ВЫВсеВрете• Изменено вчера в 18:37
Це нормально нав´язувати дитину погуляти у нас?
Купили будинок по сусідству. Там дуже активний і допитливий хлопчик 5 років. Моїм дітям 10 і 12. Як би вік дуже різний. У нас великий двір, там хлопці грають в футбол, баскетбол, бадмінтон ввечері, з собакою.
Сусід з мамою вибивають фіртку пустіть погуляти, дитина хоче до дітей.
Мені якось і не зручно. Мої діти кажуть нащо нам нянчить цього малого, у нас ігри на двох.
Думаю вийду і скажу. Мама стоїть з дитиною маленькою на руках і просить хай він у вас погуляє. Мої втекли в дім зразу. Кажу як би уже весір, діти пішли в дім вечерять і купаться. Малий каже так і в дім до хлопців. Кажу це не дуже зручно, а малий прямо між ноги пролізає я тихенько. Мама каже та він не буде заважать, йому так скучно вдома.
Я кажу, може, іншим разом, не сьогодні. Тимпаче у нас велика собака, не треба смикати фіртку, раптом вона не замкнена, а собака вискочить на дитину.
Вона відтягла того малого, він засмучений, мама в шоці від відмови.
Як би я собі подумала ясно людям, що це не бажано.
Наступного вечора та сама ситуація, я вже просто не вийшла. На годиннику 20.30. Мої двти мусили втекти в будинок, вони не хочуть в кімнату запускать до себе малишню. У них там майстерня лего. Все по коробкам. Пепеживають, щоб ніхто там нічого не порушив. Навіть я не смію нічого переставлять. А тут якась дитина буде гратись чужа.
Якраз в гостях була свекруха і пристидила мене, типу тобі що шкода, йому скучно хай погуляє дитина. Вони нові люди переселенці і їм важко, треба дружить з сусідами. Але я не розумію як це воно буде. То це мені як, треба все лишать і йти на другий поверх дивитись за дитиною? Чи хай просто шастає де хоче?
Вечір це в мене час маски, малювання, книги, кіна, вина і тд.
Я не проти дружить з сусідами, але я щось не помню, що коли моїм дітям було скучно я ввечері їх в двори заводила і ждала, щоб хтось їх розважав.
Я розумію як запущу в двір, то як я йому забороню в дім зайти, коли мої діти підуть.
Ситуація якась дурацька.
То це я бездушна, зла і жорстока чи це сусіди цікаві люди?
Дійшло до того, що мені на вулицю не хочеться виходить ввечері і дітям теж, бо хлопчик вже підставив стілець і заглядає чи не вийшов ніхто.
Тиждень вже ця ситуація продовжується.
Просто ігнорувати?
Ситуація якась дурацька.
Тиждень вже ця ситуація продовжується.
Просто ігнорувати?
Оновлена версія• вчера в 20:56
Ответ дляГуру троллинга
А для віку 30 плюс чи скільки там тій сусідці, нормально навʼязувати свою дитину іншим дітям?
А я обговорюю реакцію дорослих дітей.
ВільнаНазавжди• вчера в 20:57
Ответ дляОновлена версія
Спочатку навчіться читати з розумінням.
та ні дорогенька, це вас не виховували, у вас проблеми з сприйняттям , тактичністю, І відповіді якого ж дорослого вони ігнорують.
ВільнаНазавжди• вчера в 20:58
Ответ дляОновлена версія
А я обговорюю реакцію дорослих дітей.
дорослих??? дітям 10 і 12 років. Не 16-18.
Оновлена версія• вчера в 20:58
Ответ дляВільнаНазавжди
А у вас всього навсього з читанням зі зрозумінням.
ВільнаНазавжди• вчера в 20:59
Ответ дляОновлена версія
сказала невихована бидлувата жіночка, яка обісрала чужих дітей)
Солоденька цукОрка• вчера в 20:59
Ответ дляВЫВсеВрете
Оце такою фразою напевно треба і сказати .
Хоч як це і образливо прозвучить для тої мами, я собі можу уявить як їй неприємно.
Може там, звідки вони, прийнято сусідами жити як родичі, я ж не знаю
Автор, як написати так, щоб вас не образити.
Мені здається, ви не дуже розумієте ситуацію, яка склалася.
Ви намішали всього: і свекров, і ВПО, і чай з пирогами з сусідами і ін.
По-перше, забудьте про те, що сусіди ВПО. Я також на початку війни з рідного Харкова на декілька місяців переїхала в інший район України. Моя донька на той момент була вже підлітком. Але мені б і на думку не спало, якщо б донька була маленька, маніпулювати ВПО.
Можливо ваша сусудка і не думала, про те, що вони ВПО.
Мені здаєтьмя, що вона проста нахаба. А те, як вона поводиться, намагаючись нав´язати вам свою дитину, підтверджує її нахабство. А також маніпулятивність.
В цій ситуації, авторе, забудьте про чаї та інші ’рожеві соплі’.
Я би ні в чкому разі не взяла навіть на п´ять хвилин сусідську дитину до себе в двір.
Мені здається, тільки неадекватна особа може нав´язувати свою п´ятирічну дитину іншим, незважаючи на те, що була вже відмова.
На мою думку, неадекватна, що мама, що дитина, а ще і ваша свекров.
Свекров: дуже зручно ’чужими руками жар загрібати’. Це ж вона не в свій двір пустить цю дитину і буде слідкувати за нею. З якого біса вона вас присоромила?
Що це за мати, яка потакає п´ятирічній дитині, дозволяючи їй заглядати через чужий паркан.
Автор, тримайтеся від таких сусідів подалі.
Оновлена версія• вчера в 20:59
Ответ дляВільнаНазавжди
Так 10 і 12.
Це дати які повинні вже вміти висловлювати свою думку, говорити ні, та брати на себе відповідальність
Оновлена версія• вчера в 21:00
Ответ дляВільнаНазавжди
Мені їх не потрібно обстрати, вони такими вже забігли в хату до мамки
ВільнаНазавжди• вчера в 21:00
Ответ дляОновлена версія
Так 10 і 12.
тут ви за свої слова відповідальність на себе не берете. А хочете цього від дітей.
Обридли. Витрачати свій час на бидло більше не хочу. Вже насміялася досхочу) плавайте у своїму лайні самі.
Солоденька цукОрка• вчера в 21:01
Ответ дляРомашкинная
Похоже соседка ваша решила, что ваш двор - это площадка))
Я бы морозилась по максимуму, иначе поселится у вас дай только допуск)
А я би не морозилася, а пояснила один раз так, щоб сусідка більше не тріпала мені нерви.
Пояснити можна і без мата, і без грубості.
Оновлена версія• вчера в 21:01
Ответ дляВільнаНазавжди
Так, бо ви не вмієте читати, тому у вас від прочитанного в голові окрошка
ВЫВсеВрете
• вчера в 21:10
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я думаю та мама вже дуже втомлена і надзвичайно рада була б кудись ту дитину хоч трошки прилпштувать. В неї мала дитина на руках, вони переїхали і там все вигрібають, вирізають, викидають.
Десь я її і розумію, бо видно дитина дуже активна. Я на дорозі бачу як він носиться. Тамдвір маленький, то дитина більше на дорозі. І я часто їду і бачу його, він завжди вітається, прибігає і рот не закривається. Розпитує, розказує, поки я вигружаюсь.
Як не дивно я не свекруху не ображаюсь, вона мені давно як мама.
Просто її слова заставили мене задуматься чи не жорстока я до людей, яким і так не легко в даний момент.
Може я і правда зла і жадібна якась, закрита.
Стало цікаво як би інші поступили
ВЫВсеВрете
• вчера в 21:11
Ответ дляОновлена версія
Іди вже нещастя.
Тут в темі всі дорослі і адекватні, але не ти
Солоденька цукОрка• вчера в 21:12
Ответ дляВЫВсеВрете
Стало цікаво як би інші поступили
Автор, ви не жорстока, не жадібна.
Просто відстоюйте свої кордони.
Більш менш• вчера в 21:15
Ответ длягодовасик
О, я пам´ятаю Вашу тему минулого року. У Вас дівчинка, і хлопчик приходить
Так. Прийшло літо, історія повторюється
Глас_Народа• вчера в 21:25
Ответ дляВЫВсеВрете
Стало цікаво як би інші поступили
Вы очень адекватная, просто хотите отстоять свои границы, не обидев других. В данном случае это сложно. Может просто сказать честно соседке что мальчики не умеют и не хотят ладить с малышами.
Гуру троллинга• вчера в 21:28
Ответ дляОновлена версія
А я обговорюю реакцію дорослих дітей.
Дорослі діти? Однако
долой_лама• вчера в 21:30
Ответ дляЗоряний Шлях
Хай шукають такого ж віку. Це зрозуміло, що дитина хоче у компанію з кимось пограти, побігати, але вік досить різний, вони не будуть в одні ігри грати.
Ще та мама якщо дуже проситься, то хай у дворі поруч з ним сидить, ви не маєте за нього нести відповідальність.
ну да, а зачем автору чужой человек дома?! наглость второе счастье. Крындец..
Автор, вообще не парьтесь, скажите, что извини, мои дети не хотят играть с маленьким ребенком. Я вообще не представляю, что можно иметь в голове, что бы заявиться к чужим людям в дом и просить взять маленького ребенка. Вы не детский сад. Пусть отдает его в садик и не морочит соседям голову.
Козяка-маляка• вчера в 21:49
Ответ дляMary_40
Так пусть сам бегает где хочет. Только в дом скажите маме чтобы не заходил. Если получится то и ладно. Ну и объясните что не хотят ваши с малолеткой
Просто вопрос а зачем это автору и ее детям?
Друг бобер• вчера в 21:50
Я б не пустила, якщо не доходить по доброму, то послала б далеко, не люблю, коли порушують мої кордони
Оновлена версія• вчера в 21:53
Ответ дляГуру троллинга
Дорослі діти? Однако
Саме так, дорослі для того, щоб сказати ні чи брати відповідальність
Мова ж про банальні речі для такого віку
культУра• вчера в 21:53
Ответ дляА що таке?
Зачем что то врать и выдумывать. Надо четко расставить границы.
Сначала двор,потом дом,потом корми его,потом развлекай и еще ответственность неси за него...
А де тут видумка? Все прямо як є
Оновлена версія• вчера в 21:54
Ответ дляА що таке?
Так подивіться на дітей автора.
Ні автор ні вони цього робити не вміють
Життє Бентежне• вчера в 21:57
Ну,такі ви, відлюдькуваті і діти такі самі,буває. Але і ті дивні,чому вдень не приходять?
ВЫВсеВрете
• вчера в 22:00
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вдень мої в школі, спорт.
Літом, звичайно, вільніші будуть
Трусиковед• вчера в 22:54
Ответ дляВЫВсеВрете
Я хотіла уточнить, що вони самі без нагляду плавають скільки хочуть. А 5 річку треба нянчить буде сидіти
Божечки, я прям згдала як мені було 5, це були дев’яності. І сусідка намагалася мені втюхати свою 3 річну онучку, щоб я її няньчила. П’ять! Мені було п’ять років - зараз мені здається, що мабуть вона просто хотіла фізично здихатися тої дитини, бо інакше я ніяк це не можу пояснити. Пам’ятаю, вихідний - можна виспатися. Відкриваю очі - а наді мною вже стоїть ця дитина. В решті решт, моя мама набралася сміливості сказати, що я не буду слідкувати за їхньою малою. А сусідка почала волати і називати мене вовченям. Я ще тоді дуже переживала, щоб у мене не з’явилися молодші братик чи сестричка, бо була впевнена, що всі маленькі діти на стільки ж нестерпні.
Не зви чайна• вчера в 23:06
Ответ дляВЫВсеВрете
На пару днів приїхала свої справи повирішувать. Ми в нормальних відносинах, тому якось мені не по собі, що вона мене пристидила так
Ну так, вона приїхала і поїхала, а вам після її порад няньчити малих сусідів (як мале підросте, теж у вас туситиме...)
Ласую колобками• вчера в 23:06
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну, слушайте, неужели она реально не понимает такую разницу в возрасте. Я бы могла пустить раз. Чисто посмотреть как все будет. И потом у меня было бы много вариантов отказа. Потому что я примерно представляю ситуацию, но вот вдруг бы этот пятилетка удивил и потом бы и дети 10-12 лет хотели его дальше видеть
Ласую колобками• вчера в 23:09
Ответ дляВЫВсеВрете
На вулиці мало дітей і фіг кого побачиш.
Моїм тоже нема з ким гратись. Є якісь менші дітки далі.
З іншої сторони у них бабуля живе з купою собак, то я чула він її теж зве через забор бабушка, бабушка.
Не знаю чи ходить в гості
Так она может чуть дальше пройти. Там хоть детям будет интереснее.
Не зви чайна• вчера в 23:09
Ответ дляРомашкинная
Я вообще не очень поняла почему вы за ним должны смотреть, а на площадке она бы его одного в 5 лет оставила?
Мамочка собі вже нафантазувала, напевно, як все чудово складається: вона спокійно доглядає молодшу дитину, поки 5-річна бавиться в сусідів цілими днями. А що, це ж так зручно- приватний будинок, власний двір, не те, що якийсь майданчик!