Пустощі-веселощі• сегодня в 09:36

Куди поділася жіночка із «сніданок на схудненні день 35»

Настільки образилася , що більше нічого не викладає?
Чи зневірилася і покинула все?
Элька-Карамелька• сегодня в 09:55
Ответ дляЛорка-хлорка
Захейтили местные придурки.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3849427 читайте её ответы. Не сильно она похожа на захейченую.

автор Пустощі-веселощі • сегодня в 09:56
Ответ дляНеправдиша
В Запорожье это каждый день сегодня несколько раненных, вчера два трупа, позавчера 20 раненных.
Вона хіба із Запоріжжя була? Думала десь Вінниця- Житомир
Всюди влазю• сегодня в 09:56
Ответ дляЭлька-Карамелька
Позавчера, эта безобная добрая душа, так обсырала фото девочек с нормальной фигурой, что я слегка охуела от этого. Сколько она вылила говнища, словами не передать, нужно читать.
Нічого вона не обсирала, написала свою думку. Цілком нормально відповіла і насправді правдиво. ’Бутусик’ це не образа, просто опис. Ні на кого вона не нападала, а написала свою думку, до тьотки яка прийшла вийо і хвалитись у її тему своєю фігурою, щоб типу втерти іншим ніс.
Элька-Карамелька• сегодня в 09:57
Ответ дляВсюди влазю
А вот и вы! Наконец-то. Где завтрак?
автор Пустощі-веселощі • сегодня в 09:57
Ответ дляЩира українка
Боже, что там произошло?
Кого хейтят?
Ведущую на канале 1+1?
Нікого не хейтять. Поза вчора 90 кг порадниця доводила худим дівчатам, що вона тердітніща за них. Там якісь дві білявки у неї були в темі
Всюди влазю• сегодня в 09:58
Ответ дляЭлька-Карамелька
А вот и вы! Наконец-то. Где завтрак?
Ні це не вона
Элька-Карамелька• сегодня в 09:58
Ответ дляВсюди влазю
Ні це не вона
Почему вы о себе в третьем лице?

автор Пустощі-веселощі • сегодня в 09:59
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Більш менш• сегодня в 09:59
Ответ дляВсюди влазю
Які ж гнилі, ті хто її травить. У кожній її темі приходили доколупувались, у неї ще величезне терпіння і вихованість. Напевне від заздрості її діставали, бо хтось має дисципліну.
щодня індиферентно читати від доброзичливців, що аж сікаються наввипередки, який неправильний світогляд, а також спосіб життя, харчування маєш, отримувати без твого на те бажання і запиту фото тріумфуючих молодиць в трусах і ліфчиках, все це з менторськими повчаннями - треба мати довготерпіння Будди або імунітет доглядача серпентарію
Всюди влазю• сегодня в 09:59
Ответ дляПустощі-веселощі
Навіщо ви брешете???
Вона не доводила, що краща. Вона писала, що їй такі фігури не подобаються, а інші подобаються. Ніде вона не писала, що у неї краща. Я вчора спеціально ту тему перечитала.
вре_Динка• сегодня в 09:59
Ответ дляЭлька-Карамелька
А може через те що почали на неї нападати? Отак сиділа, нікого не трогала і почала нападати, ага, ага. Вірю
Всюди влазю• сегодня в 10:00
Ответ дляЭлька-Карамелька
Почему вы о себе в третьем лице?
Удалено администрацией...
Элька-Карамелька• сегодня в 10:00
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Да шож вы так странно о себе всегда
Пузата Хата• сегодня в 10:00
Ответ дляЭлька-Карамелька
ну почитала
а вы перечитайте теперь все кроме ее ответов
- да задрали с этими завтраками
- обязательно наберешь потом
автор Пустощі-веселощі • сегодня в 10:00
Ответ дляВсюди влазю
Навіщо ви брешете???
Ну добре!

Так що у вас там по сніданку вчора, бо ми переживаємо всі!
Всюди влазю• сегодня в 10:01
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
автор Пустощі-веселощі • сегодня в 10:03
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Послухайте. Ну якщо ви не та порадниця що із сніданками, то якось дивно ось так кидатися на людей.
От прямо у вас така жага тягнути мазу за невідому жінку?
Всюди влазю• сегодня в 10:03
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Лорка-хлорка• сегодня в 10:05
Ответ дляЭлька-Карамелька
До конца не осилила, но в чем она не права? Кто начал лепить свою сомнительную фигуру в тему про завтрак и учить жизни, хотя никто не просил? И она еще вполне вежливо отвечала.

Всюди влазю• сегодня в 10:05
Ответ дляПустощі-веселощі
Може тому, що ви неадекватні і кидаєтесь на інших на рівному місці?
Я інколи читала її теми для натхнення і як приклад дисципліни.
Ви самі як гадюки кидаєтесь на інших, а потім ой вони погані...бо бачте но захищаються.
автор Пустощі-веселощі • сегодня в 10:06
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
До якої з них трьох
І через що заздрість?
вре_Динка• сегодня в 10:07
Ответ дляПустощі-веселощі
А ви типу не хейтер того автора? Що вона вам зробила, що ви аж пищите щоб доколупатися?
Пузата Хата• сегодня в 10:07
Ответ дляПустощі-веселощі
До якої з них трьох
І через що заздрість?
что вас сподвигло вообще написать пост о ней?
Добрая свекровь• сегодня в 10:07
Ответ дляЭлька-Карамелька
А что не так? Нормально отвечает. Какая то тетка влепила свое фото со стремной фигурой и короткими ногами тумбочками и решила ее учить питанию ну это треш полный😂
вре_Динка• сегодня в 10:09
Ответ дляПузата Хата
ну почитала
- да задрали с этими завтраками
- обязательно наберешь потом
Нє, погана тільки автор, яка захищається і відгавкується. А нападниці хороші. А потім щось про буллінг в школах пишуть, та вони ж самі буллерши
Пузата Хата• сегодня в 10:09
Ответ длявре_Динка
такое же мнение
вре_Динка• сегодня в 10:10
Ответ дляПустощі-веселощі
Кидаєтесь якраз ви, аж тему окрему створили
Налогообложу• сегодня в 10:11
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нормальные у нее ответы, сдержанные. Я бы добавила, если бы мне в завтрак влепилась стремная тетка.
Кусюче сонечко• сегодня в 10:12
Таким жиночкам просто надо писать без анонима, чтобы их можно было бросить в блок и не видеть в ленте. Это не личный дневник, не жж и не инст, неохота видеть чужие отчеты
Olia6• сегодня в 10:13
Автор нападаєте ви, що аж тему створили. Ваш хейт в її сторону видно за милю. Цілком стримано вона відповідає, на постійні повчання та нападки у своїх темах.