Курочка• 08 июня в 14:33

Хоронили героя - через будинок садочок, бігають діти

Просто сюр, з одного боку хоронять віськового, приїхали побратими, машин, людей купа. Напевно поважний був і тут через будинок в садочку діти, хлопці бігають років 8-10.
Я досі певна, що мами і дружини які нічого не зробили для того щоб їхній чоловік чи син не йшов на смерть, не люблять його. Потім крім гробу нічого не залишиться. Кладовища всі зайняті під завязку
ТЦК виловлюють родичів військових яких хоронять і просто будь які схеми, щоб самим туди не йти, а ви і досі вірите що війна для захисту
космея• 08 июня в 19:36
Ответ дляКурочка
я пишу правду, а оце буде окупація то ми всі попригаємо на війну?
ну а чому в окупації ще не збирають всіх чоловік? чому ваші тупі казки не працюють? бо це брехня, щоб збирати українців далі на смерть
Автор, ви були а окупації?
Хтось з ваших рідних чи знайомих сиділи в підвалі, їх катували?
Якщо ні, то краще мовчить про окупацію.

Natal_ka91• 08 июня в 19:37
Авторе, а що мали зробити? Мій знайомий вийшов на хвильку з квартири в магазин. І не пощастило. Що він мав зробити, якщо він і його сім´я не мають 15к $?
ЗдохниПуйло• 08 июня в 19:44
Ответ дляКурочка
припиняти війну - перше, іти на поступки
перестати збирати чоловіків, які взагалі не хочуть нікого захищати, а хочуть жити
припинити тупе кріпацтво коли обов´язок вище за права
Їдьте на рашку і просіть їх мамок щоб вони не міняли своїх виб..дків на бонуси, на поступки вона йти зібралась....віддасте свою квартирку бурятику чи разом там жити будете?
ЗдохниПуйло• 08 июня в 19:46
Ответ дляКурочка
ми хочемо щоб якомога більше звичайних чолоіків залишилось живими, а не визволяли когось з окупації, чиїсь будинки люди яких вже закордоном живуть
А чого ви не пишете прямо, за себе, а прикриваєтесь іншими. Пишіть, що хочете жити під рашкою, лизати путі, чому ви весь час якісь пропаганди тут викрикуєте? Пишіть за себе
ЗдохниПуйло• 08 июня в 19:50
Ответ дляКурочка
Можете пройти в направлении на фронт вместе со всей родней,полициянтами и тцк и никому смешно не будет, похлопаем вам
а так вы умная где-то на диване, оправдывая уничтожение властью своего народа - являетесь пособницей
Ви ж не там, а так скиглите, лежачі на дивані так чекаєте на пуйло, чого не ворушитесь, не пакуєте чемодани і до свого ідола на болота? Пособніца рашистького фашизму.
ЗдохниПуйло• 08 июня в 19:52
Ответ дляКурочка
женой военного ладно
вдовой вот это ужасное
это пиздец, отдавать жизнь за что? за тупую пропаганду и зеленую власть
А ви за кого тут рвете какошнік на собі, от за пуйла ви б не тільки сина, а й чоловіка, батька задвухсотили, так?
mamma nast• 08 июня в 21:01
Ответ дляМати драконів
У тех, у кого умер родственник на войне пожизненная отстрочка
Кто вам такое сказал? Дают на 3 месяца. А потом опять документы подавать.
чаревна• 08 июня в 21:08
Ответ дляКурочка
А вы пособница рашни, лижите им ср@ку своими крментами и темами.
Убиваете военных украинских с тыла, препятствуя мобилизации.
Аа-b3d7• 08 июня в 22:26
не читаю темку юлько петько пуйловского троля ,но надеюсь альошка порошенко уже выехал с лондонских окопов домой наворованное защищать?

Аа-b3d7• 08 июня в 22:27
Ответ длячаревна
это сепарша троляка.трусится что б пуйло не могилизировал с 18 ти лет ее сынка.они там все поседели.это наши дети свободны а там беда
Аа-b3d7• 08 июня в 22:29
ондо тут была сепарша с крыма валентинка.все ее помнят.прятала сынка от военной полиции да хренова спрятала.сейчас на гектары севастопольского кладбища хероев эс вэо ходит в черном платке.а мы ей говорили-вывози дите на ереван как умные сепарши поделали
Аа-b3d7• 08 июня в 22:29
так ботня на счет три начинаем манькать.повылазили с будки.
Аа-b3d7• 08 июня в 22:30
счас темка сдуется резко
Contento• 08 июня в 22:50
Ответ дляМамин тріль
Тобто все село іде в окупацію під рашу?
Ну всё село может похоронить всех своих мужчин на кладбище. Если их всех мобилизуют и они на фронте погибнут. Интересно ,матерям и жёнам этих мужчин какой вариант больше подходит ?
Contento• 08 июня в 22:52
На самом деле очень жаль всех тех мужчин, которые уже погибли на войне и ещё погибнут. А ещё более жаль несчастных матерей , которые хоронят своих сыновей. Причём ни депутаты , ни их сыновья воевать не пойдут. Они живут в безопасности.
Mazhar21• 08 июня в 22:53
Во что превратился форум? Здесь же не осталось нормальных людей, украинцев, граждан, людей с мозгами. Или пишут одни и те же и одно и тоже
ЗдохниПуйло• 08 июня в 23:22
Ответ дляКурочка
Автор, а чого ви здриснули, як анонімів зняли?