Дівчата, хто починає нарощувати на верхні форми? В мене є такі що мені особисто не підійшли. А викидати звичайно жалко. Кому треба пишіть. Відправлю безкоштовно. Оплатите лише доставку.
1
Плекаю думи• 01 июня в 20:55
Я про верхні форми зрозуміла що то груди, в сенсі кому потрібні, всім😆
2
1
Слухи-руки не распускаю• 01 июня в 20:59
Ответ дляТелячі ніжноСті
Нічого не зрозуміло, але цікаво.
Речь, видимо, о наращивании ресниц
ПлюшкамиБалуюсь• 01 июня в 20:59
Ответ дляПлекаю думи
Я про верхні форми зрозуміла що то груди, в сенсі кому потрібні, всім😆
Навіщо?
1
Телячі ніжноСті• 01 июня в 21:09
Ответ дляПлекаю думи
Я про верхні форми зрозуміла що то груди, в сенсі кому потрібні, всім😆
Та кому вони потрібні.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу