lily_flower• 26 мая в 08:23

Перетин кордону заброньованих чоловіків

Дівчата, поділіться, будь ласка, досвідом. Чи виїздили ваші заброньовані чоловіки закордон у відпустку? Які ньюанси можуть бути при перетині кордону і на якому пропускному пункті перетинали. У чоловіка буде перший виїзд за роки війни, дуже хочеться відпочити разом сімʼєю в безпечному місці.
Леска• 26 мая в 08:25
Питають з пристрастями про роботу, керівників, деталі роботи, особливо якщо 1 виїзд

014comua• 26 мая в 08:28
Перевірка документів може тривати довго. Якщо є всі необхідні дозволи з роботи, теоретично все має бути ок. Якщо є можливість спочатку зробити пробний перетин (наприклад, на закупи до Польщі на один день поїхати), то варто зробити. Досвід не мій особистий. Але дізнавалася, бо теж актуально
Svitlo_• 26 мая в 08:38
Потрібно з собою мати - наказ про прийом на роботу, наказ на на відрядження, довідка 7-ОК, 5-ОК, результат бронювання. Співбесіда на кордоні може бути декілька годин. Питання різні.
Svitlo_• 26 мая в 08:38
Ответ дляЛеска
Можуть і фото з роботи попросити.
Настасья2025• 26 мая в 08:41
Ответ дляSvitlo_
Речь про отпуск
Svitlo_• 26 мая в 08:43
Ответ дляНастасья2025
Речь про отпуск
Наказ про відрядження замініть на відпустку. Написала на автоматі. Все інше незмінне.
Lumino4ka• 26 мая в 08:45
Ответ дляSvitlo_
Відрядження не обов´язкове.
У разі відпустки, наказ на відпустку і довідка, що керівництво не заперечує щодо виїзду закордон на час щорічної відпустки.
Svitlo_• 26 мая в 08:46
Ответ дляLumino4ka
Відрядження не обов´язкове.
Я ж нижче написала. Що просто на автоматі написала наказ на відрядження. Звісно на відпустку.
Настасья2025• 26 мая в 08:46
Ответ дляSvitlo_
7-ок, 5-ок для чего?

golublexa3• 26 мая в 08:49
Ответ дляНастасья2025
7-ок, 5-ок для чего?
заробітна плата видна
Svitlo_• 26 мая в 08:48
Ответ дляНастасья2025
7-ок, 5-ок для чего?
Можуть питати на кордоні. Ми ще даємо довідку, що дійсно працює на фірмі з дня прийому і на даний час.
Настасья2025• 26 мая в 09:00
Ответ дляSvitlo_
Спасибо. А то мужа уже не выпустили в командировку, но под предлогом, что билет был не до того города, где предприятие, объяснение, что заберут на машине от поезда - до одного места
Svitlo_• 26 мая в 09:06
Ответ дляНастасья2025
Ми з таким не зустрічались, щоб через це була відмова
Настасья2025• 26 мая в 09:22
Ответ дляSvitlo_
Поставили ’неясная цель’ и досвидос. А придрались именно к логистике. Все справки были. Теперь страшно второй раз пытаться
Svitlo_• 26 мая в 13:27
Ответ дляНастасья2025
Було і запрошення від сторони що запрошує?
Настасья2025• 26 мая в 14:28
Ответ дляSvitlo_
Все было, кроме логистики.