Піу!Піу!• 07 июня в 13:34
Куда поступить что бы потом работать удаленно?
У кого дети в этом году поступают, на какие специальности? Интересует больше вариант что бы потом работать удаленно
показать весь текст
автор
Піу!Піу!
• 07 июня в 14:11
Ответ дляНе виправдовуюсь
Для хлопця це корисно.
В нас хлопець працював, 19 років, коледж закінчив, ні чого не знає, сказав що цей коледж тільки викачка грошей
Не виправдовуюсь• 07 июня в 14:15
Ответ дляПіу!Піу!
В нас хлопець працював, 19 років, коледж закінчив, ні чого не знає, сказав що цей коледж тільки викачка грошей
Нічого не знати був його вибір. Якщо працює в 19, то яке там навчання? Це не сумісно.
А коли доводиться працювати, значить або відкласти навчання або обрати легше, що потягне. Зараз знання треба самому собі організовувати, а не чекати хто «дасть».
А коли доводиться працювати, значить або відкласти навчання або обрати легше, що потягне. Зараз знання треба самому собі організовувати, а не чекати хто «дасть».
1
автор
Піу!Піу!
• 07 июня в 14:39
Ответ дляНе виправдовуюсь
Нічого не знати був його вибір. Якщо працює в 19, то яке там навчання? Це не сумісно.
А коли доводиться працювати, значить або відкласти навчання або обрати легше, що потягне. Зараз знання треба самому собі організовувати, а не чекати хто «дасть».
А коли доводиться працювати, значить або відкласти навчання або обрати легше, що потягне. Зараз знання треба самому собі організовувати, а не чекати хто «дасть».
Я думаю спочатку він і вчився, а потім зрозумів, що все можна вирішити за гроші. Вчився на бюджеті
ТебеОноНадось• 07 июня в 17:37
Ответ дляПіу!Піу!
Поки що дивимося айті або мови, бухгалтерія, фінанси точно ні.
З фінансами ви трохи погарячилися. Це база будь-куди. У мене донька закінчила свого часу МЕВ, мала дуже хорошу англійську. Пішла в бізнес-консалтинг. Зараз доросла до проджект-менеджера. Працює віддалено, раз на місяць-два їздить в офіс в Київ, пару разів на рік у відрядження за кордон. Зп в євро. На розмір не скаржиться. Працювати може і з села, і з готелю на Мальті, аби інтернет стабільний був)
2
Жена миллионера• 07 июня в 22:30
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мови - ні, це тупік.
Якщо дівчина, то краще вже графдизайн, відео монтаж, якщо є хист. Мови як додаток.
Про фінанси марно ви так. На них все в світі зав´язано.
Якщо дівчина, то краще вже графдизайн, відео монтаж, якщо є хист. Мови як додаток.
Про фінанси марно ви так. На них все в світі зав´язано.
Графический дизайн с развитием ИИ все меньше востребован
Жена миллионера• 07 июня в 22:35
Может быть в ІТ направление кибербезопасность рассмотреть?
Еще Право - я юрист, и на 95% работаю дистанционно
Еще Право - я юрист, и на 95% работаю дистанционно
автор
Піу!Піу!
• 08 июня в 12:39
Ответ дляТебеОноНадось
З фінансами ви трохи погарячилися. Це база будь-куди. У мене донька закінчила свого часу МЕВ, мала дуже хорошу англійську. Пішла в бізнес-консалтинг. Зараз доросла до проджект-менеджера. Працює віддалено, раз на місяць-два їздить в офіс в Київ, пару разів на рік у відрядження за кордон. Зп в євро. На розмір не скаржиться. Працювати може і з села, і з готелю на Мальті, аби інтернет стабільний був)
Дякую вам, ваша дочка молодчинка
автор
Піу!Піу!
• 08 июня в 12:42
Ответ дляЖена миллионера
Может быть в ІТ направление кибербезопасность рассмотреть?
Еще Право - я юрист, и на 95% работаю дистанционно
Еще Право - я юрист, и на 95% работаю дистанционно
Юристом не хочет, говорит нудно. Кибер безопасность глянем
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу