Манка Я• 31 мая в 10:03

Ненормально, когда творят такое с людьми в 21 веке

Опять пишу про Полтавский шлях, Харьков. Паковали мужчин военные с ментами. Никаких документов и близко не запрашивали, как скот тащили в бусики (их два). Всего их суммарно 15-16 человек там на пятачке, у тех что в цветах хаки лица скрыты масками.
MilkShake-268d• 31 мая в 15:55
Ответ дляРеверанс
Повинні всі. Але по закону.
А не раби йдуть за панів вмирати.
А на чолі війська 4 жди ухилянт ставить генерала з прямими звязками з росіянами, мама й тато сирського активні участники Безсмертного полку і мешкають у москві. Дуже дивно бачити таку людину на чолі ЗСУ.
А, якщо згадати постійні мясні штурми сирського в яких він просто стирає і знищує українців, то це наводить на певні думки.
Обычное дело, тоже самое было и 100 и 200 и 300 лет назад.

Кто за Мазепу со шведами, кто за имперцев.

Один брат в УПА, второй брат в Красной Армии, а третий брат в нахтигале...

Нечему тут удивлятся.

MilkShake-268d• 31 мая в 15:58
Ответ дляKrupinkaSs
То ми переможем?І Крим з Донбасом відвоюєм?
С нашим руководством победа Украины неизбежна.

Оно слишком умное, трудолюбивое, мудрое.

В сравнении с путиными и ко так точно.
Natal_ka91• 31 мая в 16:02
Ответ дляOlga_72
Ок. Ваш чоловік не тільки тут народився. Він народився, його виховували в садочку, в школі, освіта. У вас скоріш за все є діти що безкоштовно ходять у школу. От це не просто народився. Це вже зобов`язання. Війна з 2014 року. Виїхати з країни що треба захищати ваш чоловік мав можливість аж 8 років. Чому не поїхав у кращу країну бо тут було добре?
Я не буду перелічувати, скільки всього оплачувала і оплачую. Те, що мала отримувати б безкоштовно. І звідки ви можете знати мою ситуацію і та чому захищає чи не захищає мій чоловік? Тикаючи зобов´язаннями в інших, не забувайте і про свої
Olga_72• 31 мая в 16:02
Ответ дляРеверанс
ТЦК вбиває українців в Україні.
Допомагаючи росіянам в тилу.
Ваш син герой! Дякую вам. Мої вибачення за все що я вам до цього писала.
Natal_ka91• 31 мая в 16:04
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Дивіться, щоб ваші побажання підбирати зад ’свойому’ чоловіку не повернулися до вас! Ви наче жінка військового, а стиль написання як б*дла.
Olga_72• 31 мая в 16:05
Ответ дляNatal_ka91
Поки будете агресувати на форумах, не будете мати сил на нормальне життя.
Natal_ka91• 31 мая в 16:06
Ответ дляOlga_72
Здається, агресія йде тільки від вас. Перечитайте свої пости
MilkShake-268d• 31 мая в 16:07
Ответ дляРеверанс
ТЦК вбиває українців в Україні.
Допомагаючи росіянам в тилу.
россиянам уже ничего не поможет, они связались с Украинским государством, не по вору шапка.

Не туда они полезли, ой не туда.

Не поможет русне ни ТЦК ни Бог.

Всем хана им
Olga_72• 31 мая в 16:18
Ответ дляNatal_ka91
Так я і не питала як мені знайти сили. Я знайшла в собі сили, бо мій чоловік мене захищає. Не десь там. Він в групі що збиває летюче гімно, що не долітають до нашого міста. І результати у них вражаючі. Навіть уявити складно, скільки б жертв було б більше, якщо б долетіло все що вони збили. Чи ви не читаєте в телеграмі, летіло не долетіло. Але армії потрібно багато таких груп, людей не вистачає, це навіть не 2, не 3 лінія, це тили. Я вірю в свого чоловіка. Я маю надію. А ви надії не маєте і витрачаєте себе на підтримку руснявой пропаганди.

Natal_ka91• 31 мая в 16:23
Ответ дляOlga_72
Де я підтримую русняву пропаганду? Конкретно?
Olga_72• 31 мая в 16:23
Ответ дляNatal_ka91
ТЦК вбиває
Natal_ka91• 31 мая в 16:24
Ответ дляOlga_72
ТЦК вбиває
А де я писала про це? Чи ви про те що вбивають з двох сторін? Так хіба ні? На днях мого колегу забрали, а в нього діагноз по зору. На влк порвали документи. Думаєте, тут є справедливість? Хочете законно - дотримуйтесь його всюди
Olga_72• 31 мая в 16:27
Ответ дляNatal_ka91
А що ваш колега робив на роботі з діагнозом по зору? За компом сидів, чи ні?
Natal_ka91• 31 мая в 16:27
Ответ дляOlga_72
Яка різниця, що він робив, якщо він не має служити?
mymoly• 31 мая в 16:28
Ответ дляВыФсеВрете
Ненормально вторгаться в соседнюю страну и убивать людей в ней.
А когда убивают свои это предел мечтаний. Так и запишу
Olga_72• 31 мая в 16:29
Ответ дляNatal_ka91
То питань більше нема. Отакий діаноз в нього був, що сидіти за компом в офісі він може, а сидіти за компом в іншому місці вже чомусь не може.
Natal_ka91• 31 мая в 16:29
Ответ дляOlga_72
Хто вам сказав, що ми сидимо в офісі?
Помітили, ви робите висновки про інших, не знаючи абсолютно нічого? І впевнені у своїй правоті
mymoly• 31 мая в 16:30
Ответ дляOlga_72
Своїх ніхто не вбиває. Наших хлопців що захищають вас від ракет і шахедів вбивають тільки русня.
Тепер ви визначаєте, хто ваш правильний хлопець, а хто чужий хлоп?
Olga_72• 31 мая в 16:31
Ответ дляNatal_ka91
Хто вам сказав, що ми сидимо в офісі?
Ви ж самі не відповіли на запитання.

Natal_ka91• 31 мая в 16:32
Ответ дляOlga_72
Ви ж самі не відповіли на запитання.
Так і ви судите інших, не знаючи їхню ситуацію.
zajka12• 31 мая в 16:32
Ответ дляOlga_72
А чому впш чоловік не може служить в піхоті раз він добре стріляє? Може тому, що в ппо більші зарплати платять і ризиків загинуть менше?
Колега Наталки зрадістю з поганим зором замінить вашого.
Шеллар• 31 мая в 16:32
Ответ дляГорлаю зрання
да общество больное насквозь, тут вторая рашка уже, лишь бы воевать-воевать, друг друга ненавидят, жизнь не ценят
От не погоджусь, ми у плані катування власного населення і геноциду давно залишили їх позаду.
Vesy• 31 мая в 16:35
Ответ дляOlga_72
Ну хорошо. А тем, кому нечего защищать? У кого нет дома и семьи, что они должны защищать?
Olga_72• 31 мая в 16:35
Ответ дляmymoly
Є закон. Є конституція. Конституційний Суд України у своїх рішеннях неодноразово наголошував: захист Вітчизни (держави) — це не захист «абстрактного інституту влади», а захист суверенітету, який є єдиною гарантією безпеки, прав і самого життя всіх громадян, які в цій державі живуть. Тобто, захищаючи державу за статтею 65, громадяни захищають право на життя (стаття 3) своїх сімей, дітей та майбутніх поколінь.
Vesy• 31 мая в 16:38
Ответ дляOlga_72
Статья 27 Конституции Украины.
Основные положения статьи:
Каждый человек имеет неотъемлемое право на жизнь.
Никто не может быть произвольно лишён жизни.
Обязанность государства — защищать жизнь человека.
Каждый имеет право защищать свою жизнь и здоровье, а также жизнь и здоровье других людей от противоправных посягательств.
Natal_ka91• 31 мая в 16:38
Ответ дляOlga_72
ст. 65 згадують регулярно, а про право на гідність, свободу, безпеку, право на вільне пересування для всіх абсолютно ’забувають’
Olga_72• 31 мая в 16:38
Ответ дляzajka12
Може тому що йому через пару років на пенсію і він може в батьки годитись колезі Наталці? Вік моїх дідів, батьків, чоловіка, дитини вже обсудили. Чого ви тупите?
Olga_72• 31 мая в 16:39
Ответ дляVesy
Статья 27 Конституции Украины.
Основные положения статьи:
Ви забуваєте що держава це і є народ. В рашке це путін.
mymoly• 31 мая в 16:39
Ответ дляOlga_72
Перечитала останні ваши дописи. То питань до вас більше не маю. Вибачайте
PiecesofGlass• 31 мая в 16:39
Ответ дляOlga_72
Ви любите закони - тоді при чому тут вік? Призовного віку? Тоді чому апелюєте цим?