ВЫВсеВрете• Изменено вчера в 18:37

Це нормально нав´язувати дитину погуляти у нас?

Купили будинок по сусідству. Там дуже активний і допитливий хлопчик 5 років. Моїм дітям 10 і 12. Як би вік дуже різний. У нас великий двір, там хлопці грають в футбол, баскетбол, бадмінтон ввечері, з собакою.
Сусід з мамою вибивають фіртку пустіть погуляти, дитина хоче до дітей.
Мені якось і не зручно. Мої діти кажуть нащо нам нянчить цього малого, у нас ігри на двох.
Думаю вийду і скажу. Мама стоїть з дитиною маленькою на руках і просить хай він у вас погуляє. Мої втекли в дім зразу. Кажу як би уже весір, діти пішли в дім вечерять і купаться. Малий каже так і в дім до хлопців. Кажу це не дуже зручно, а малий прямо між ноги пролізає я тихенько. Мама каже та він не буде заважать, йому так скучно вдома.
Я кажу, може, іншим разом, не сьогодні. Тимпаче у нас велика собака, не треба смикати фіртку, раптом вона не замкнена, а собака вискочить на дитину.
Вона відтягла того малого, він засмучений, мама в шоці від відмови.
Як би я собі подумала ясно людям, що це не бажано.
Наступного вечора та сама ситуація, я вже просто не вийшла. На годиннику 20.30. Мої двти мусили втекти в будинок, вони не хочуть в кімнату запускать до себе малишню. У них там майстерня лего. Все по коробкам. Пепеживають, щоб ніхто там нічого не порушив. Навіть я не смію нічого переставлять. А тут якась дитина буде гратись чужа.
Якраз в гостях була свекруха і пристидила мене, типу тобі що шкода, йому скучно хай погуляє дитина. Вони нові люди переселенці і їм важко, треба дружить з сусідами. Але я не розумію як це воно буде. То це мені як, треба все лишать і йти на другий поверх дивитись за дитиною? Чи хай просто шастає де хоче?
Вечір це в мене час маски, малювання, книги, кіна, вина і тд.
Я не проти дружить з сусідами, але я щось не помню, що коли моїм дітям було скучно я ввечері їх в двори заводила і ждала, щоб хтось їх розважав.
Я розумію як запущу в двір, то як я йому забороню в дім зайти, коли мої діти підуть.
Ситуація якась дурацька.
То це я бездушна, зла і жорстока чи це сусіди цікаві люди?
Дійшло до того, що мені на вулицю не хочеться виходить ввечері і дітям теж, бо хлопчик вже підставив стілець і заглядає чи не вийшов ніхто.
Тиждень вже ця ситуація продовжується.
Просто ігнорувати?
Глас_Народа• вчера в 19:09
Ответ дляОновлена версія
А я не про бажання, а про нездорову реакцію доволі дорослих дітей.
А какая по-вашему, должна быть реакция детей, учитывая что они не хотят играть с малышом?

булоТАЙминуло• вчера в 19:09
Ответ дляОновлена версія
чем она нездорова?
я не ребенок, но тоже ухожу, от неприятного соседа на даче, когда он заходит к мужу. Привет - и ушла, неть желания общаться с ним и что?
Зоряний Шлях• вчера в 19:09
Ответ дляГуби з філером
Бред. Не беру ответственность за чужих. Все
Після такої фрази від мене, коли свекруха хотіла втулити нам з чоловіком на море п´ятирічну племінницю, а ми їхали ще без дітей,я вагітна була, так після цього нічого на народження онука не подарувала і на рік потім теж і не приїдджала. Так смертельно образилась за свою онуцю, що страх господній.
автор ВЫВсеВрете • вчера в 19:10
Ответ дляЧеширская кошечка
Все по чесноку
Мать двоих детей щимится в 9 вечера поиграть. А тут свекровь. Так удачно пазл сложился
Ну почнемо з того, що свекруха часто буває у нас, коли їй треба. І кімната у неї тут є.
Колись був тут її мтарий дім. Тому все по чесному. Вона нікому не заважає.
Тема не про це
Оновлена версія• вчера в 19:12
Ответ дляВільнаНазавжди
вы в адеквате? Дети сбежали, чтобы им на голову не посадили малыша 5 лет няньчить. И я их понимаю, оно им не надо. Какого взрослого человека они игнорируют?
Неадекватное поведение там только у соседки, которой не хочется нянчить своего пятилетку)
А ви?
Діти себе поводять неадекватно на свій вік.
Моїй меншій 7 і в неї реакція адекватніша ніж в здорових лосів автора
булоТАЙминуло• вчера в 19:13
Ответ дляОновлена версія
А ви?
и какая ее реакция? через нехочу угождать кому-то? воспитываете будущую жертву абьюза?
Залатавая• вчера в 19:14
Ответ дляОновлена версія
Ну ваші так виховані.
10 і 12 річні діти, які тікають в хату ігноруючи дорослу людину, як на мене, то занадто неадекватна поведінка
Дети у себя дома. Могут игнорировать кого захотят.

Кнопус• вчера в 19:17
Послушайте, Вы в любом случае будете плохой. Лучше быть сразу плохой, чем терпеть неудобства, а потом быть плохой. А так будет что процентов, потому что такие люди не понимают нормально. Я бы еще теоретически могла понять если бы он сказала Вам лично: давай попьем вина вечером, познакомимся и взяла бы ребенка с собой. Вам надо сразу очертить границы
ЗавЛабСнаб• вчера в 19:17
Ответ дляОновлена версія
Ні, не нормальна для такого віку.
Треба на цирлах бігти, бо там дорослому чогось забаглось.
Знову Я• вчера в 19:18
Ответ длябулоТАЙминуло
они не профессиональные пловцы, а просто секция, спортсмены
Какая вы зануда
ВільнаНазавжди• вчера в 19:23
Ответ дляОновлена версія
А ви?
чем они не адекватные? Так ответьте же, какого взрослого человека они игнорируют?))) Не хотят нянчить чужого ребенка? Понимаю их. Я родить боялась,думала буду ребенка ненавидеть, так нанянчилась брата с сестрой. так то родные)
Дети автора подростки, не няньки, сказать нет еще не умеют, Чем и решила воспользоваться наглая соседка) Впрочем неадекватную реакцию увидели у детей только вы) Вы видимо как та соседка, вам все должны)
Знову Я• вчера в 19:21
Ответ дляОновлена версія
У всьому
Ви в цій темі робите в кожному повідомленні :)
Вы соседка автора? или такая же мамаша-кукушка?
Пишу, не читаю• вчера в 19:22
Ответ дляЭлька-Карамелька
Бассейн - это сразу для всех прямо красный флаг. Знакомой пришлось делать глухой забор в 1,5 высоты, потому что вечно лезут.
В нашому лягушатнику 3х3 плавало одночасно 3-4 малявки ровесники моєї дитини. Але мені було зручно, бо потім я могла малого комусь з цих мам підкинути, якщо мені кудись треба.
Доставучая• вчера в 19:23
Не впевнена, що історія реальна, як і більшість історій на Порадниці. Особливо змусив засумніватися грамотно розставлений акцент на тому, що сусіди - ВПО. Ну, то таке.
Припустимо, це правда (ніт).
Я би на третій вечір, теж біля 21 години постукала би в двері сусідам зі своїми дітьми. Якщо би мені відкрили, сказала - ось діток привела, хай пограються у вас, щоби вашому не було сумно. Повернусь через півтори години.
Думаю, після цього перформансу мене би більше не турбували.
ВільнаНазавжди• вчера в 19:25
Ответ дляДоставучая
Припустимо, це правда (ніт).
навіщо терпіти незручності у своєму будинку?) Робити дітей співучасниками дивної помсти?) Ні. іноді нормальне ні - діє прекрасно.
Доставучая• вчера в 19:27
Ответ дляЧеширская кошечка
Надо же, как свекровь внезапно была в гостях со своими советами.
И в курсе всех перипетий автора и ее соседей. Такая у автора все ведущая свекруха.
Сейчас автору надо будет срочно выдумывать, что свекровь живет на этой же улице и дружит с мамой навязчивой переселенки.
После 18• вчера в 19:27
Они просто супернаглые. У соседки ещё младший ребенок на руках? Вот она и хочет спихнуть вам старшего и сэкономить на няне, чтобы вы им занимались. Устала с двумя
Чеширская кошечка• вчера в 19:27
Ответ дляДоставучая
Уже придумала, она недалеко живёт и у нее у них комната
ВільнаНазавжди• вчера в 19:27
Ответ дляОновлена версія
Між проф плавці і просто плавцями прірва
от вы душненькая)))

Пишу, не читаю• вчера в 19:27
Ответ дляВЫВсеВрете
Я завжли мріяла про сусідку, щоб з нею чаї пити, пригощати пирогом і тд.
Може, вона і нормальна дівчина, але щось знайомитись відпало бажання. Їй явно важко, переїзд, малі діти.
Може, мені підтримать треба було б
В такому випадку ви можете запросити сусідку до вас на каву, на посиденьки, але одразу попередити що ваші дорослі діти не в захваті від молодших дітей за якими треба наглядати. Вони не хочуть бути няньками. ’Я поговорила, а вони не хочуть. Я не можу заставляти бути нянькою. Може згодом хлопці звикнуть і знайдуть спільні ігри, а поки що ні. ’
То вона приходить з дитиною і бере щось із собою пограти так щоб поки ви спілкуєтесь вона сама доглядала свою дитину.
МаксХмара• вчера в 19:28
Ответ дляОновлена версія
А ви?
то ви не відповіли: як мають поводитися чемні й виховані діти в цій ситуації? Будь ласка, конкретизуйте, що вони мають робити і що говорити?
булоТАЙминуло• вчера в 19:28
Ответ дляЗнову Я
Какая вы зануда
ну ок, я принцесса Монако
Працівниця року• вчера в 19:29
Вы серьезно? Вы тролль. Такой опус сочинили. Ещё не видела такого, пусть у вас поиграет, пипец. Если ребенок маленький, то вы можете его пригласить только с мамой, и только на ваших условиях, туда не ходить, в дом нельзя. У нас были подобные попытки у соседей, сказала девочки не хотят няньчить вашего ребенка, это дочка с подружкой, им тогда лет по 10 было, и я им и сама не позволю взять такую ответственность, а я не няня, у меня дела. На этом все
булоТАЙминуло• вчера в 19:29
Ответ дляМаксХмара
она и не ответит
Леді_Капуста• вчера в 19:36
Автор,когда дети были маленькие,гуляли все вместе.Если кому-то нужно в магазин,то смотрели за всеми.Как-то принято было у нас.И домой ходили,но! они были одного возраста.Монмк,когда 10 было,он не гулял с 5ти летними.Во-первых,разница большая и ему скучно.Во-вторых,это не игра,это няньчить(глаз да глаз нужен).Ребенка,конечно,жаль,что он сам и ему скучно,но пусть ищут компанию по возрасту
Швидка Настя• вчера в 19:36
Ответ дляПосле 18
Родит и второго автору подкинет, чтоб уж наверняка) Я иногда восхищаюсь такой наглостью. Тут стесняешься положенное получить, а такие на голову вылезут и ни капли стыда)
автор ВЫВсеВрете • вчера в 19:38
Ответ дляОновлена версія
А ви?
Мо в 7 теж простіші були і більш своя рубаха парень, а з віком стали інші.
Так що не вистрибуйте з трусів оцим своїм, а от моя квіточка.
І, доречі, чужих дітей лосями називать....дніще якесь
Mary_40• вчера в 19:40
Так пусть сам бегает где хочет. Только в дом скажите маме чтобы не заходил. Если получится то и ладно. Ну и объясните что не хотят ваши с малолеткой
годовасик• вчера в 19:41
Ответ дляБільш менш
В нас схожа ситуація на дачі. Тільки там дитина старша, така за віком, як і наша, сама весь час хоче до нас гуляти, або нашу дитину зве. Але є нюанс - там дитина некерована, підозрюю, що має діагноз. Батьки це знають і навіть часто забороняють йому до нас і нашої дитини чіплятися. Але це не допомагає. Він прямо вартує біля паркану, щоб побачити нас чи дитину і зачепити. Вже не знаємо, що робити. Тим більше, що відносини з його батьками в нас хороші.
О, я пам´ятаю Вашу тему минулого року. У Вас дівчинка, і хлопчик приходить
автор ВЫВсеВрете • вчера в 19:41
Ответ дляДоставучая
Припустимо, це правда (ніт).
По перше, мої діти не хотіли б нікуди йти і я б їх не заставила. Ваші роздуми якісь дитячі не приший кобилі хвоста.
По друге, історія не видумана.
Загинув сусід на війні дінка приїхала з Польщі і продала хату впо.
Ви думаєте з таким можна жартувать?