Горня капучіно• 04 июня в 23:50
Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!
Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
Горня капучіно
• 04 июня в 23:58
Ответ дляЗакуйовджена життям
Брехні. За машину трясеться
Машина в нас не нова, нема особо чого трястися.
Айболитная• 04 июня в 23:58
Ответ дляГорня капучіно
Мені зараз 2 штрафи - і права заберуть. Я ж новачок
Ну з ваших слів ви гарно водите, то чого мають бути штрафи і права заберуть?
Зі слів чоловіка погано. То заберуть права і проблем не буде)
Горня капучіно
• 04 июня в 23:59
Моя думка: ревнує мене до машини бляха? 😂 Але ж в сам наполягає, щоб я їздила!
Не розумію, дівчатаааааа
Айболитная• 05 июня в 00:00
Ответ дляГорня капучіно
Не розумію, дівчатаааааа
Ревнує до машини?
Вже ж наче весна минула, мало пройти загострення)
Ви довго думали, щоб таке вигадати?))
Горня капучіно
• 05 июня в 00:00
Ответ дляАйболитная
Розумієте)) воно-то смішно. Але ні. Я на права здала, бо якщо його загребуть, то я хоч зможу дітей возити в школу й на гуртки, і все інше. Без прав залишитися не можна)))
Горня капучіно
• 05 июня в 00:01
Ответ дляА у нас макарошки
Ночью хорошо с ним покувыркайтесь - и не будет
😂 у машині
Айболитная• 05 июня в 00:01
Ответ дляГорня капучіно
Тоді нехай чоловік працює краще і купляє вам свою машину
Білочкой назви• 05 июня в 00:02
Не садіть його до себе в машину.
Я шикарний водій і навчила іздити і брата і чоловіка,але мій чоловік один час завжди мене поучав куди іхати, як повертати, де галь увати, доки я не висадила його на трасі.
Губи з філером• 05 июня в 00:02
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
У меня так было 1в1, я из-за этого через месяца 4 уже была на грани срыва, и меня прям трусило, когда сажусь с ним в машину, когда я за рулем, в итоге конкретно из-за него попала в аварию, и забросила езду на 1,5 года, не вывозила больше это(( спустя 1,5 года, проехалв несколько раз с инструктором, убедиться, что я не забыла все, норм езжу, паркуюсь и тд, и после этого когда я за рулем он ко мне в машину не садился, раз попробовали, испытала бешеный стресс опять и зареклась, ездили исключительно по очереди, или когда вместе куда-то, то он за рулем, со мной рядом , если я за рулем это было табу.
А у нас макарошки• 05 июня в 00:03
Ответ дляГорня капучіно
😂 у машині
Я серьезно, где угодно, но так чтобы понравилось вам обоим. Увидите, он будет добрый, снисходительный)
Білочкой назви• 05 июня в 00:03
Ответ дляГорня капучіно
Для чого ви з ним їздите, нехай сам їздить.
Тень льва• 05 июня в 00:03
Ответ дляГорня капучіно
Скажите что он создает аварийную ситуацию,нервирует водителя
Горня капучіно
• 05 июня в 00:04
Ответ дляА у нас макарошки
Тобто ви думаєте, у нас ці 4 місяці не було сексу? 🤨
Горня капучіно
• 05 июня в 00:04
Ответ дляТень льва
Казала
А у нас макарошки• 05 июня в 00:05
Ответ дляГорня капучіно
Наличие секса не говорит о его качестве
Горня капучіно
• 05 июня в 00:05
Ответ дляГуби з філером
Це капець 😱
Горня капучіно
• 05 июня в 00:05
Ответ дляА у нас макарошки
Наличие секса не говорит о его качестве
Обош 🤦🏼♀️
Тень льва• 05 июня в 00:05
Ответ дляГорня капучіно
Ну утренний,чтобы ему уже ворчать было трудно
Українська Мрія• 05 июня в 00:05
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Сочувствую. Но реально - ездить без мужа выход.
Білочкой назви• 05 июня в 00:06
Ответ дляА у нас макарошки
Наличие секса не говорит о его качестве
Опишіть будь ласка свій якісний секс
Губи з філером• 05 июня в 00:07
Ответ дляГорня капучіно
Це капець 😱
К сожалению такой негативный опыт был(( не доводите до такого. Надеюсь у Вас все будет хорошо)
Не вмію заміряти• 05 июня в 00:07
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
Чому не взяти лівіше???
Зеркалить его и делать тоже самое. Слово в слово.
А у нас макарошки• 05 июня в 00:08
Ответ дляБілочкой назви
Опишіть будь ласка свій якісний секс
Это долго
Білочкой назви• 05 июня в 00:09
Ответ дляА у нас макарошки
Это долго
Ми всі маємо час. Починайте. Там можна і голосом записати
Леді Душка• 05 июня в 00:09
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Ой, я думала, одна я такая)) хорошо, не одна))
Горня капучіно
• 05 июня в 00:10
Ответ дляГуби з філером
Дякую ❤️
Горня капучіно
• 05 июня в 00:11
Ответ дляНе вмію заміряти
Чесно!! Я хотіла. Але не хочу, щоб діти ще більше чули ці сварки. Тільки через це.
В взагалі це мене страшенно вимотує морально 😩