Баба на горошині• 29 мая в 09:36
Хто пробував креми для обличчя з вітаміном С?
Доброго дня. На кідстаффі радили крема для обличчя з вітамінами C. Читала що добре вирівнює тон і освітлює.Косметологи також рекомендують.Це крема реально працюють на тон шкіри?У мене комбінована шкіра.
Чижик Пижик• 29 мая в 09:41
Ответ дляМастерЮля
не на тон а на сяйво
У меня сияние от ниацинамида, а витамин с как то не заметила эффекта, но у меня был какой то дешевый
Кубик Рубика• 29 мая в 09:41
Я також хочу такий крем, але боюсь, бо у мене пігментація бєшана. СПФ постійно наношу, але до кінця літа всеодно ряба
Кубик Рубика• 29 мая в 09:43
Ответ дляЧижик Пижик
а який саме крем з ніацинамідом?
Прокачую сідниці• 29 мая в 09:43
Краще сироватка. І реально вирівнює тон та додає сяйво, особливо це видно,якщо перестати користуватися
Чижик Пижик• 29 мая в 09:45
Ответ дляКубик Рубика
а який саме крем з ніацинамідом?
Сыворотка ординери
Любовь Калистратовна• 29 мая в 11:09
Ответ дляПрокачую сідниці
Какая?
Некомильфо• 29 мая в 11:09
это все ерунда, маркетинг, но можете купить, крем особо не имеет значения особенно если он из недорогих, самое лучшее пить теплую воду с лимоном
Баба на горошині
• 29 мая в 19:22
Косметолог мені казала, що від крему не варто чекати дива. Якщо є пігментація або постакне, то потрібен комплексний догляд і терпіння. Але вітамін С точно не зайвий, якщо підходить шкірі
буреЛОМКА• 30 мая в 16:37
Ответ дляБаба на горошині
Вітамін С дійсно може допомагати зробити тон шкіри більш рівним і додати сяйва, але важливо підібрати правильну форму засобу під тип шкіри. Для комбінованої шкіри частіше краще заходять легкі сироватки або креми без важкої текстури. є окрема категорія кремів з вітаміном С, можна подивитися варіанти тут:
Баба на горошині
• 30 мая в 17:22
Дякую, але для мене це дорого. Скину зараз цей асортимент хлопцю, може виявити бажання подарунок зробити:)