ЧорноброваЯ• 10 июня в 15:45
Батьків треба пробачати?
Так бісить це лицемірство від дорослих інфантилів - "батьків треба пробачати, вони не знали як правильно..."
ТА ВИ ЩО!
А як же так виходило, що вони ЗНАЛИ, що на дітей можна кричати та зганяти злість, а на родичах та сусідах - посміхатись і тримати язика в сраці?
Як так виходило, що вони не били інших людей?
Як так виходило, що дітям можна було сказати "ти страшна", а сусідці такого не можна було сказати?
Як так, що дітей ніколи не хвалили, а стороннім людям чи дітям роздавали компліменти?
Дуже цікаво, дуже...
А ви як вважаєте, пробачили б?
ТА ВИ ЩО!
Дуже цікаво, дуже...
А ви як вважаєте, пробачили б?
Заела_пластинка• 10 июня в 16:12
Ответ дляНевидимка
А що тут знати?
Одразу по темі зрозуміло, що людина не живе своїм життям чи своєю сім´´єю. Вона ще там, в сім´ї батьків і хоче їх чим більше облити брудом.
Щоб що?
чтобы их обвинить в том, что она выросла неудачницей и ленивой жопой.
Невидимка• 10 июня в 16:12
Ответ дляЗаела_пластинка
Як варіант
Вишневий цвіт• 10 июня в 16:14
Ответ дляЗаела_пластинка
Звідки вам це відомо що вона невдаха? Чи відсутність батьківської любові з усіх людей робить невдах? Ви помиляєтесь
Вишневий цвіт• 10 июня в 16:14
Ответ дляНевидимка
Як варіант
Взагалі не варіант, ви її не знаєте.
Джавеліна• 10 июня в 16:14
Ответ дляГейСюда
Дорослі люди розуміють відмінність між прощенням і налагодженням хороших стосунків, а інфантили одразу істерять.
Щоб прощати - потрібне каяття, а бути лохинею- це налагоджувати стосунки, які не потрібні нікому
Невидимка• 10 июня в 16:14
Ответ дляВишневий цвіт
Взагалі не варіант, ви її не знаєте.
Ви з нового акка зайшли?
Вишневий цвіт• 10 июня в 16:15
Навпаки, таки діти ще все життя намагаються довести мамі, що вони чогось варті і часто досягають висот.
Вишневий цвіт• 10 июня в 16:18
Ответ дляДжавеліна
Сто відсотків.
Джавеліна• 10 июня в 16:25
Прощають тих, хто кається, виправляється, вбачає свої помилки, а блазнювати для чого перед тими, хто живе своє життя не думаючи про наслідки
ЧорноброваЯ
• 10 июня в 16:25
Ответ дляЗаела_пластинка
это автор должна благодарить маму, что росла дома, а не в интернате.
Ой блін спасіба
Не факт, що в інтернаті було б гірше)
Бараболька• 10 июня в 16:26
У всех есть что припомнить родителям. Имхо, если это не какой-нибудь треш с издевательствами и унижениями, то они заслуживают прощения
Джавеліна• 10 июня в 16:26
Ответ дляЗаела_пластинка
Так стидно ж здавати, що сусіди скажуть, легше принижувати і бити зачинивши у квартирі
Джавеліна• 10 июня в 16:27
Ответ дляЗаела_пластинка
Ага, ще за оргазм батька подякувати може?
ЧорноброваЯ
• 10 июня в 16:27
Ответ дляВишневий цвіт
Та то Ванги місцеві, не заважайте людям ХОЧ ДЕСЬ свою вигадану думку висловити
Джавеліна• 10 июня в 16:28
Ответ дляНевидимка
А що тут знати?
Щоб що?
Тобто, виходить, що можна народити, принижувати дитину, не виховувати, а потім сказати- живи своїм життям, на фіг ти згадуєш?
Вишневий цвіт• 10 июня в 16:29
Ответ дляДжавеліна
Так, все так...що люди скажуть. Це зупиняло.
ЧорноброваЯ
• 10 июня в 16:30
Ответ дляБараболька
Так, ідеальних немає і якщо вони визнають, що робили щось не правильно. і там потім дуже теплі стосунки з дітьми й внуками вибудовуються.
Але - таких одиниці. Більшість з покоління 60+ вважає що вони ідеальні батьки і дитятко має повзати й ніжки цілувати, дякувати за шматок хліба і труси (як то кажуть, так, били, але ж синяки не дуже було видно
)
ЧорноброваЯ
• 10 июня в 16:33
Ответ дляДжавеліна
100%
Як люблять казати - та тобі вже 30-40-50, що ти досі батьків згадуєш, відпусти. Ні, на жаль таке дитинство не відпускається і це з тобою на все життя, як не працюй з психологами - ЦЕ З ТОБОЮ ТРАПИЛОСЬ. Так, ти не винен, але в тебе це БУЛО. Як рука чи нога, ти ж не відріжеш, бо не подобається...
Джавеліна• 10 июня в 16:35
Ответ дляВишневий цвіт
Моя мама виросла в такій сім´ї, де її не любили, нас, онуків не сприймали, але баба вимагала такої любові до себе, покори, добре, що у мами сестра старша вміла ставити бабу на місце і згадувати все, що вона їм творила, всю нелюбов, мамина сестра їй висказувала все, коли баба вимагала приїхати, копати-сапати- доглядати і жила спокійно своє життя, а не тягнула все життя з дитинства цей тягар нелюбові і повинності, висказала і дала зрозуміти, що вона нічого їй не винна, на старість наша баба отримала всю дозу нелюбові, яку розплескала у молодості. А у тата мама була дуууже любляча, турботлива, вона і помирала в любові, в доброті, нам хотілось горнутися до неї.
Бараболька• 10 июня в 16:36
Ответ дляЧорноброваЯ
)
Моим 60 как раз. Чтоб извинялись - нет. Разное было, били тоже, мы с братом ремень спрятали, чтоб не били, так получили потом кабелем за это, ещё больнее было. В детстве обижалась очень сильно, с возрастом просто отпустила. Они сами глубоко несчастные люди, на самом деле
ЧорноброваЯ
• 10 июня в 16:36
Ответ дляБараболька
Але ж агресія була лише до дітей, а не до сусідів чи родичів? чи ні?
Джавеліна• 10 июня в 16:36
Ответ дляЧорноброваЯ
100%
Я теж не розумію ці мантри, про відпустити, це стерти пам´ять чи забути.
Бараболька• 10 июня в 16:39
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну соседей ремнём не били, да. Но ругались знатно. Жили в комнатушке в общаге, там невозможно было жить спокойно. Бедные были, даже нищие, родители из последних сил выживали, у мамы реально сдавали нервы
Невидимка• 10 июня в 16:48
Ответ дляДжавеліна
А автор, щось може змінити?
Просто прийшла облити їх брудом.
Для чого?
З опису досі з ними спілкується. А для чого? ’Бо що сусіди скажуть’ чи спадок тримає?)
Просто прийшла облити їх брудом.
Для чого?
ЧорноброваЯ
• 10 июня в 16:50
Ответ дляНевидимка
А автор, щось може змінити?
Просто прийшла облити їх брудом.
Для чого?
Просто прийшла облити їх брудом.
Для чого?
Кого їх? Інопланетян?
Я запитала ваше ставлення до такої ситуації та описала своє з прикладом, а не облити їх..
Ох ви і фантазерка
Джавеліна• 10 июня в 16:51
Ответ дляНевидимка
А автор, щось може змінити?
Просто прийшла облити їх брудом.
Для чого?
Просто прийшла облити їх брудом.
Для чого?
Їй так легше, біль не можна притупити натиснувши кнопочку. Їй потрібно поговорити, виплеснути
Невидимка• 10 июня в 17:58
Ответ дляЧорноброваЯ
Кого їх? Інопланетян?
Ох ви і фантазерка
То все таки спадок від інфантилів ’тримає’?🤣
Малинка• 10 июня в 18:35
Я і обіймаю і хвалю і балую, але і кричу багато. Бо дитина просто відключає вуха і повністю мене ігнорує. Повторюю і по 10 разів, доки не гаркну просто не розуміє. У садочку теж не слухається, робить своє, часто просять мене з ним поговорити. Тому, деяких батьків можна зрозуміти.