Ну шо не так?• 12 июня в 17:01
Київ рахунок за опалення травень що це?
Єврореконструкція Київ комусь ще прийшов рахунок за травень? Я нічого не зрозуміла, що це таке, боргів немає
автор
Ну шо не так?
• 12 июня в 17:03
платимо завжди тільки в ті місяці коли було опалення, не щорічно.
автор
Ну шо не так?
• 12 июня в 17:07
Ответ дляЛокшина на вухах
Це січень. Де ви вчора були, уже всі обговорили)
ааа дякую вам, точно за січень не було
2
Мама Карло• 12 июня в 17:18
Ответ дляНу шо не так?
ааа дякую вам, точно за січень не було
То в січні і не топили, у мене було близько 0. Навіщо це здирнецтво.
1
Не танцую- но пою• 12 июня в 17:20
Ответ дляМама Карло
То в січні і не топили, у мене було близько 0. Навіщо це здирнецтво.
Не платите
1
Мама Карло• 12 июня в 17:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Не платите
Я й не збираюся платити. Влада здирає останнє з тих хто сидить під прильотами, зате виплачує пристойну суму тим хто повернувся з Європи. Що ще очікувати завтра, за що ще рахунок виставлять.
4
2
1
Ума Палата• 12 июня в 17:36
Свириденко сказала, что может быть пересчитают, так как отопления зимой у многих не было
Но, это не точно
Но, это не точно
2
Зубная фея• 12 июня в 17:49
Заявления массового писать на отказ от навязанной оплаты, пошли они к ипеням наживатели хреновы
6
Пасхальний тролік• 12 июня в 18:08
Ответ дляМама Карло
Я й не збираюся платити. Влада здирає останнє з тих хто сидить під прильотами, зате виплачує пристойну суму тим хто повернувся з Європи. Що ще очікувати завтра, за що ще рахунок виставлять.
Сколько платят тем, кто вернулся? Я готова уехать-приехать
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

