Невидимка• 24 мая в 14:35

Если родители отбирают у детей зарплату

И распоряжаются полностью сами. Что бы вы подумали о таких родителях, детях и вообще о семье? Нормально ли это? Может, знаете такие случаи среди знакомых или у самих такое было?
Результат:
вже голосів: 153
113 (73.86%) Это не нормально
28 (18.3%) В зависимости от ситуации
11 (7.19%) Другое
1 (0.65%) Это нормально
Mary_40• 24 мая в 23:10
У меня папа в СССР, жил в общаге без денеге, стипендия повышенная, всю зп маме отвозить в село, та ему только продукты давала, пока он не пожаловался что продукты съедают все в комнате сразу а он потом голодный ходит.
Купить булочку в столовке не не давала денег, только после этого стала давать денег с его стипухи.
Потом поехал на бам, в последний семестр, деньги маме отдал все, это он уже женился собрался через пару месяцев.

Домашня Зюзя• 25 мая в 01:08
Ответ дляБлакитна устриця
ну скажімо так, залежить від родини та від ситуації, знала сім´ю, де було четверо дітей, двоє старших дорослі (19 та 21) працювали та віддавали мамі майже все, залишаючи собі мінімум на проїзд, бо наймолодший брат захворів на лейкемію, тож всі кошти йшли на його лікування, в такому випадку вважаю цілком нормальним, хоча мати не примушувала їх, вони самі віддавали

щодо прожиття та харчування, мої діти коли починали працювати, ми з чоловіком не брали в них грошей, це були їхні доходи завжди, але якщо вони вирішували самі платити за своє навчання, наприклад, то ніхто не заперечував

так само наразі вже наймолодший в нас пішов працювати, то поки не отримав перші гроші давали й на проїзд, наразі він собі купляє що хоче, одяг, якісь приколи, розважається за свої, як каже моя подруга, ’в нас не бере, не тому дякуємо’. Стосовно що живе та харчується вдома, я не бачу для нас в цьому тягаря, але якщо б він захотів за щось сплачувати, може й взяла б, на комуналку наприклад, а може й ні. Поїсти завжди є в холодильнику.
Цікаво, до якого віку ’дитини’ ви вважаєте це прийнятним. Бо маю в своїй сім´ї приклад, коли моя сестра в свої 48 харчується за кошт мами пенсіонерки і за комуналку не платить
Бронетапці• 25 мая в 02:00
Это ненормально , как и жить с Родителями после 18.
сою не люблю• 25 мая в 02:37
Ответ дляБронетапці
Почему ненормально жить с родителями после 18? Я имею в виду, с нормальными, а не с теми, которые зарплату отбирают. Я в 18 еще в универе училась и за мою учебу мама платила, не работала, у меня все прекрасно было.