В моїй хаті моя правда• 10 июня в 12:29
Диабет 1 типа
Кто в Украине или за границей какая есть помощь для детей с диабетом 1 типа.
Какие расходники можно получить со скидкой или бесплатно.
Если у ребенка поставили помпу и сенсор что то покрывается государством?
Какую группу можно оформить ребенку и какие выплаты ?
Какие расходники можно получить со скидкой или бесплатно.
Если у ребенка поставили помпу и сенсор что то покрывается государством?
Какую группу можно оформить ребенку и какие выплаты ?
Ластовиння• 10 июня в 12:54
У вас дуже багато загальних питань. По всіх країнах світу вам ніхто не скаже. В Україні також залежить від того, де зареєстрована дитина. Для дітей немає групи, є лише ’дитина з інвалідністю’. Підгрупу А майже не дають.
автор
В моїй хаті моя правда
• 10 июня в 13:04
Ответ дляЛастовиння
У вас дуже багато загальних питань. По всіх країнах світу вам ніхто не скаже. В Україні також залежить від того, де зареєстрована дитина. Для дітей немає групи, є лише ’дитина з інвалідністю’. Підгрупу А майже не дають.
Є виплати дитині в Україні в яка допомога?
Питаю загально бо людей багато може хтось щось знає
Питаю загально бо людей багато може хтось щось знає
Ластовиння• 10 июня в 13:12
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Є виплати дитині в Україні в яка допомога?
Питаю загально бо людей багато може хтось щось знає
Питаю загально бо людей багато може хтось щось знає
Є виплата від держави для дитини з інвалідністю, оформлюється на одного з батьків. Щодо отримання безкоштовно помпи та розходників, я вам вище відповіла, що залежить від місця реєстрації дитини. Є лише місцеві програми. Сенсори не видають безкоштовно ніде.
автор
В моїй хаті моя правда
• 10 июня в 13:22
Ответ дляЛастовиння
Є виплата від держави для дитини з інвалідністю, оформлюється на одного з батьків. Щодо отримання безкоштовно помпи та розходників, я вам вище відповіла, що залежить від місця реєстрації дитини. Є лише місцеві програми. Сенсори не видають безкоштовно ніде.
Реєстрація у Харкові, батьки розійшлися дитина з мамою 10 років. Скільки виплата від держави тисяч 2?
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:20
Ответ дляЛастовиння
У вас дуже багато загальних питань. По всіх країнах світу вам ніхто не скаже. В Україні також залежить від того, де зареєстрована дитина. Для дітей немає групи, є лише ’дитина з інвалідністю’. Підгрупу А майже не дають.
Підгрупу А дають без проблем, якщо є підстави. Це, звісно, не діабет.
автор
В моїй хаті моя правда
• 10 июня в 13:23
Ответ дляВакцениро Вона
Підгрупу А дають без проблем, якщо є підстави. Це, звісно, не діабет.
Що це означає ?
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:24
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Що це означає ?
Це означає підгрупа А призначається дітям з тяжкою інвалідністю. Діабет 1 типу просто ’інвалід дитинства’, оформлюйте вже, які не які, а виплати. Інсулін виписують.
Ластовиння• 10 июня в 13:25
Ответ дляВакцениро Вона
Підгрупу А дають без проблем, якщо є підстави. Це, звісно, не діабет.
З діабетом майже не дають, за рідкісним винятком
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:26
Ответ дляЛастовиння
З діабетом майже не дають, за рідкісним винятком
Я ж так і написала.
Ластовиння• 10 июня в 13:26
Ответ дляВакцениро Вона
Я ж так і написала.
То до чого була така відповідь, якщо питання по діабету?
Вакцениро Вона• 10 июня в 13:28
Ответ дляЛастовиння
То до чого була така відповідь, якщо питання по діабету?
Я одразу не зрозуміла, що Ви писали про підгрупу саме стосовно діабету, думала, в принципі. Вибачте, на роботі не сконцентруюся як слід.
автор
В моїй хаті моя правда
• 10 июня в 13:29
Ответ дляВакцениро Вона
Це означає підгрупа А призначається дітям з тяжкою інвалідністю. Діабет 1 типу просто ’інвалід дитинства’, оформлюйте вже, які не які, а виплати. Інсулін виписують.
Тобто тільки інвалід дитинства, я зрозуміла, а які виплати? 2 тис?
Ластовиння• 10 июня в 13:29
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Реєстрація у Харкові, батьки розійшлися дитина з мамою 10 років. Скільки виплата від держави тисяч 2?
Дізнавайтесь у Харкові, чи є місцеві програми, за якими щось видають безкоштовно. Виплата від держав так, близько двох тисяч, бувають ще місцеві доплати, але це вам по місцю треба дізнаватись. Єндокринолог виписує рецепт на інсуліни (безкоштовно), тест-смужки з доплатою.
1
Ластовиння• 10 июня в 13:30
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тобто тільки інвалід дитинства, я зрозуміла, а які виплати? 2 тис?
Не інвалід дитинства, а дитина-інвалід.
1
Прокачую сідниці• 10 июня в 13:32
Я знаю что в Польше есть хорошие программы, но сначала нужно оформить там инвалидность, и нужно работать, чтоб получать мед услуги. Знакомые уже почти год пытаются оформить инвалидность по диабету, и все никак.
1
автор
В моїй хаті моя правда
• 10 июня в 13:44
Ответ дляПрокачую сідниці
Я знаю что в Польше есть хорошие программы, но сначала нужно оформить там инвалидность, и нужно работать, чтоб получать мед услуги. Знакомые уже почти год пытаются оформить инвалидность по диабету, и все никак.
Печально
Ластовиння• 10 июня в 13:55
В багатьох країнах Європи дітям з діабетом безкоштовно видають все від сенсорів до помпи, але треба мати страховку і легальний статус.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу