Не цілуюсь з бодуна• 19 июня в 21:58
Хто чекає на закордонний паспорт дитині...
Якщо вводити на сайті міграційної служби данні, то видає, що інформації не знайдено, в кого ще так?
Може це щось з системою?
Пройшло вже 35 днів
Може це щось з системою?
Пройшло вже 35 днів
Сама вумна тутички• 19 июня в 22:03
Поиграйтесь с буквами свидетельства о рождении. У моей буква I . Записали как 1 Римский. Там на сайте написан ы варианты как оператор сог внести
автор
Не цілуюсь з бодуна
• 19 июня в 22:08
Ответ дляСама вумна тутички
Поиграйтесь с буквами свидетельства о рождении. У моей буква I . Записали как 1 Римский. Там на сайте написан ы варианты как оператор сог внести
В неї вже id картка
Губи до вух• 19 июня в 22:12
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В неї вже id картка
Якого числа подавали ?
Безлім на все• 19 июня в 22:19
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
14травня
В них технічні проблеми були. Зараз частково вирішені, тому затримка.
автор
Не цілуюсь з бодуна
• 19 июня в 22:26
Ответ дляБезлім на все
В них технічні проблеми були. Зараз частково вирішені, тому затримка.
Це я розумію, але ж чому геть нічого на сайті не показує?
1
Безлім на все• 19 июня в 23:14
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Це я розумію, але ж чому геть нічого на сайті не показує?
У вас помилка при введенні. Змініть розкладку, спробуйте інший браузер. У всіх 100% відсотків знайомих, це було вирішенням. Часто ще для пошуку потрібно було ввести документи того з батьків, хто разом з дитиною був на подачі документів. І показував свій документ. Часто саме він потрібен для введення
автор
Не цілуюсь з бодуна
• 20 июня в 00:06
Ответ дляБезлім на все
У вас помилка при введенні. Змініть розкладку, спробуйте інший браузер. У всіх 100% відсотків знайомих, це було вирішенням. Часто ще для пошуку потрібно було ввести документи того з батьків, хто разом з дитиною був на подачі документів. І показував свій документ. Часто саме він потрібен для введення
Вже все перепробувала, і нічого
Ваша прЭлесть• 20 июня в 09:16
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вже все перепробувала, і нічого
смс не приходила? або сходіть де подавались, можливо вже чекає?
автор
Не цілуюсь з бодуна
• 20 июня в 11:27
Ответ дляВаша прЭлесть
смс не приходила? або сходіть де подавались, можливо вже чекає?
Нічого немає, в понеділок звісно піду, алнж тепер всі вихідні на нервах, я перший раз стикаюся з цим, і не знала, що можна десь перевіряти статус, і тут узнала - перевірила і нічого немає, тепер переживаю, що взагалі десь втратилася моя справа, а вже стільки часу втрачено
Ваша прЭлесть• 20 июня в 15:59
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Нічого немає, в понеділок звісно піду, алнж тепер всі вихідні на нервах, я перший раз стикаюся з цим, і не знала, що можна десь перевіряти статус, і тут узнала - перевірила і нічого немає, тепер переживаю, що взагалі десь втратилася моя справа, а вже стільки часу втрачено
В нас теж так було, не відслідковувалось, а потім прийшла смс.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу