коли вже можна без капронових колгот. Чоловік мій наприклад не може носити шарфи та светри під шию.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 22:34
Ответ дляЛепетун
Психиатр для диагноза
тут не показан психиатр, совет из категории ’ отведите ребенка к кардоилогу или библиотекарю’
ГейТуда• вчера в 23:04
Ответ дляМагиня
Я доросла, але кофти на флісі не можу носити, вони парять мені, хоч мені може бути холодно, але фліска мене не зігріє.