sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Косметика
anonim_105
Баба на горошині• 29 мая в 09:36

Хто пробував креми для обличчя з вітаміном С?

Доброго дня. На кідстаффі радили крема для обличчя з вітамінами C. Читала що добре вирівнює тон і освітлює.Косметологи також рекомендують.Це крема реально працюють на тон шкіри?У мене комбінована шкіра.
15 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_85
МастерЮля• 29 мая в 09:38
1
не на тон а на сяйво

anonim_47
Анонимба• 29 мая в 09:38
2
Активы работают, но не за день и не за месяц)
И спф 7/365 так же важен
anonim_135
Чижик Пижик• 29 мая в 09:41
3
Ответ дляМастерЮля
не на тон а на сяйво
У меня сияние от ниацинамида, а витамин с как то не заметила эффекта, но у меня был какой то дешевый
anonim_126
Кубик Рубика• 29 мая в 09:41
4
Я також хочу такий крем, але боюсь, бо у мене пігментація бєшана. СПФ постійно наношу, але до кінця літа всеодно ряба
anonim_126
Кубик Рубика• 29 мая в 09:43
5
Ответ дляЧижик Пижик
У меня сияние от ниацинамида, а витамин с как то не заметила эффекта, но у меня был какой то дешевый
а який саме крем з ніацинамідом?
anonim_84
Прокачую сідниці• 29 мая в 09:43
6
Краще сироватка. І реально вирівнює тон та додає сяйво, особливо це видно,якщо перестати користуватися
anonim_135
Чижик Пижик• 29 мая в 09:45
7
Ответ дляКубик Рубика
а який саме крем з ніацинамідом?
Сыворотка ординери
anonim_126
Кубик Рубика• 29 мая в 10:33
8
Ответ дляЧижик Пижик
Сыворотка ординери
Вона не сушить шкіру?
anonim_135
Чижик Пижик• 29 мая в 10:34
9
Ответ дляКубик Рубика
Вона не сушить шкіру?
Мені ні, норм підійшла

anonim_28
Любовь Калистратовна• 29 мая в 11:09
10
Ответ дляПрокачую сідниці
Краще сироватка. І реально вирівнює тон та додає сяйво, особливо це видно,якщо перестати користуватися
Какая?
anonim_184
Некомильфо• 29 мая в 11:09
11
это все ерунда, маркетинг, но можете купить, крем особо не имеет значения особенно если он из недорогих, самое лучшее пить теплую воду с лимоном
face_with_tears_of_joy 1
anonim_84
Прокачую сідниці• 29 мая в 12:04
12
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Какая?
Терамід, сесдерма, медік.
anonim_105
автор Баба на горошині • 29 мая в 19:22
13
Косметолог мені казала, що від крему не варто чекати дива. Якщо є пігментація або постакне, то потрібен комплексний догляд і терпіння. Але вітамін С точно не зайвий, якщо підходить шкірі
anonim_36
буреЛОМКА• 30 мая в 16:37
14
Ответ дляБаба на горошині
Косметолог мені казала, що від крему не варто чекати дива. Якщо є пігментація або постакне, то потрібен комплексний догляд і терпіння. Але вітамін С точно не зайвий, якщо підходить шкірі
Вітамін С дійсно може допомагати зробити тон шкіри більш рівним і додати сяйва, але важливо підібрати правильну форму засобу під тип шкіри. Для комбінованої шкіри частіше краще заходять легкі сироватки або креми без важкої текстури. є окрема категорія кремів з вітаміном С, можна подивитися варіанти тут: https://profistyle.in.ua/ua/category/kremy-z-vitam...
like 1
anonim_105
автор Баба на горошині • 30 мая в 17:22
15
Дякую, але для мене це дорого. Скину зараз цей асортимент хлопцю, може виявити бажання подарунок зробити:)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff