sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Документы
anonim_11
Не цілуюсь з бодуна• 19 июня в 21:58

Хто чекає на закордонний паспорт дитині...

Якщо вводити на сайті міграційної служби данні, то видає, що інформації не знайдено, в кого ще так?
Може це щось з системою?
Пройшло вже 35 днів
12 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_41
БеллаДонна• 19 июня в 22:03
1
Подали документы 4 мая, пишут, что паспорт готов, но не доставлен.

anonim_211
Сама вумна тутички• 19 июня в 22:03
2
Поиграйтесь с буквами свидетельства о рождении. У моей буква I . Записали как 1 Римский. Там на сайте написан ы варианты как оператор сог внести
anonim_11
автор Не цілуюсь з бодуна • 19 июня в 22:08
3
Ответ дляСама вумна тутички
Поиграйтесь с буквами свидетельства о рождении. У моей буква I . Записали как 1 Римский. Там на сайте написан ы варианты как оператор сог внести
В неї вже id картка
anonim_40
Губи до вух• 19 июня в 22:12
4
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В неї вже id картка
Якого числа подавали ?
anonim_11
автор Не цілуюсь з бодуна • 19 июня в 22:16
5
Ответ дляГуби до вух
Якого числа подавали ?
14травня
anonim_173
Безлім на все• 19 июня в 22:19
6
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
14травня
В них технічні проблеми були. Зараз частково вирішені, тому затримка.
anonim_11
автор Не цілуюсь з бодуна • 19 июня в 22:26
7
Ответ дляБезлім на все
В них технічні проблеми були. Зараз частково вирішені, тому затримка.
Це я розумію, але ж чому геть нічого на сайті не показує?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_173
Безлім на все• 19 июня в 23:14
8
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Це я розумію, але ж чому геть нічого на сайті не показує?
У вас помилка при введенні. Змініть розкладку, спробуйте інший браузер. У всіх 100% відсотків знайомих, це було вирішенням. Часто ще для пошуку потрібно було ввести документи того з батьків, хто разом з дитиною був на подачі документів. І показував свій документ. Часто саме він потрібен для введення
anonim_11
автор Не цілуюсь з бодуна • 20 июня в 00:06
9
Ответ дляБезлім на все
У вас помилка при введенні. Змініть розкладку, спробуйте інший браузер. У всіх 100% відсотків знайомих, це було вирішенням. Часто ще для пошуку потрібно було ввести документи того з батьків, хто разом з дитиною був на подачі документів. І показував свій документ. Часто саме він потрібен для введення
Вже все перепробувала, і нічого

anonim_33
Ваша прЭлесть• 20 июня в 09:16
10
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вже все перепробувала, і нічого
смс не приходила? або сходіть де подавались, можливо вже чекає?
anonim_11
автор Не цілуюсь з бодуна • 20 июня в 11:27
11
Ответ дляВаша прЭлесть
смс не приходила? або сходіть де подавались, можливо вже чекає?
Нічого немає, в понеділок звісно піду, алнж тепер всі вихідні на нервах, я перший раз стикаюся з цим, і не знала, що можна десь перевіряти статус, і тут узнала - перевірила і нічого немає, тепер переживаю, що взагалі десь втратилася моя справа, а вже стільки часу втрачено
anonim_33
Ваша прЭлесть• 20 июня в 15:59
12
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Нічого немає, в понеділок звісно піду, алнж тепер всі вихідні на нервах, я перший раз стикаюся з цим, і не знала, що можна десь перевіряти статус, і тут узнала - перевірила і нічого немає, тепер переживаю, що взагалі десь втратилася моя справа, а вже стільки часу втрачено
В нас теж так було, не відслідковувалось, а потім прийшла смс.
heart 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff