Нога на ногу• 25 мая в 13:08

Девочки, это просто дно. Мы нищие в своей стране

Нет, вы видели эти цены?! Это какой-то сюр. Зарплата — слезы, пенсии — подачки, а в магазин заходишь как на экскурсию в музей: смотри, но не трогай. Продукты, коммуналка, проезд — всё растет, а мы просто молча затягиваем пояса всё туже.

Власти сидят в своих креслах, рассказывают про «рост благосостояния», пока люди реально считают копейки и выбирают: поесть или заплатить по счетам. Это не жизнь, это выживание.

И самое отвратное — выхода не видно. Крутишься как белка, пашешь, а денег нет просто НИ НА ЧТО. Каждый месяц — день сурка. Долги, страх, унижение. И ведь реально страшно за будущее.

Реально, как вы держитесь морально? Это не страна, а концлагерь какой-то!
Борисфенка• 25 мая в 16:28
Ответ дляГорлаю зрання
У війні з драконом головне самому не стати драконом. Ми вже навіть переплюнули кацапів. Це ж треба було побудувати такий режим, що люди готові на сторону ворога переходити, тільки б покинути країну. А як було у 22 році?
Маєте пропозиції?

Горлаю зрання• 25 мая в 16:29
Ответ дляБорисфенка
Маєте пропозиції?
Звісно.
Sugar suka• 25 мая в 16:31
Ответ дляЩебетуха
рада что со здоровьем у вас всё ок.
могли и на пенсию не выходить.
для таких бодрых пенсия должна быть в 70.
Рала что вы горазды читать то что вам хочется. Я о себе вообще не писала. Все остальное- ваша ложь и выдумки. Скальте зубы дальше
Борисфенка• 25 мая в 16:31
Ответ дляГорлаю зрання
Звісно.
Секретні, озвучувати не будете?
isida_86• 25 мая в 16:32
Днище - не то слово. Вот у мамы пенсия 3400 (66 евро). При том что сама пенсия 1684.96 грн (32,5 евро) остальное доплаты. Это вообще как? Как можно существовать на такую сумму? Это два похода в магазин. Хорошо у неё есть я, я её полностью содержу. А как быть одиноким пожилым людям? Это боль.
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:33
МЫ СТАЛИ ТАК ПЛОХО ЖИТЬ!У нас постоянно не хватает денег на бензин, на новую машину, на квартиру, парковочных мест не хватает, дороги не справляются с машинопотоком и пробки на дорогах, суши- пиццы везут долго.
Как пережить это, не знаю
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:33
Ответ дляisida_86
зато руцкие пенсионеры на зло нам сверкают белозубыми улыбками на мальдивах
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:34
Ответ дляisida_86
а русские пенсонеры роются на мусорках и что
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:34
Ответ дляisida_86
наши бабушки еще торбы прут на город детям и внукам и попробуй не взять

isida_86• 25 мая в 16:34
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:35
Ответ дляisida_86
Удалено администрацией...
isida_86• 25 мая в 16:35
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
ой больне яке
120-120-120 (не худею)• 25 мая в 16:36
Ответ дляТрільчиха
Украина это не только Киев и Киевская область.
Причем тут это
Я знаю много мужчин с Дон и Луг областей которые явно не спешат воевать за свои квартиры
Невісточка ж• 25 мая в 16:36
На улицах одни иномарки.И народ строит домики не халупы.До нищеты ой как далеко
Невісточка ж• 25 мая в 16:36
К моим бабушкам приедь и плюс 10кг за неделю
Невісточка ж• 25 мая в 16:37
Ответ дляДомовенок Кузя
Невісточка ж• 25 мая в 16:37
ОРУ зато руцкие пенсионеры на зло нам сверкают белозубыми улыбками на мальдивах
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:38
Ответ дляНевісточка ж
Домовенок Кузя• 25 мая в 16:38
ЮЛЬКО ПЕТЬКО ПУЙЛОВСКАЯ БОТНЯ СКЛЕПАЛА ОПЯТЬ ТЕМКУ СО СТАРОЙ МЕТОДИЧКИ О ГОЛОДЕ

Домовенок Кузя• 25 мая в 16:39
троли не позорьтесь.позавидуйте ахахааа русо пенсам на мальдивах
Трільчиха• 25 мая в 16:40
Ответ дляЗакуйовджена життям
Извините,но отдать жизнь или здоровье за квартиры,это диагноз.
Квартиры в данном случае - это собирательный образ. За свою малую родину, за свой любимый город, за родителей, которые возможно там еще живут, за свое детство и юность...
Горлаю зрання• 25 мая в 16:41
Ответ дляБорисфенка
Секретні, озвучувати не будете?
Та чого секретні, просто мої думки. Оцінити свої можливості - це вже половина справи.
Але для чого це вам? У вас свої плани на цю війну. Сидіти на виплатах роками і нічого не робити, адже розумієте, що тут вас уже навіть чоловік не чекає. І повернувшись в Україну у свої +-50 чи скільки вам, розумієте, що все з початку і не дуже радісно. от і клюють такі кури тих, хто хоч заікнеться проти війни і про переговори чи припинення.
Борисфенка• 25 мая в 16:42
Ответ дляГорлаю зрання
Мені це для того, що я хочу додому і до чоловіка.
Тому цікаве ваше бачення, як це припинити. Я не бачу ніяких варіантів, окрім атомної бомби. На це кричать, що я негуманна.
Може знаєте гуманний шлях?
Закуйовджена життям• 25 мая в 16:46
Ответ дляБорисфенка
Може знаєте гуманний шлях?
Знаємо.Зібрати таких як ви воєвак чужими життями і відправити на фронт.Повернетесь з перемогою - Україна у вашому розпорядженні.А якщо програєте і загинете,то в країні не залишиться жодного, хто має зиск на цій війні і вона закінчиться.
Все просто і дієво.
Горлаю зрання• 25 мая в 16:46
Ответ дляБорисфенка
Може знаєте гуманний шлях?
Яка атомна бомба? У кого, звідки, ви, як мала дитина. Переговори, компроміс, поступки і припинення вбивст українців. Росію ми не переможемо, може все ж прийдеться домовлятись. І це треба було робити у 22 році. А зараз це вже не зупинити. Ми гірше росії стали і далі летимо. З всенародної згутрованості і підтримки своєї країни, ми докотились до ненависті до всього, бо нам впарювали, що боремось за свободу, а взяли в таке ярмо, що і не снилось.
Люблю пиво• 25 мая в 16:49
Ответ дляТрільчиха
Вы бы отдали, а кто-то не хочет отдавать. Решения, которое устроило бы обе стороны, нет. Точнее есть, но оно зависит исключительно от путина, а он не согласен. И все его сограждане тоже.
Так не говорите тогда за всех. И откуда вы знаете чего хочет Путин, он вам лично сказал?
Борисфенка• 25 мая в 16:50
Ответ дляЗакуйовджена життям
Все просто і дієво.
А нинішні вояки чим не влаштовують, думаєте, я вправніше воюватиму?
Хто має зиск - це окрема історія, але не їм же на користь хуйло кидає орешніки. Чи думаєте, підіграє зеленій владі?
Скоро_вчера• 25 мая в 16:52
Ответ дляСито для думок
Розмір пенсії як би прямопроційний податкам, які платять працюючі українці. Зі своєї зп скількох українських пенсіонерів утримуєте? Чи якщо люди працювали ще при Радянському союзі і в 90х - то їм треба в рублях в карбованцях платити пенсії, які 35 років відкладались в державний пенсійний фонд? Ні, ви працюєте і платите податки, якщо ваша зп мізер або в конверті- то через вас страждають українські пенсіонери в тому числі.
Мій син фоп, платить 10-12 тис єдиного податку на місяць, а його бабусі зараз отримують 3 тис пенсії. Яка тут пропорція? Якби можна, щоб конкретно на свою майбутню пенсію йшли податки, то було б логічніше
Борисфенка• 25 мая в 16:53
Ответ дляГорлаю зрання
1. Атомні бомби є у союзників, але вони сцикуни. Будапештський меморандум всі похерили, Україна беззбройна, гарантій ніяких.
2. Про домовленості з москалями. Осьо свіженька новина:
❗️рф починає послідовно завдавати ударів по підприємствам українського ВПК у Києві, — МЗС рф

Будуть завдаватися удари як по центрам прийняття рішень, так і по командним пунктам в Україні’
______________
Що їм треба сказати, щоб зупинилися? Беріть всю країну до Збруча? Чи у вас є кращі пропозиції?
Скоро_вчера• 25 мая в 16:54
Ответ дляisida_86
У моєї така сама пенсія, але я повністю утримувати її не можу, бо отримую 10 тис гримнів в місяць..