фрау Гітта• 05 июня в 00:09
Із України в Іспанію (через Польщу) літаком чи автобусом?
Планую поїздку в Іспанію до подруги, з дітьми. Який варіант обрати? Автобусом із України в Іспанію (57 годин). Із плюсів без пересадок, із мінусів час в дорозі і вартість висока. Літаком з Польші авіа можна підібрати по норм ціні, але ще треба дістатись аеропорту в Польщі (Краків або Модлін). Ну і потрібно буде чекати в аеропорту декілька годин. Скажу одразу їду вперше, досвіду покупки білетів на літак самостійного немає, але думаю розберусь. Питання до знатоків, Візейр видає інфо що оскільки одна дитина до 12 років то я маю додатково сплатити за бронювання місця, наскільки зрозумліа то це для того щоб дитина сиділа поряд зі мною.
Якщо в когось є досвід подорожі саме в Іспанію буду вдячна.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июня в 06:50
Ответ дляДобротная
Їдьте купейним нічним потягом на Перемишль. Потім електричкою на Краків, вони там дуже часто ходять. І летіть.
57 год в автобусі - це ад,
Їхала 35, більше ніколи.
Я такі подорожі роблю потягами і з ночівлею десь по дорозі,
57 год в автобусі - це ад,
Їхала 35, більше ніколи.
Электричка 50 евро, автобус 18
Пустощі-веселощі• 05 июня в 06:51
Ответ дляфрау Гітта
Так, є перевізники. Думала про це. Вони раз в два тижні відправки роблять. Постійно подрузі відправляю посилки.
Просто любопытно...
Что можно постоянно отправлять в Испанию?
А по теме 57 часов тяжело в автобусе, разве что назад, если вы много всего купите.
Так знакомая сделала. Она очень много одежды, косметики и т.д купила в Испании и автобусом было выгодно
Першоклашка• 05 июня в 06:52
Ответ дляЯ таке знаю
если деньги у меня есть -- я всегда самолет куплю
автобусы ненавижу - чисто вынужденная мера
Типа в Украине аэропорты работают
Пустощі-веселощі• 05 июня в 07:17
Ответ дляMs. Анонимная
Я вам все верно ответила. Люди проживающие заграницей не прут кучу чемоданов из Украиры. Они перевозчиков используют.
Это не всегда возможно использовать перевозчиков. Это кто-то должен собрать и отправить твои вещи, а кто-то встретить. Т.к. сам ты не можешь быть одновременно в двух местах.
Во всяком случае, автобусы всегда забиты багажом
СережкинаЯ• 05 июня в 07:20
Автор всі поради вам не читала, в мене колега вже 3 раз їде і Іспанію сама, а звідти везе дитину в Україну. Потяг Київ Варшава 5800, потім в аеропорт їде , казала що нічого важкого немає купити квиток до аеропорта, потім літак, квиток 60 евро без багажу, три години і в Аліканте.
Каяспер• 05 июня в 07:41
Отправьте подруге вещи с перевозчиком и летите самолетом с одним рюкзаком
Мы так делали с дочкой
интайм_не_предлагать• 05 июня в 07:59
Ответ дляОдна_на_всей_планете
57 часов в одну сторону чтобы там пробыть 10 дней. Это ппц
Ми їздили з дітьми 5 і 8 років - туди 52 години, назад - 36. Нормально. Правда ми на 1,5 місяці їздили.
Поросенка• 05 июня в 08:03
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Куча народу ездит автобусами
Я где-то утверждала обратное? Но мне искренне жаль ту кучу
Одна_на_всей_планете• 05 июня в 08:04
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Это совсем ненормально. Так и сдохнуть можно
интайм_не_предлагать• 05 июня в 08:30
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Навіть не помітили, така цікава компанія зібралася.
Одна_на_всей_планете• 05 июня в 08:30
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Классно вам. Я как-то проехала 12 часов, еле вышла из того автобуса и потом полтора суток отлеживалась
Ms. Анонимная• 05 июня в 09:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не розумієте що мова йде про подругу автора, в їів падку автобус на якому вони їдуть з України і є перевізник. Для чого ви це пишете?
Так это вы не поняли, что я вам про подруг автора и отвечала. Даже если она едет автобусом, а не не значит, что тянет кучу багажа. В основном, все автобусы едут из западной, а не из Киева в Испанию.
Love_Love_Love_• 05 июня в 09:27
Ответ дляMs. Анонимная
Боже))) все. Перевізник багажу і перевізник людей це той самий перевізник
Ms. Анонимная• 05 июня в 09:36
Ответ дляПустощі-веселощі
Так автор же пишет, что часто подруге посылки отправляет из Киева.
Штора с кисточкой• 05 июня в 09:43
Тільки літаком. Місця для дитини в літаку купую завжди. Краще брати пріоріті, тоді валізка в салон літака. Але перевіряйте розміри авіакомпаній., щоб не платити штрафи.
Коли вам робила стороння людина, вам вона також все це вибирала, ви просто платили. Самому це енергозатратно, пошукати де дешевше, купити, стикувати транспорт, пошукати де поїсти.
Ондатрова шуба• 05 июня в 09:45
Ответ дляфрау Гітта
Валенсія
Если вы из Киева, то можно попробовать взять билеты на поезд Киев-Бухарест, он идет через Яссы и оттуда улететь в Валенсию.
Я таке знаю• 05 июня в 10:09
Ответ дляПершоклашка
Типа в Украине аэропорты работают
у вас мозги есть? додумать то что читается между строк
или вы дитё с зачаточным мышлением?
Першоклашка• 05 июня в 10:14
Ответ дляЯ таке знаю
или вы дитё с зачаточным мышлением?
Как можно купить самолёт?
ДелиВерка• 05 июня в 11:03
Ответ дляфрау Гітта
Я теж про це думаю, подружка каже норм, вона так постійно їздить з дітьми. В неї троє. Діти в мене налаштовані на поїздку, хочуть на море, зустрітись із подругами (її дітьми)
можна багато що казати щоб виправдати, але 57 год в дорозі навіть для дорослого жесть
фан L.O.S.T.• 05 июня в 11:12
Однозначно самолет из Польши, иначе после такой поездки вы все 10 дней будете восстанавливаться. И, если билет и правда 12 тысяч на одного, то поезд+самолет может выйти не сильно дороже, если не дешевле.
Посмотрела билет на июль райнейр Краков-Валенсия 2тыс грн+добавьте приорити 1,5тыс - это выйдет и дешевле и удобнее. В поезде вы лежите. Однозначно поезд+самолет.
Напишите даты, я могу погуглить более-менее удобные стыковки.
ДелиВерка• 05 июня в 11:16
Можна потягом Київ-Варшава або Київ-Будапешт. Як бюджетніший варіант Київ-Мукачево і там сісти в Мукачево-Будапешт та стикуватись із аеропортом.Через Польщу геморніше завжди.
рукиЖимолости• 05 июня в 11:23
Автор, з Кракова квитки до Валенсії бачу на липень від 1300 грн, вам значно вийде дешевше літаком летіти.
Цветочница• 05 июня в 11:39
Автор, із власного досвіду, краще мати великий запас на перетин кордону з Польщею. Зараз фото роблять + відбитки довго знімають. Ну і навантаження влітку шалене на перетин кордону. Я зазвичай +1 добу в запасі маю. Літаю через Краків в Барселону. Ночуємо в Кракові. З Кракова до аеропорту ходить потяг кожні 30 хвилин. Час в дорозі приблизно 30 хвилин. Дуже зручно. Автостанція і жд в одному місці.
Наизнанку• 05 июня в 12:40
Я в Краков ездила поездом через Пшемисль. Ну то есть пересаживалась в Пш. на польский поезд. Нормально сїездили. Со мной бьіл один ребенок 16-ти лет.
Автор, подумайте над таким вариантом еще. В Кракове сядете на самолет. Можете еще сам Краков посмотреть.
Я таке знаю• 05 июня в 13:18
Ответ дляПершоклашка
Как можно купить самолёт?
Удалено администрацией...
Першоклашка• 05 июня в 13:23
Ответ дляЯ таке знаю
Удалено администрацией...
Я таке знаю• 05 июня в 13:44
Ответ дляПершоклашка
Удалено администрацией...