ЯспАкойнаЯ• 17 июня в 15:46
У кого захист румунський - питання...
Якщо я поїду в Румунію з дитиною, отримаю там тимчасовий захист в Бухаресті, орендую квартиру, а потім через тиждень поїду знову в Україну (треба буде ще дещо вирішити перед переїздом). В них не буде питань на кордоні, типу чого ви катаєтесь чи чого виїжаєте, якщо отримали захист? Знаю в Польщі там є нюанси з цим всім, а як в румунів? Придираються чи ні?
Бджолина королева• 17 июня в 15:56
Румунам пофіг. Люди з ним їздять в Україну і повертаються назад.
ЯспАкойнаЯ
• 17 июня в 16:30
Ответ дляСтатус Ква
Питань не буде. румуни не слідкують за цим
Дякую