ЕлькиПальки• 16 июня в 07:51
Літні батьки і їх витрати
Батьки пенсіонери, пенсія середня, звичайно допомагаю їм фінансово. Кожен місяць ліки купую, рахунки сплачую ну і на харчування та кишенькові кошти витрачаю. У минулому місяці були у мене витрати непередбачувані по здоров’ю, попросила витрачати батьків пару місяців тільки на необхідне, але саме в цей місяць виявляється і їм потрібно обстеження і аналізи зовсім не термінові, і ще на хобі обов’язково, бо скучно. Витратили свою пенсію і ті гроші, що я допомагаю, а ще тільки середина місяця. Знову потрібно пересилати. Я вважаю це за неповагу, бо я і так залізла в кредитні кошти і вони це знають. Чи я права і таки вони зловживають? Чи їх потреби мають бути для мене пріоритетом?
Мальовнича даль• 16 июня в 08:36
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви читали закони наші? По законах діти мають обов´язки перед батьками в утриманні теж. Аліменти на утримання батьків не пусті пункти законів
Ну пусть подают на алименты по закону.
Средняя пенсия у них.
Не болеют.
Ну может 1000 на двоих с автора скачают.
Средняя пенсия у них.
Не болеют.
Контрольница• 16 июня в 08:36
Ответ дляБлакитна устриця
Моя мама живет на свою пенсию, 4600, ни разу не слышала чтоб у нее денег не было.
Моя теж живе на 5700 пенсії, і комуналку сама платить і ліки купує і їжу, я іноді допомагаю, але вона і те брати не хоче, бо знає, що я сама з дитиною.
Добротная• 16 июня в 08:36
Ответ дляМальовнича даль
С чего бы? Они родители, не дети.
Тому що вашу вонючу сраку в дитинстві підтерали
Броніки для Моніки• 16 июня в 08:36
Ответ дляМальовнича даль
Ну пусть подают на алименты по закону.
Средняя пенсия у них.
Не болеют.
Средняя пенсия у них.
Не болеют.
Я знаю..і ще перегляд кожних три роки.
Котя_люлю• 16 июня в 08:36
Ответ дляГаля із Дарниці
Та ні звичайно, але ій пофіг, вона серйозно хоче операцію і всім розказує що Наташа їй зробить
Мабуть,. старечі маразми проявляються по-різному
Сито для думок• 16 июня в 08:37
Ответ дляЕлькиПальки
Тут зробили мамі УЗД в приватній клініці і аналізи і консультація. Вона плаче, що все її було необхідно і терміново. Але наприклад на непереносимість продуктів аналіз міг би і почекати.
Есть гос и дешевле, автор вы сами виноваты
Добротная• 16 июня в 08:38
Ответ дляЕлькиПальки
Сто відсотків, є необхідність яка загрожує життю. І є державні поліклініки.
Про приватну і мови нема. Поясніть батькам.
Кидстаффовка• 16 июня в 08:38
Главное, чтобы старики склонные к роскоши, квартирку не переписали по договору довичного утримання на аферистов.
Мальовнича даль• 16 июня в 08:38
Ответ дляАнонимба
Пластику бабка хочет ?)) 😁😁🤦♀️
Не стареют душой ветераны
Друг жаловался, что тёща хочет сиськи вставить. Ессно на его деньги.
В 65 лет.
Галя із Дарниці• 16 июня в 08:38
Ответ дляКотя_люлю
В неі ще є купа « кавалєрів» в тік ток, вона думає що вони їі бачать
Броніки для Моніки• 16 июня в 08:39
Ответ дляДобротная
Знаєте, коли непрацездатним і потребують опіки то це одне, а коли просто треба, бо от Галі допомагає, і мені треба, не враховуючи , що той син бізнес тримає, не всі в нас бізнесмени, правда, є багато простих людей, з звичайними доходами.
Добротная• 16 июня в 08:39
Ответ дляГаля із Дарниці
Ні, це не обовʼязок
Обов´язок перед богом
НашлаПерепискуМужа• 16 июня в 08:40
Ответ дляГаля із Дарниці
Хочете розкажу на що витрачають?
Моя подруга виіхала в США, ще сама толком на ноги не встала - почала висилати бабці з мамою трохи грошей. Бабі 87 мамі 58, дойшло до того що всю комуналку вона оплачувала, потім ремонт , потім памʼятник на могилі першого сина бабці який помер 60 років тому, потім землю для клумб,плазму яку баба не вміє включати. Тепер баба виносить мозок що вона хоче пластичну операцію
Як в казці про золоту рибку
ША! я прийшла!• 16 июня в 08:41
Ответ дляБроніки для Моніки
І живе сама?
Так, живе сама. Ми тільки продукти завозимо та хімію раз на два тижні
Броніки для Моніки• 16 июня в 08:41
Ответ дляДобротная
Обов´язок перед богом
Знайдете в християнському вченніні підтвердження про такий обов´язок: ліки, комуналка? Взагалі Бог це про духовне, про підтримку душі.
Броніки для Моніки• 16 июня в 08:42
Ответ дляША! я прийшла!
Ну? То Ви все купуєте, тому вона своє не витрачає
Сердючка• 16 июня в 08:42
Ответ дляДобротная
Обов´язок перед богом
Угу..В чому? Витягнути останнє щоб купити мамі бісер? А совісті перед Богом у батьків не передбачено?
Добротная• 16 июня в 08:42
Ответ дляБроніки для Моніки
Тут згідна, якщо людина не ходяча і не може себе обслужить, то база картопля, Капуста, хліб , каша, кубок м´яса. Халат, тапочки, ліки по потребі. Я не кажу жирувати
Контрольница• 16 июня в 08:42
Ответ дляДобротная
Обов´язок перед богом
Дуже зручна позиція свої хотєлки богом прикривати, скільки ж хитрожопих у світі.
Мальовнича даль• 16 июня в 08:42
Ответ дляЕлькиПальки
А в государственные поликлиники ей религия не разрешает ходить?
Броніки для Моніки• 16 июня в 08:47
Ответ дляДобротная
То база забезпечити повноцінний догляд. Часто оплатити доглядальницю. Але доаустім моя свекруха проти чужих людей в домі, тому все самі, а в самих не вистачає можливостей фізично, зате немає вдома чужої людини і свекруха щаслива
Анонимба• 16 июня в 08:43
Ответ дляМальовнича даль
В 65 лет.
Мне кажется вы тролите
Ищу Аленя• 16 июня в 08:44
Ответ дляЕлькиПальки
Чому троль? Зараз вони сидять і кажуть, що нема що шо купить їжу. Мама витратилась на рукоділля. Я ж не можу залишити їх без їжі?
Можете. Только в следующий раз они будут разумнее
Добротная• 16 июня в 08:44
Ответ дляСердючка
Я мамі оплачую телевізор на місяць 150 це дорого?
Оскорбляю всячески• 16 июня в 08:45
Ответ дляДобротная
Це їх вибір був народити дитину. А хто мав підтирати? Чиста маніпуляція
Я теж мама і не дай Боже мені вимагати від дитини догляду бо я ж її народила.
Сердючка• 16 июня в 08:45
Ответ дляДобротная
Ви можете мамі мальдиви оплачувати і мерс з салону, якщо це для вас не дорого. Ми тут зібрались обговорити дещо іншу ситуацію. А саме - людині вже дорого
ША! я прийшла!• 16 июня в 08:46
Ответ дляОскорбляю всячески
А від кого в 80 років будете просити догляду?
Оскорбляю всячески• 16 июня в 08:47
Ответ дляША! я прийшла!
Не від кого
Броніки для Моніки• 16 июня в 08:48
Ответ дляША! я прийшла!
Хто схоче, той і доглялатиме
Галя із Дарниці• 16 июня в 08:48
Ответ дляПишу з калідору
Не сочиняйте сказки ,особенно пласт операцию,хот не врите
Ви чокнута?