sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Беженцы из Украины - США
anonim_156
Соображалочка• 17 июня в 18:18

Як краще добиратися в Київ із Польщі?

Планую поїздку із США до Києва. Думаю брати білети в Польщу, але ще не вирішила в яке місто. Мені потрібно буде доїхати до Києва. На автобусі їхати не варіант взагалі, тому єдиний варіант це поїзд. Підкажіть будь ласка, з якого міста в Польщі найкраще буде добиратися до Києва? Я в Польщі жодного разу не була, тому будь які підказки мені допоможуть. Якщо хтось дасть ссилку на сайт де придбати білети я буду вдячна. Скільки взагалі коштує білет на поїзд, хоч приблизно? Як довго їде поїзд? Коли тривога також їде? Знаю що питання може дивакуваті, але я виїхала ще до війни і з тих пір не була в Україні. Дякую всім хто підкаже будь яку корисну інформацію
показать весь текст
woman_facepalming 2
90 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:37
61
Ответ дляМаю натхнення
Ну волшебні - просить людина без автобусів і до Польщі - то вже і автобуси і Молдова
Людина просить - як потягом доїхати до Києва з Польщі.
Вона вже якось долетить до Польщі з Америки.
Ви серйозно чи на приколі?
like 2

anonim_164
Лунтик-паунтик• 17 июня в 18:37
62
Ответ дляМаю натхнення
То добре що хоч вже нарешті допускаєте що з інших міст важче мотатися з багажем
Вы сами понимаете, что пишете? Впечатление, что вы разговариваете сами с собой
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:37
63
Ответ дляСоображалочка
Дякую
Не розраховуйте в касі купити з Перемишля квиток в літній сезон
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:38
64
Ответ дляТриндю-бриндю
Людина просить - як потягом доїхати до Києва з Польщі.
Вона вже якось долетить до Польщі з Америки.
Ви серйозно чи на приколі?
Ви розмір Польщі бачили
Якось долетить - бажано до щецина або Гданьска
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:38
65
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы сами понимаете, что пишете? Впечатление, что вы разговариваете сами с собой
То ви можете від кланятися з теми
anonim_156
автор Соображалочка • 17 июня в 18:39
66
Ответ дляМаю натхнення
Не розраховуйте в касі купити з Перемишля квиток в літній сезон
Та я думаю завчасно замовити на сайті на ті дати , коли буду летіти.
anonim_164
Лунтик-паунтик• 17 июня в 18:39
67
Ответ дляМаю натхнення
То ви можете від кланятися з теми
Это не ваша тема и первой я вам не писала
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:39
68
Ответ дляСоображалочка
Та я думаю завчасно замовити на сайті на ті дати , коли буду летіти.
Знов таки - там постійно змінюють термін відкриття продажів - в сезон окремий квест
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:41
69
Ответ дляМаю натхнення
Ви розмір Польщі бачили
Якось долетить - бажано до щецина або Гданьска
При чому тут розміри Польщі? Вона що , пішки буде йти?
До Кракова ( якщо туди ж рейс) і через 2 години в Перемишлі.
Де на цьому етапі автор має впасти у кому від важкої дороги?
woman_facepalming 1

anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:40
70
І не слухайте теоретиків , що долетів до Польщі а далі якось піде
Варшава , Краків - дивлячись чи прямий вас цікавить чи готові з пересадками летіти
Знов таки - штати великі , можливо прямим і не вийде
face_with_tears_of_joy 1
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:41
71
Ответ дляТриндю-бриндю
При чому тут розміри Польщі? Вона що , пішки буде йти?
До Кракова ( якщо туди ж рейс) і через 2 години в Перемишлі.
Де на цьому етапі автор має впасти у кому від важкої дороги?
А скільки годин займе якщо автор таких як ви послухає і прилетить в Гданськ ?
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:42
72
Ответ дляМаю натхнення
І не слухайте теоретиків , що долетів до Польщі а далі якось піде
Варшава , Краків - дивлячись чи прямий вас цікавить чи готові з пересадками летіти
Знов таки - штати великі , можливо прямим і не вийде
Феноменальна впертість 😂😂😂
woman_facepalming 1
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:42
73
Ответ дляТриндю-бриндю
При чому тут розміри Польщі? Вона що , пішки буде йти?
До Кракова ( якщо туди ж рейс) і через 2 години в Перемишлі.
Де на цьому етапі автор має впасти у кому від важкої дороги?
Ви в якому місці Польщі живете ?
anonim_51
Йосип_молодий• 17 июня в 18:42
74
Ответ дляСоображалочка
Та я думаю завчасно замовити на сайті на ті дати , коли буду летіти.
Визначтесь з містом, куди прилітати будете.
Я рекомендую Варшава, потім потяг на Хелм, і потім на Київ.
Да, з пересадкою, но вона легка та квитки купити легче.
Можна Варшава-Київ теж, но там три полки, на нижню не купите 99%, в на середній та верхній тільки лежати, да і саме купе не зручне.
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:42
75
Ответ дляТриндю-бриндю
Феноменальна впертість 😂😂😂
От вам варто приїхати з щецина до Києва і тоді будете думати про пішки автор піде Польщею чи ні
woman_facepalming 1
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:43
76
Ответ дляМаю натхнення
Ви в якому місці Польщі живете ?
Дайте вгадаю, ви з наших бєженок, які за роки війни вже вважають себе поляками 😂
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:43
77
Ответ дляТриндю-бриндю
Дайте вгадаю, ви з наших бєженок, які за роки війни вже вважають себе поляками 😂
Ваша логіка і тут не дуже
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:44
78
Ответ дляМаю натхнення
Ваша логіка і тут не дуже
Значить я права 😂

Тю, А де до цього була моя логіка?

Тоді поясніть свою - щоб писати автору відповіді, то потрібно жити у Польщі?
anonim_156
автор Соображалочка • 17 июня в 18:45
79
Ответ дляЙосип_молодий
Визначтесь з містом, куди прилітати будете.
Я рекомендую Варшава, потім потяг на Хелм, і потім на Київ.
Да, з пересадкою, но вона легка та квитки купити легче.
Можна Варшава-Київ теж, но там три полки, на нижню не купите 99%, в на середній та верхній тільки лежати, да і саме купе не зручне.
Дякую, зрозуміла.

anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:45
80
Ответ дляТриндю-бриндю
Значить я права 😂

Тю, А де до цього була моя логіка?

Тоді поясніть свою - щоб писати автору відповіді, то потрібно жити у Польщі?
Права права
Крюгер завжди правий
anonim_149
Дама_с_караваем• 17 июня в 18:46
81
Ответ дляСоображалочка
А якщо їде людина яка не являється громадянином України, і не має дії, то як тоді купити білет?
То нєфіг сюда шастать. Чи ви за адреналином?
woman_facepalming 2
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:46
82
Ответ дляМаю натхнення
Права права
Крюгер завжди правий
Щось там у вас у Польщі негаразд. Не було ніяких викидів у повітря?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_190
Маю натхнення• 17 июня в 18:47
83
Ответ дляТриндю-бриндю
Щось там у вас у Польщі негаразд. Не було ніяких викидів у повітря?
Удалено администрацией...
anonim_22
Триндю-бриндю• 17 июня в 18:47
84
Ответ дляМаю натхнення
Удалено администрацией...
Ну відчувається, що щось є. Ви праві
anonim_163
ПочтальЁнша• 17 июня в 19:02
85
Автор, ви дивились у які міста Польщі від вас летять літаки?
Розумію, що звісно у Варшаву. Від Варшави є прямі потяги до Києва ( квитки важкувато купити і у них купе з 3 полицями, що взагалі не зручно). А є з пересадкою в Хелмі. Тобто ви від Варшави до Хелма їдете електричкою 4.5 години. Там чудові нові купе, з 4 полками. Квиток до Києва коштує, ніби 3100грн.
Майте ще на увазі, що польські поїзди часто запізнюються. Максимум у нас, що було запізнення, то 3 годин.
У Варшаві є 2 аеропорти. Один за містом- Модлін, годину доїзд до ж/д вокщалу, інший- в місті.
Квитки на укр потяги купувати на сайті Укрзалізниці за 20 днів до дати виїзду о 7 чи 8 ранку. Тоді можна вибрати ще місце.
anonim_156
автор Соображалочка • 17 июня в 19:03
86
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, ви дивились у які міста Польщі від вас летять літаки?
Розумію, що звісно у Варшаву. Від Варшави є прямі потяги до Києва ( квитки важкувато купити і у них купе з 3 полицями, що взагалі не зручно). А є з пересадкою в Хелмі. Тобто ви від Варшави до Хелма їдете електричкою 4.5 години. Там чудові нові купе, з 4 полками. Квиток до Києва коштує, ніби 3100грн.
Майте ще на увазі, що польські поїзди часто запізнюються. Максимум у нас, що було запізнення, то 3 годин.
У Варшаві є 2 аеропорти. Один за містом- Модлін, годину доїзд до ж/д вокщалу, інший- в місті.
Квитки на укр потяги купувати на сайті Укрзалізниці за 20 днів до дати виїзду о 7 чи 8 ранку. Тоді можна вибрати ще місце.
Дякую, за таку змістовну відповідь. Тепер я все краще уявляю .
anonim_163
ПочтальЁнша• 17 июня в 19:06
87
Ответ дляСоображалочка
Дякую, за таку змістовну відповідь. Тепер я все краще уявляю .
Ще можна до Кракова. Там інший шлях трішки. Від Кракова до Перемишля їдете електричкою 3 години. І від Перемишля вже укр.поїздом.
Також до Жешува ( Ряшів) можна летіти. Звідти до Перемышля 1.5 години добиратись.
anonim_141
Дуже чужа• 17 июня в 19:42
88
Ответ дляМаю натхнення
Написано ж автобус не підходить
Потяг також їздить.
anonim_90
Блондинка в Шоколаде• 17 июня в 19:55
89
Я думаю, що таки краще летіти до Кракова, якщо такий рейс є. Це найближче до українського кордону, менше їхати по самій Польщі. І потяги на Перемишль практично кожні 1,5-2 год. Незручність у Перемишлі - перетягувати багаж через підземний перехід. Квитки практично завжди є у їхньому додатку Колео. Якщо форс-мажор - навіть за 5 хв до відправлення можна поміняти квиток на інший без втрати вартості. А з Перемишля є і прямі інтерсіті на Київ, і просто через Київ пару рейсів (на Дніпро, ще кудись). На нічні українські потяги квитки взяти простіше, ніж на денні. Автовикуп вам в поміч. Колео: https://koleo.pl/uk
anonim_156
автор Соображалочка • 17 июня в 20:02
90
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я думаю, що таки краще летіти до Кракова, якщо такий рейс є. Це найближче до українського кордону, менше їхати по самій Польщі. І потяги на Перемишль практично кожні 1,5-2 год. Незручність у Перемишлі - перетягувати багаж через підземний перехід. Квитки практично завжди є у їхньому додатку Колео. Якщо форс-мажор - навіть за 5 хв до відправлення можна поміняти квиток на інший без втрати вартості. А з Перемишля є і прямі інтерсіті на Київ, і просто через Київ пару рейсів (на Дніпро, ще кудись). На нічні українські потяги квитки взяти простіше, ніж на денні. Автовикуп вам в поміч. Колео: https://koleo.pl/uk
Дякую
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff