Трільчиха• 18 июня в 21:12
Посоветуйте, как вы не путаетесь в лекарствах, если дома лечатся сразу двое
или трое и у каждого свои таблетки, сиропы и схемы.
Потому что у нас один раз уже чуть не дали не то не тому.
Чумачечая_• 18 июня в 21:14
На холодильнике под магнитом висят листочки с расписанным временем и названием лекарства. Упаковки тоже маркером подписаны, никто не путается
Белоснежко• 18 июня в 21:24
В нас в кожного свій простір, і в мене в кімнаті, не знаходяться не мої ліки. Недавно чоловік був у відрядженні брав з собою ліки на два тижні ( після стаціонару, ще місяць відновлення) , було 5 препаратів на 1й тиждень,
а потім зміна схеми 4 препарат . При тому різна доза,кількість препаратів ранком/ в обід/ вечером. Що я зробила, я розфасувала в салфетки і малярним скотчем закріпила, підписала: сніданок1, обід1, вечеря1, сніданок 2, обід2 тощо. Склала в окремі банки. То він нормально ЗІздив, все було зрозуміло їли, я пакувала півтори години, то все.
сЛАдКОежКА• 18 июня в 21:28
Візьміть два харчових контейнера різних кольорів, чи скотчем приліпіть ім´я де чий, складіть туди ліки. Чи якісь коробочки пусті . Ми так з чоловік розділили свої ліки. В мене ще окремо є таблетниця, щоб не забути коли яку пігулку приймати.
мегамоСГ• 18 июня в 21:33
Я розбираюся у всіх типах ліків, добре запамʼятовую назви, тому знаю навіть лікування всіх родичів
Молода і нерозважлива• 18 июня в 21:48
просто каждый помнит, какие лекарства ему пить. вообще не понимаю проблемы, неужели так трудно запомнить названия лекарств)
Одна_на_всей_планете• 18 июня в 21:52
у меня трое детей практически одного возраста, когда они были младше, я делала каждому такого плана листы назначения, особенно для бабушки это было полезно, когда я шла на работу, а она была с ребёнком дома.
Луноходик_Ик• 18 июня в 21:57
Ответ дляМолода і нерозважлива
Може, в родині троє дітей і у всіх різне, то переплутали? У нас я, чоловік, і дитина, постійно ліки тільки у мене і чоловіка, як їх можна переплутати?
Луноходик_Ик• 18 июня в 21:58
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вашій бабусі треба видати орден почесної бабусі. Щастить же людям.
Одна_на_всей_планете• 18 июня в 22:13
Ответ дляЛуноходик_Ик
спасибо, это свекровь была, она умерла, к сожалению, почти год назад.