Горня капучіно• 04 июня в 23:50
Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!
Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
Не вмію заміряти• 05 июня в 00:13
Ответ дляГорня капучіно
Чесно!! Я хотіла. Але не хочу, щоб діти ще більше чули ці сварки. Тільки через це.
В взагалі це мене страшенно вимотує морально 😩
Зачем ссоры. Просто говорите утром - сегодня ты за руль и повторяете его фразы, но спокойно и монотонно. Также можно дома подоставать , типа зачем дверью в холодильнике громко хлопаешь, куда стул поставил, сильно на выключатель не дави…
КозацькаДуша• 05 июня в 00:14
Ответ дляГорня капучіно
Моя думка: ревнує мене до машини бляха? 😂 Але ж в сам наполягає, щоб я їздила!
Не розумію, дівчатаааааа
Нет, просто все новички ездят как дятлы и люди с опытом не могут спокойно на это реагировать. Я с сыном не могу ездить как он права получил, люблю его безумно, но выдержать этот тупизм на дороге тяжело :))
Тень льва• 05 июня в 00:14
Ответ дляГорня капучіно
Скажите ему что неделю вы без него,а он на ОТ
А у нас макарошки• 05 июня в 00:14
Ответ дляБілочкой назви
Ми всі маємо час. Починайте. Там можна і голосом записати
Ну тогда это за отдельную плату)
Море Щастя• 05 июня в 00:15
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Спасіба, я не одна така збоченка))
Автор, я 20+ за кермом - і то: ’не газуй, не гальмуй, швидше, повільніше’. Улибаємся і машем)
Білочкой назви• 05 июня в 00:15
Ответ дляА у нас макарошки
Ну тогда это за отдельную плату)
Ви і так вже винні за свою непрохану критику, тому відробляйте
КозацькаДуша• 05 июня в 00:16
Ответ дляБілочкой назви
Опишіть будь ласка свій якісний секс
Девки, ну вы даете
и это в теме-то о вождении!!
Білочкой назви• 05 июня в 00:17
Ответ дляКозацькаДуша
Знаєте, я за кермом 18 років, моя мама взагалі прав не має як і деякі подруги, але чомусь вони знають як мені треба іхати і що робити в кожному моменті за кермом. Це такі люди неадекватні
КозацькаДуша• 05 июня в 00:18
Ответ дляБілочкой назви
Дякую, що натякнули, що я неадекватна мама
Херсон це Україна• 05 июня в 00:19
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Зачем вы с ним катаетесь?
Горня капучіно
• 05 июня в 00:20
Ответ дляКозацькаДуша
Так це зрозуміло, що я не ас. Але вчора навіть друзі кажуть під час поїздки: Слухай, ти до неї придираєшся.
А у нас макарошки• 05 июня в 00:20
Ответ дляБілочкой назви
В чем критика? Тут совета спросили, я дала🤷♀️ Если вас что то лично унизило это ваши проблемы. И я вам ничего не должна)
Горня капучіно
• 05 июня в 00:21
Ответ дляМоре Щастя
Спасіба, я не одна така збоченка))
Я хочу придумати для нього образливе слово. ОБРАЗЛИВЕ. і ним буду відповідати. Улибатися немає сил уже
Горня капучіно
• 05 июня в 00:22
Ответ дляХерсон це Україна
Зачем вы с ним катаетесь?
Нижче писала
Море Щастя• 05 июня в 00:22
Ответ дляГорня капучіно
Ну я не знаю, якщо вже мова за секс зайшла - спробуйте його коментарі до вас за кермом відзеркалити у ліжку 😅 Але це вже геть жорстко, мабуть))
Херсон це Україна• 05 июня в 00:25
Ответ дляГорня капучіно
Мені зараз 2 штрафи - і права заберуть. Я ж новачок
На ком авто? Тому и штраф приплывет
Горня капучіно
• 05 июня в 00:25
Ответ дляМоре Щастя
Якщо буде так далі то мені вже пофіг. Мене морально добивають, щодня
Горня капучіно
• 05 июня в 00:26
Ответ дляХерсон це Україна
На ком авто? Тому и штраф приплывет
На ньому. На мені квартира 😅🙃
Херсон це Україна• 05 июня в 00:28
Ответ дляГорня капучіно
На ньому. На мені квартира 😅🙃
Если камера сфотографирует, то это его штраф.
Вам нужно второе авто
Радість моя• 05 июня в 00:29
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Я тоже надеялась про это тема
Хоть поржать
Горня капучіно
• 05 июня в 00:30
Ответ дляРадість моя
Я тоже надеялась про это тема
Хоть поржать
Ну да. А тут не до сміху ((
Королева краси• 05 июня в 00:33
Ответ дляХерсон це Україна
На ком авто? Тому и штраф приплывет
Якщо поліція зупинить, штраф водієві
Горня капучіно
• 05 июня в 00:33
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
разводитесь!!!
Ха-ха! Я вже казала: будеш пи#діти, то будемо прощатися!!
Голена блондинка• 05 июня в 00:35
Ответ дляКозацькаДуша
На дням передо мной ехал учебный автомобиль автошколы. На заднем стекле наклейка «вспомни себя» - это для тех, кто сигналит ученикам, обгоняет, подрезает…. Никто не родился с врожденной способностью ездить как Боженька. И тупизм, как вы выражаетесь, проходит со временем и опытом
Домашня Зюзя• 05 июня в 00:55
Странный тип. Мой муж наоборот хвалит, что я хорошо езжу, права ещё не получила, пока учусь
Домашня Зюзя• 05 июня в 01:01
Ответ дляГолена блондинка
Я сейчас учусь в автошколе, мне тип сигналил, просто потому что я остановилась на левый поворот, а он меня не хотел почему-то объезжать (место было). Такое ощущение, что некоторые особи, просто увидев учебный автомобиль, считают тупо его засигналить по поводу и без
Пупуговка• 05 июня в 01:03
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Фух, я не одна
Пупуговка• 05 июня в 01:09
Ответ дляНе вмію заміряти
Зеркалить его и делать тоже самое. Слово в слово.
Наши друзья так и делают. Кто б не был за рулем с пассажирского всегда подгавкивают
Кучерявочка• 05 июня в 01:21
Ответ дляЗакуйовджена життям
20 років за кермом але чоловіка катаю може раз на рік. Нафіг той винос мозку
Так само. Або чоловік їде, або я сама, без нього. Бо оцей пі@#дьож під руку я не витримую. Для мене і так їзда то не в радість, а ще коли коментує, то я в ступор впадаю.