ЗавЛабСнаб• 16 июня в 20:06
Україна - найбагатша країна Європи!
Ніхто так не святкує випускні в школах і ніде !
Щоб такі дорогі костюми, сукні і букети були
Кумедний ґудзик• 16 июня в 20:09
Це батьки рік голодають, щоб дитині купити сукню. Наша ментальність.
Чудовий каламбур• 16 июня в 20:10
Бредятина. У моей уже было 3 за год. И завтра последний. Потом очередной банкет. А первый выпускной бал был в концертном зале. Размах такой, что укр и не снилось
Якось так і живу• 16 июня в 20:10
Ответ дляКолдунья-вещунья
Выпендреж от местных мажоров...
Та може там і не мажори, всією громадою на плаття збирали
Цигарний шланг• 16 июня в 20:10
Все выпускницы такие упитанные, бедрастые Вроде ж ещё совсем девочки.
Карма хамелеона• 16 июня в 20:11
Ответ дляЦигарний шланг
Фотографу б руки поотрывать. Всех сделал низкими и коротконогими.
Мотористка• 16 июня в 20:11
Ответ дляЯкось так і живу
И платья передаются по наследству от предыдущих выпускниц последующим
ЗавЛабСнаб
• 16 июня в 20:12
Ответ дляКарма хамелеона
Це скріни з відео, не фото. На фото може й краще
Файно Замало• 16 июня в 20:12
Ответ дляМЧСница
Это выпускники с мамами?
c невестами на сносях
Ms. Любмая жена• 16 июня в 20:13
Дуже красиві молоді люди, наряди шикарні.
Недавно була тема про американський випускний, отам смак не дуже.
Тут всі, як прицески і хлопці красені ❤️❤️❤️❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
ЗавЛабСнаб
• 16 июня в 20:14
Ответ дляЧудовий каламбур
Покажіть фото !
Тётушка Лошадь• 16 июня в 20:15
Ответ дляКолдунья-вещунья
Выпендреж от местных мажоров...
Та ну
Часто кредит на всій родині
щоб не гірше ніж у сусіда
Часто кредит на всій родині
ЗавЛабСнаб
• 16 июня в 20:16
Ответ дляПротру пилюку
Ви хотіли побачити випускників у футболках і шортах?
Я нічого не хотіла
Я показую, що є
Акукарача• 16 июня в 20:16
Я з вами погоджуюся, автор. Моя дитина вчиться за кордоном. Батьки мають можливість купити дорогі плаття, але обмежуються платтями за 20-30 євро. На випускний після останнього класу здають аж по 8-15 євро, залежить від школи. Це на все.
В Україні зафукають, що не по-бахатому, але з іншого боку всі бажаючі можуть прийти, а не сидітимуть дома, бо випускний коштує як піврічна зарплата батьків.
ОбережнаЯ• 16 июня в 20:16
Ответ дляКумедний ґудзик
У моей пока выпускной только после 9го был в Европе. Ну как выпускной - табель вручили и пошли в мак. Платья все понакупили в зарах и бершках по 30-50 евро. Зато показываешь табель что ты выпускница и мороженщик дает мороженое бесплатно, такая традиция
Акукарача• 16 июня в 20:17
Ответ дляТётушка Лошадь
Та ну
Часто кредит на всій родині
щоб не гірше ніж у сусіда
Часто кредит на всій родині
На жаль, ви праві. І це сумно.
Тётушка Лошадь• 16 июня в 20:17
Ответ дляАкукарача
Інші пріоритети і цінності а не шмотки з останніх накопичень
ЗавЛабСнаб
• 16 июня в 20:18
Ответ дляКумедний ґудзик
Це циганський ліцей?
Ні, Закарпатська область