ЧорноброваЯ• 10 июня в 15:45

Батьків треба пробачати?

Так бісить це лицемірство від дорослих інфантилів - "батьків треба пробачати, вони не знали як правильно..."
ТА ВИ ЩО!
А як же так виходило, що вони ЗНАЛИ, що на дітей можна кричати та зганяти злість, а на родичах та сусідах - посміхатись і тримати язика в сраці?
Як так виходило, що вони не били інших людей?
Як так виходило, що дітям можна було сказати "ти страшна", а сусідці такого не можна було сказати?
Як так, що дітей ніколи не хвалили, а стороннім людям чи дітям роздавали компліменти?
Дуже цікаво, дуже...

А ви як вважаєте, пробачили б?
парИла я парИла• 10 июня в 20:42
Пробачити батьків це потрібно самим дітям, більше ніж батькам.

парИла я парИла• 10 июня в 20:49
Як каже одна класна психолог Лариса Дідковська, не так важливо що з Вами зробили, як те, що з цим зробили Ви.