В кого тако було• сегодня в 11:08
Сніданок на схудненні 25
Добрий ранок!!!
В кого тако було
• 2 часа назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Будь ласка! Автор, не слухайте тутешніх змій, все Ви робите правильно і у Вас вийде.
Я все життя схильна до повноти, 20 років то худну, то набираю.
Зараз мені 40+, випадково попала в мед центр під Києвом на детокс програму ( хоча їхала недалеко від дому просто відіспатися після декрету НЕ ДОМА) і так надихнулася бажанням до якісного життя, що 3 тижні що там була, крім комплексу процедур, лікарів, психологічної підтримки, я не спала як планувала, я тупо читала/дивилася інформацію про правильне харчування. Спочатку те що радили в мед центрі, потім почала підтягуватися інфо в інстаграмі на цю тему( особливо мені зайшов нутраціолог Віктор Мандзюк), я все нотувала і аналізувала з висоти свого немолодого досвіду і приїхавши додому я кардинально змінила свій спосіб життя і харчування.
І головним своїм успіхом я вважаю, що крім того що розібралася з калорійністю, БЖВ, я зрозуміла, що мені не потрібно просто схуднути, в потрібно зробити здоровий спосіб життя своїм життям назавжди. І я не рубала з плеча дефіцит калорій, а його просто тримала спочатку в нормі, щоб не набирати далі на правильних продуктах ( порції були величезні, я не могла їх з´їсти), потім почала робити невеликий дефіцит ( ключове невеликий, щоб не було дискомфорту) і вага почала йти вниз.
Хоча я їм дуже багато, не голодна.
Но вага йде вниз.
По моїй вазі звісно за рік можна було б скинути набагато більше, но знаючи себе, що урізавши свої порції, я б зірвалася, а так помало, но комфортно іду до своєї мети.
Чого і Вам від всієї душі бажаю!
Дуже дякую, Ви молодець, мені теж 40+, вірніше 45. Я все життя була в своїй нормальній вазі 60 кг +/- 5 кг, а два роки назад вага почала стрімко рости, + стрес, недосип, дефіцити вітамінів, проблеми зі здоров´ям і я два роки, то набираю, то худну. Але так, як це виходило в 20-35 років не виходить. І мені теж із нутриціологів більше всього заходить Мандзюк, він на пальцях, елементарно пояснює різні речі, процеси.
Будемо худнути разом і підтримувати одна одну!!!
В кого тако було
• 2 часа назад
ЛолитаНеРазлита• 1 час назад
Ответ дляВ кого тако було
Обід, саме зараз, з голоду не пухну, легке відчуття голоду.
Смачного!
Надихнули своїми темами теж слілкувати більше за харчуванням))