фрау Гітта• 05 июня в 00:09

Із України в Іспанію (через Польщу) літаком чи автобусом?

Планую поїздку в Іспанію до подруги, з дітьми. Який варіант обрати? Автобусом із України в Іспанію (57 годин). Із плюсів без пересадок, із мінусів час в дорозі і вартість висока. Літаком з Польші авіа можна підібрати по норм ціні, але ще треба дістатись аеропорту в Польщі (Краків або Модлін). Ну і потрібно буде чекати в аеропорту декілька годин. Скажу одразу їду вперше, досвіду покупки білетів на літак самостійного немає, але думаю розберусь. Питання до знатоків, Візейр видає інфо що оскільки одна дитина до 12 років то я маю додатково сплатити за бронювання місця, наскільки зрозумліа то це для того щоб дитина сиділа поряд зі мною.
Якщо в когось є досвід подорожі саме в Іспанію буду вдячна.
Я таке знаю• 05 июня в 00:12
если деньги у меня есть -- я всегда самолет куплю

автобусы ненавижу - чисто вынужденная мера

Love_Love_Love_• 05 июня в 00:14
На скільки часу ви їдете і скільки другій дитині?
Тобто, скільки багажу ви будете брати? Це вплине на ціну перельоту + якщо це Модлін то там ще з вокзалу треба добратися з чемоданами і дітьми. В Каків автобус їде в аеропорт.
Скільки взагалі коштує автобус в Іспанію?
Неробименінерви• 05 июня в 00:13
Какой хотите
Мию вікна у мороз• 05 июня в 00:20
автобусом 57 годин це можна чокнутись, а якщо ще й з 2 дітьми - то краще взагалі нікуди не їхати
Парасюха• 05 июня в 00:21
57 часов в одну строну, то есть 114+ часов в автобусе,с ума сойти- может вы с подружкой онлайн Каву попьете?)
автор фрау Гітта • 05 июня в 00:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Їдемо на 10 днів. Другій дитині 16. Багаж планую ручну кладь на двох осіб. Так, я розумію що багаж це додаткова сума. Я більш схиляюсь до аеропорту Кракова. Автобуси із Києва є і до Модліна і до аеропорту Кракова, ще буду уточнювати з перевізниками, але на сайті є.Я не можу зрозуміти додаткові платежі за дитину до 12 років і на себе при реєстрації на рейс. В минулому році літали в іншу країну то їхбне було. Це якесь нововведення? Просто в минулому році не я купувала білети, але точно нічого не платили при реєстрації. Вартість автобуса на одного приблизно 12 000 в одну сторону, є якась знижка на дитину до 12 років.
Щаслива Я• 05 июня в 00:22
57 часов в дороге. Я б в жизни не поехала. Это ж застрелиться. Только самолёт.
Одна_на_всей_планете• 05 июня в 00:23
57 часов в одну сторону чтобы там пробыть 10 дней. Это ппц
Блиск думки• 05 июня в 00:23
Виззейр такую информацию не выдает, выдает ровно обратное. Хотя практика показывает, что лучше покупать. Что-то вы запутались в своем троллинге)

Ласковая_львица• 05 июня в 00:24
Ответ дляфрау Гітта
12 000 на одного в одну сторону?
Love_Love_Love_• 05 июня в 00:24
Ответ дляфрау Гітта
Ясно, тоді вам краще летіти, автобус відпадає.Вам напевно вигідніше буде взяти один багаж на всіх, там ручна кладь - рюкзак в лоукостах.
автор фрау Гітта • 05 июня в 00:24
Ответ дляМию вікна у мороз
Я теж про це думаю, подружка каже норм, вона так постійно їздить з дітьми. В неї троє. Діти в мене налаштовані на поїздку, хочуть на море, зустрітись із подругами (її дітьми)
Блиск думки• 05 июня в 00:25
Ответ дляфрау Гітта
Откуда из Украины вы едете?
КапитанльнаЯ• 05 июня в 00:25
Потяг до Варшави, там літак, автобусом я б і за дарма не поїхала, ще і з дітьми
Love_Love_Love_• 05 июня в 00:26
Ответ дляфрау Гітта
Їй норм бо вона там живе, я б тільки 10 днів від тоі дороги відходила, їй норм бо вона з України тащить купу чемоданів які в літак ніхто не візьме.
Парасюха• 05 июня в 00:26
Ответ дляфрау Гітта
Дети должны сидеть с родителями и поэтому при оформлении билета будет дополнительная оплата, смотря какие места выберете но около10 евро/человек
Блиск думки• 05 июня в 00:26
Ответ дляПарасюха
16 евро/человек. Я покупала билеты неделю назад.
Зажуженная Жужжа• 05 июня в 00:28
57 часов в дороге?))))и вы ещё думаете?
автор фрау Гітта • 05 июня в 00:29
Ответ дляБлиск думки
Якщо немає що по темі сказати, проходимо повз. Не тільки я цю інфо прочитала, але й подруга. Крім того, вона їхала в січні сама і заплатила 18 євро за реєстрацію місця, теж не зрозуміла чому. Допускаю, що щось не вірно зрозуміла і попала на додаткові кошти. Я хочу цього уникнути якщо є така можливість.

Блиск думки• 05 июня в 00:34
Ответ дляПарасюха
Но вообще ситуация ровно противоположная: дети до 12 лет должны сидеть с родителями, и поэтому теоретически система не имеет права распределить их куда-либо еще даже без доп. оплаты. Но. Люди пишут, что бывает так что даже годовалых малышей система может посадить в другой конец салона. Это происходит потому что те, кто оплачивает свой билет - в приоритете, и в конце, когда происхоит распределение, может просто не оказаться двух мест рядом. Поэтому безопасней купить. Если ребенок автора не боится оказаться на два часа без мамы, то автор может и рискнуть. Я не стала рисковать, у меня 2х-летка.
Блиск думки• 05 июня в 00:30
Ответ дляфрау Гітта
У меня как раз есть что сказать, я неделю назад билеты покупала. Но вы пишете ровно противоположное тому что пишет авиакомпания.
Мій не такий• 05 июня в 00:31
А потягом не розглядаєте з Польщі до Іспанії? Якщо до Польщі автобусом, то потрібен запас часу до вильоту.
Блиск думки• 05 июня в 00:32
Ответ дляфрау Гітта
Если вы будете покупать багаж и места, то вы не будете платить доп. деньги за регистрацию. Если, конечно, вы зарегистрируетесь через интернет вовремя. В аэропорту регистрация стоит 40 евро/человек.
Зажуженная Жужжа• 05 июня в 00:32
Ответ дляМій не такий
А в Испанию из Польши ходят поезда?)))))
Или 5 дней перекладными по цене дороже самолета?
Блиск думки• 05 июня в 00:33
Ответ дляМій не такий
Господи, зачем? Вы представляете сколько нужно будет пересадок делать?
Love_Love_Love_• 05 июня в 00:34
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Десь так воно і є
автор фрау Гітта • 05 июня в 00:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Типу не ручна кладь (вона теж є за додаткову плату, 10 кг), а зареєстрований багаж, валіза на 20 кг? Рюкзак йде в вартості білета маленький. Сорі якщо питання трохи дивні, просто вперше продумую маршрут сама.
автор фрау Гітта • 05 июня в 00:35
Ответ дляБлиск думки
Откуда из Украины вы едете?
Київ
Love_Love_Love_• 05 июня в 00:35
Ответ дляфрау Гітта
Не дивні, при покупці білета гляньте що вам буде вигідніше 2 ручноі чи 1 багаж.
Зажуженная Жужжа• 05 июня в 00:36
Ответ дляфрау Гітта
Київ
Летите из Польши и не прикалывайтесь с автобусами и поездами