ЧупакабраЗеБест• 07 июня в 10:52

Пиндец, вот где голова вожатой? ‼️Жах! Впав міст разом з дітьми у Чернівецькій

​категория - непознанное.
У селі Виженка під час екскурсії група дітей одночасно вийшла на дерев’яний міст через річку. Тому конструкція не витримала навантаження і зруйнувалася.

​Декількох дітей із травмами різного ступеня госпіталізували до лікарні.

КАК???
Как можно быть такими тупорылыми чтобы заперееться на деревянный подвешенный мостик, которйы годами служил местным верой и правдой??
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 15:30
Ответ длячерная мамба
Якщо цей мільйон трапиться саме з вами, вам буде все одно, що у решти все обійшлося.
Конкретно у цій ситуації з дітьми винен балансоутримувач моста, або якщо він не перебував на балансі - сільська рада, що дозволила його існування без документів. Якщо там було обмеженні по вазі - його мали чітко зазначити ПЕРЕД мостом, в обох напрямках. Плюс, перевіряти його технічний стан.
Це має визнати суд, не ви і не я.

Жена_КотораяСтена• 07 июня в 15:31
Ответ длячерная мамба
Ви відкоригували відповідь вже двічі. Абсолютно не зрозуміло ваше питання.
Я її не коригую, дописую. Маю справи паралельно.
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 15:32
Ответ дляБезВзяток
Как вообще педобразование может спасти от дебилизма детей и руководства?
Ніяк насправді. До чого тут дєбілізм дітей?
автор ЧупакабраЗеБест • 07 июня в 15:33
Ответ длячерная мамба
там нет села, эта речка за пределами нас пункта. лесная дикая территория.
БезВзяток• 07 июня в 15:34
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Может вожатая говорила детям, чтоб они не стояли на мосту все вместе?
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 15:36
Ответ дляБезВзяток
Не знаю. Опитають свідків.
Svitlo_• 07 июня в 15:37
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а кто вам сказал что он аварийный?
Так чого він рухнув?
автор ЧупакабраЗеБест • 07 июня в 15:38
Ответ дляSvitlo_
Так чого він рухнув?
как от чего? от перегруза.
черная мамба• 07 июня в 15:41
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Останній варіант один на мільйони. Давайте так водій на підпитку. Цей варіант вище вже був. Там були винні батьки. Ваш варіант відповіді. В будь якому випадку жоден суд не визнає винним того, в кого на балансі була дорога.
Суд абсолютно чудово визнає винним ЖЕК у неналежному стані прибудинкової території (наявність снігу і льоду на доріжках), внаслідок чого травмувалася мешканка будинку. ЖЕК компенсував лікування.
В Києві працівника Київтеплоенерго під суд відправили, оскільки працівники його дільниці не огородили місце проведення ремонтних робіт на прибудинковій території і дівчина впала у яму і загинула. Так, всі розуміють, що у яму не можна ступати, її треба обходити. Але працівники не огородили місце і тепер хтось буде сидіти за це.

черная мамба• 07 июня в 15:42
Ответ дляЧупакабраЗеБест
В Україні нема ’нічийної’ землі, вона вся поділена і перебуває на чиємось балансі.
черная мамба• 07 июня в 15:44
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как от чего? от перегруза.
А хто визначив, що саме від перевантаження? Яка була гранично допустима вантажопідйомність цього моста, де ця інформація розміщена? І де можна ознайомитися з висновком експертизи? Може там матеріал неякісний був чи порушення при виробництві чи монтажу? Коли востаннє цей міст проходив технічний огляд і ким проводився?
автор ЧупакабраЗеБест • 07 июня в 15:45
Ответ длячерная мамба
вы чо? с Луны упали? этот мостик местные сами себе соорудили.
черная мамба• 07 июня в 15:47
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви з Плутону? Ви не маєте права робити самобуд. Розпорядник цієї землі буде мати тепер великі проблеми.
автор ЧупакабраЗеБест • 07 июня в 15:50
Ответ длячерная мамба
мы еще через стырь бревна кидаем чтобы на волынскую область перебраться. это мы тоже не имеем права?
черная мамба• 07 июня в 15:52
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви їх ’кидаєте’ на власній огороженій ділянці? Якщо ні, то не маєте права і вас за таке мають штрафувати.
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 15:53
Ответ длячерная мамба
Я нічого не писала про ЖЕК і прибудинкову територію. Це різні речі.
Пи Пи Пилюля• 07 июня в 15:55
Ответ длячерная мамба
Жили люди, построили себе мостик, чтоб не обходить речку, не нуждались в табличках об ограничении веса, потому что умели пользоваться мозгами, и вдруг пришли левые люди, поломали, еще и виноватыми всех вокруг сделали. Офигеть
черная мамба• 07 июня в 15:57
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Якби дтп на дорозі і падіння мосту - це теж геть різні речі. Порівняйте тоді з падінням гойдалки на прибудинкових майданчику чи з падінням аварійного дерева на прибудинковій території - так, балансоутримувач буде винен. Як і у випадку з мостом.
черная мамба• 07 июня в 15:59
Ответ дляПи Пи Пилюля
Люди можуть собі щось будувати на власній огороженій території, і то треба будівництва з контролюючими органами узгоджувати. Люди не мають права будувати що їм заманеться у місцям загального користування. Якщо це самобуд - його мали знести за рахунок тих, хто його побудував. Якщо там дійсно потрібен міст - його мали побудувати за рахунок громади, але за стандартами. Крайньою буде в любому випадку сільська рада чи на чиєму балансі перебувала ця територія.

Жена_КотораяСтена• 07 июня в 16:00
Ответ длячерная мамба
Але якщо ту гойдалку розгойдував сторонній чоловік на підпитку і дитина впала, розбила голову, то хто понесе відповідальність? Якщо чоловік штовхне в ту яму жінку, в вона впаде на камінь і помре, хто буде винен? Той хто яму вирив? Ви намагаєтесь весь час зняти відповідальність з дорослого учаснику цього походу. Натомість працівник табору там був. І вину його чи безневинність визнає суд.
На_оба_рот• 07 июня в 16:02
Ответ дляМиссис Буркул
Яка табличка? Є правила для тих, хто йде лісом - не ставати на зламане, повалене дерево, гілку, бо можна впасти і травмуватися, вивихнути, зламати ногу, виколоти око при падінні, але в лісу біля зламаної гілки табличок НЕМА. Є правила не збирати отруйні гриби, але біля отруйного гриба табличок НЕМА. Треба не таблички, а мати мозок і вміти ним користуватися, і нести відповідальність за свою тупість.
З прогулянкою в лісі теж некоректно порівнювати. Бо даний міст - інженерна конструкція, що повинна бути побудована за певними параметрами та відповідними розрахунками і введена в експлуатацію (тобто дозволена до використання), а не явище природи. Ви натягуєте сову на глобус
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 16:03
Ответ длячерная мамба
Перевірка табору її працівників, рішень які приймались, відповідності займаних посад, багато чого пояснить. Перевірити маршрути, їх планування.
Доставучая• 07 июня в 16:05
В следующий раз будут умнее, не будут толпой на хлипкие мосты залазить. Может этот опыт им в жизни пригодится. А коленки и лбы набили - пройдет, зато мозги вправились.
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 16:05
Ответ дляНа_оба_рот
Ніхто тими параметрами не займався. Забудовника ніхто не знайде. А от компенсувати людям лікування хтось має.
черная мамба• 07 июня в 16:05
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А в чому вина працівника табору? Яке саме правило експлуатації мосту він порушив? І де зазначено це правило?
черная мамба• 07 июня в 16:07
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Там і шукати не доведеться. Хто балансоутримувач території - той і відповідальний. А він вже, якщо хоче, буде шукати хто будував той міст і судитися з ним.
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 16:07
Ответ длячерная мамба
Вже 125 разів вам на це питання відповіла я, та інші присутні. Якщо у вас є бажання перечитайте. Її вину чи невинуватість ще не доведено. Це лише тема на порадниці. Поговорити. Ви стверджуєте що звинуватять власника землі. Я б не була так впевнена
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 16:10
Ответ длячерная мамба
А ви товчете воду в ступі. Маєте право. Враження, що це щось ваше особисте. Завтра вони вирішать на річку дітей відвести, хтось потоне і винуватець також буде власник річки? Вожатий освіти немає, плавати не вміє, таблички не було, інструкцій немає, не треба мати, просто долбойоб. Ніхто не винен.
Борисфенка• 07 июня в 16:22
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Саме так. Це ще й так повезло, що місток над струмком, а над Черемошем, бо було б купа загиблих діток.
Ідіоти вожаті і керівництво табору.
Бойова• 07 июня в 16:23
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А спробуйте без хамства і лайна коротко і по суті. Спробуйте, хто винен на дорозі? Ви ж точно не огранічена, хоч і хамувата як базарна баба.
Вы законов не знаете и точно не водитель
И логика - это не ваше

Новость для вас - если у вас сломалась машина по причине огромной ямы на дороге, то вы можеть требовать компенсацию от Укравтодор

Другое дело, что законы в Украине не работают, но очевидно, что и вы законов не знаете.