Не пириживай• 29 мая в 12:19
Интересно, а кто это такой смелый? Чей проект?
И что это такое, просто хайп или нет дыма без огня?
Джага-джага• 29 мая в 12:27
Мені теж така фуйня від якось хакера приходила, якщо не вишлю їм на гаманець 1430 баксів, вони всім моїм друзям, родичам, батькам, вчителям надішлють мої інтимні фото
Пані_Загадка• 29 мая в 12:33
Ответ дляДжага-джага
ух ты. я бы попросила, чтобы и мне тоже выслали)
неужели кто-то ведется
Вимагаю спілкування• 29 мая в 12:33
Ответ дляДжага-джага
Сміливий? Скоріш за все, дурний. У нього помилок купа в текстах
ну все одно , хоть щось цікаво , відволіктись
Вимагаю спілкування• 29 мая в 12:35
Ответ дляПані_Загадка
неужели кто-то ведется
доречі у нас була давно вчителька зі школи початкових класів і її зламали в тг і всім хто є в її контактах надіслали фото де вона з голими тітями , а там тих контактів можу представити скільки , бо ми від неї випустились вже 4 роки тому і всім батькам прийшло ...
Глаза_в_3_карата• 29 мая в 12:44
Ответ дляВимагаю спілкування
Наверное, кто-то отомстил.. Или жена любовника или бывший.
Забрала і не сказала• 29 мая в 12:45
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Это прям сериал ’Сплетница’
леди Уислдаун
Кофе в лобби• 29 мая в 12:46
Ну шо Порадниці, голосуємо за Олічку? Хто дивився того мастер шефа, з ким вона мусила там? Не все ж вадіку сімейні секрети викладати?
66сезон666серия• 29 мая в 12:48
Ответ дляВимагаю спілкування
У мене малий клацав телефоном навмання, я дала погратися, поки збігаю в душ, так він так погрався, що відправив мою фотку в трусах і ліфчику медсестрі з дитячої лікарні.
Лунтик-паунтик• 29 мая в 12:49
Ой та зараз всі знають, що ші зробить будь яке відео і будь-яке фото, так що понту з тих пугалок
Лунтик-паунтик• 29 мая в 12:50
Ответ дляВимагаю спілкування
Ті голі ціці і мужику можна намалювати, нормальні люди все це розуміють
Губи до вух• 29 мая в 12:57
У меня такое постоянно в спаме висит
Уже расстраиваюсь, что меня в интернете так никто и не увидел занимающуюся сексом:(
Радуга-дуга• 29 мая в 13:03
Та Оличке пофиг) она с чужим чуваком целовалась все фото видели и как с гуся вода)) Вадичек ни чичирк про это в интервью))
Кондуктор автобуса• 29 мая в 15:43
Ответ дляРадуга-дуга
Ви шо, мне тута писали, шо оличке так повезло с мужем-багатый, умный,любит ее и вообще, классный мужик. А вадичек, то терпила или куколд, по ходу. Зато машку не забыл обосрать.