фрау Гітта• 05 июня в 00:09
Із України в Іспанію (через Польщу) літаком чи автобусом?
Планую поїздку в Іспанію до подруги, з дітьми. Який варіант обрати? Автобусом із України в Іспанію (57 годин). Із плюсів без пересадок, із мінусів час в дорозі і вартість висока. Літаком з Польші авіа можна підібрати по норм ціні, але ще треба дістатись аеропорту в Польщі (Краків або Модлін). Ну і потрібно буде чекати в аеропорту декілька годин. Скажу одразу їду вперше, досвіду покупки білетів на літак самостійного немає, але думаю розберусь. Питання до знатоків, Візейр видає інфо що оскільки одна дитина до 12 років то я маю додатково сплатити за бронювання місця, наскільки зрозумліа то це для того щоб дитина сиділа поряд зі мною.
Якщо в когось є досвід подорожі саме в Іспанію буду вдячна.
Играю у края• 05 июня в 17:14
Ответ дляфрау Гітта
Типу не ручна кладь (вона теж є за додаткову плату, 10 кг), а зареєстрований багаж, валіза на 20 кг? Рюкзак йде в вартості білета маленький. Сорі якщо питання трохи дивні, просто вперше продумую маршрут сама.
Я тоже еду ч4рез Краков, до Барселоны.
Блиск думки• 05 июня в 22:42
Ответ дляфрау Гітта
А чому ? Через черги на кордоні? Чи через їх поведінку? (Не доводилось стикатись, але чула). В мене є досвід лише через Угорщину, все було швидко і без особливих питань.
Да, из-зв очередей.
Блиск думки• 05 июня в 22:44
Ответ дляфрау Гітта
Білети на потяг купити не реально. Вони тільки відкривають бронь і вже одразу всі викуплені. Це треба під касою мабуть стояти щоб вміймати. Це вже перевірено роками.
Я в 24м году купила Киев-Вена, а их там вообще кот наплакал. Покупайте в приложении Укрзализныци.
Блиск думки• 05 июня в 22:45
Ответ дляБабуся Бетман
72 тис дорога на всіх?
Я на трьох літак купила в Італію з однією валізою дод. За майже 8 тис. Туди і назад))
На когда? В каком месяце полет будет?
Блиск думки• 05 июня в 22:47
Ответ дляПустощі-веселощі
Это не всегда возможно использовать перевозчиков. Это кто-то должен собрать и отправить твои вещи, а кто-то встретить. Т.к. сам ты не можешь быть одновременно в двух местах.
Во всяком случае, автобусы всегда забиты багажом
В случае автора, она едет к подруге. Какая проблема собрать вещи, и отправить их подруге? Собственно, об этом и был изначально совет.
Бабуся Бетман• 05 июня в 22:51
Ответ дляБлиск думки
На когда? В каком месяце полет будет?
Серпень
Блиск думки• 05 июня в 22:52
Ответ дляБабуся Бетман
Серпень
Тогда не верю в 8к грн.) Ну или завидую. Уж не знаю откуда и куда, но это что-то на фантастическом.
Бабуся Бетман• 05 июня в 23:13
Ответ дляБлиск думки