Ждун с Нибиру• 20 июня в 07:59
Род.комитеты - зло?
Как вы думаете?
Вроде бы и организовывают люди праздники, суетятся.
Но, такой осадок остается
Зробіть вибір:
вже голосів:
Род.комитеты - зло
Род.комитеты - молодчинки
Я из род.комитета - носите мен
Женщинас• 20 июня в 23:01
Ответ дляСанта Барбара
Атласы, контурные карты, запасные ручки - в любом магазине.
Вода своя, салфетки тоже.
Дефицита нет.
У меня дети давно в дистанционной школе и это все не нужно. Но тем не менее в рюкзак всегда кладут салфетки и воду.
Вы не думали как в колледжах и институтах дети обходятся без родкомитета? А им воды нужно больше и салфеток больше тоже.
Вода своя, салфетки тоже.
Дефицита нет.
Ніяк не обходяться. Витирають руки об футболки чи позичають в сусідів. Ви порівнюєте дивні речі. Дітей і дорослих людей. В універі вже якось самі справляться купити собі серветку, якщо що. На відміну від школярів, особливо молодшої школи. Якщо вам особисто подобається ця гра в закупівлі, це ваше право. Але звідкіль стільки негативу до впринципі зручної схеми ’спихни проблему на ближнього’? Давно користуюсь, чудова річ. І так, коли в портфеликах таких діток закінчуються ручки чи в пляшці водичка (літр на спині носити, нафіга???) вони прекрасно знають, де це взяти. Чомусь додому не йдуть.
Ждун с Нибиру
• 20 июня в 23:03
Ответ дляЖенщинас
Ну нащо ці брехні, ніби ні в кого крім вас діти в школах не вчаться. Якщо у вас такі конвенти, то ви явно не тягнете цей елітний заклад, йдіть в простіший і буде вам щастя. Вам вже мільйон разів це написали. Де це, цікаво, такі конверти. Номер школи буде чи ви просто звиздите і дітей як і ту школу на картинках бачили?
Если у вас не так, то почему сразу брехни? Школа обычная, где детей не хотят учить. От элиты только конверты и самомнение у некоторых (((
Женщинас• 20 июня в 23:06
Ответ дляЖдун с Нибиру
У всіх не так, у абсолютної більшості. конверти по 20 тисяч...напишіть номер школи все ж таки, прямо аж цікаво. Або вигадуйте правдоподібніше. На майбутнє вам - немає таких сум в рядкових ЗОШ.
Ждун с Нибиру
• 20 июня в 23:07
Ответ дляЖенщинас
Ну как же нет, если я самолично на эти конверты деньги сдала.
Школу я писать тут не буду.
Если не перезлюсь то напишу туда, куда следует
Школу я писать тут не буду.
Ждун с Нибиру
• 20 июня в 23:10
Ответ дляЖенщинас
У нас в школе воду не закупали никогда. Не дай Бог кто-то чужой выпьет)))
Всегда я покупала воду, салфетки влажные и сухие.
И атласы тоже покупала.
И выжили же как-то)
И атласы тоже покупала.
И выжили же как-то)
Чаклунка-ведунка• 20 июня в 23:11
Ответ дляЖенщинас
А, то все таки гроші плвтятся і назад їх не можна? То може тоді б трохи за ці кошти описаних вами послуг отримати? Бо так то лікарі у мене приватно, місця в садку теж не знайшлось. Зате іпн дитині видали вже, не забули. Нафіга, якщо ці податки такі копійки? Як зручно маніпулювати такими поняттями як ’справедливість’, як тільки про неї заговорили - так відразу намагаються переконати , що треба поступитись своїми інтересами на користь чужих для ’справедливості ´. Я в пф більше плачу, ніж один мій батько звідтіль отримує, то може справедливо мені різницю віддати?
Ви так і не відповіли які такі страшні податки сплачуєте
как тебе такое илон маск• 20 июня в 23:13
Ответ дляМалинка
шо вы мелете ?
вам в любом ТЦ сложно атлас купить??
по поводу друкованих зошитов - їх має закуповувати директор через бюджетні кошти, обычный разводняк для лохов !
вам в любом ТЦ сложно атлас купить??
Для чого мені їхати в ТЦ витрачати час, якщо РК закуповує атласи на всіх, ще й зі знижкою.
Звіти та квитанції нам відправляють в групу.
Я би їй ще й доплачувала, так як наша мама з РК тягне шмат роботи для класу. Ніхто не хоче цим займатися.
как тебе такое илон маск• 20 июня в 23:20
Ответ дляОцененная
Ніхто! Не треба цього в школі, школа для навчання, все інше робиться поза школою, батьками. друзями і по бажанню!
Та Ви що? А дітям не подобається їздити на екскурсії разом з класом, проводити час весело?
Чи ви зациклені тільки на навчанні?
Санта Барбара• 20 июня в 23:23
Ответ дляЖенщинас
15 лет взрослый?
Не знаю мой в колледже ни у кого ничего не просил и не вытирал руки об футболку. Это ваши, наверное, не приучены.
Я не доверяю непонятной воде, купленной непонятно кем. Если мой ребёнок отравится - кто отвечать будет? Отож, никто. И это касается многих инициатив от родителей. Никто ни за что не отвечает.
И я имею на это право.
И прошу не лезть к моему ребёнку со своей водой и пряниками, дайте ему спокойно учиться.
Лучше своим детям с собой давайте нормальную еду и питье. То, что дети любят. А то, как скинуться на воду, так я жалею для ребёнка денег. А то, что мой ребёнок не может нормально в школе поесть свою еду, потому что дети не жадных родителей ведут себя как с голодного края и умоляют дать им хотя бы кусочек - так ничего. Мне было бы стыдно, если бы мой ребёнок так трясся при виде обычных хлопьев, к примеру. Или шарлотки. Зато на воду сдали, молодцы. И на пряники.
Тьфу.
И я имею на это право.
Тьфу.
как тебе такое илон маск• 20 июня в 23:24
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не букеты и конфеты, а конверты по 20-40 тысяч
Де це такі конверти дарують?
Напишіть місто та школу. Йдемо туди працювати 🤣
как тебе такое илон маск• 20 июня в 23:28
Ответ дляЖенщинас
Ооо, я те ж саме написала хвилину тому.
Ми поклали гроші в конверт класному керівнику лише на випускний, 5 тисяч. Перед тим всі проголосували. Нам не шкода. Це по 200 гривень. Він у нас дійсно класний, діти його поважають.
Де це по 20-40 тисяч кладуть?
Виправлялочка• 20 июня в 23:47
Нормально отношусь к РК. Понимаю, что на них куча дополнительной работы. В группе сада у младшей несколько лет назад род.ком сложил полномочия и никто не хотел занимать их место. Так тянули жребий и молились чтобы не получить эту черную метку.
Женщинас• 20 июня в 23:54
Ответ дляСанта Барбара
15 лет взрослый?
И я имею на это право.
Тьфу.
И я имею на это право.
Тьфу.
Ой, розказуйте свої казки комусь іншому, я це не раз бачила. І діток ’не таких’ зі стаканчиками, коли своя ’така’ водичка скінчилась, і обмін ’найсмачнішої і найкористнішої’ їжі на всяку ’гидоту’. А ви віруйте. Блажен, хто вірує. Але блаж цю іншим то не намагайтесь згодувати. ’Нетакусі’ не такі такі самі як і всі. Просто у нихк мамки махнуті, і вся різниця.
Женщинас• 20 июня в 23:57
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Звичайні. Як і всі. Тож хочу заицв гроші мати послуги, як належить. А що, як грошики брати держава не гребує, а як зробити за ці гроші щось то ’мало платитеу’? Так в рейтингу ’податкове пекло’ перед нами лише Білорусь. В Україні, попри поширені міфи, високі податки.
Коко На Страже• 21 июня в 00:14
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я пишу не про деньги на экскурсии.
Я пишу про конверты и иные ’подарки’
Огранизуйте хоть одну экскурсию. У вас видно много времени свободного унижать людей, которые делают что-то хорошее для вашего ребенка! Позорище! Срач на 15 страниц. Идите в другую школу. Начните с нового листа!
Оцененная• 21 июня в 01:41
Ответ дляКоко На Страже
робіть своє ’хорошеє’ для своєї дитини! А інших залиште в спокої! Багато врємєні як раз у таких мамаш як ви! Займайтеся своєю родиною, екскурсії замовляйте, а в школах воно не потрібно.
Сиреневенькая• 21 июня в 08:19
Ответ дляБойова
Приведите конкретный пример, чтоб мы понимали масштаб
Я не автор, але розумію про що йдеться. Це коли з вас беруть значно більше, ніж воно коштує, іще і іще. Наприклад, у молодшій школі у нас діти мили руки в їдальні і красний керівник давала їм паперові рушники витирать руки, на продовженій вони пили воду з кулера і їм купували одноразові стаканчики. Здавалося б, це невеликі витрати мають бути, але дебіт з кредитом явно не сходився. Після чергового оголошення ’треба здати на рушники зі сиаканчиками, бо все скінчилося’ запитали вчителя, а та відкриває вбудовану шафу, яка забита і рушниками і стаканчиками. Аналогічно всі свята: мали бути виключно пряники, зроблені вдома на колінці невідомо ким і абсолютно несмачні за ціною двох смачних пряників нормального виробника. Аналогічно торти для дітей замовлялися ’на руках’, ядовитих кольорів і невідомого складу за неадекватною ціною. Я запропонувала їм що я сама замовлю торта в нормальній кондитерській на районі (понад 30 років роботи і завжди черги, завжди смачно), де гарантовано чисте виробництво продукції, і це буде дешевше, ніж хімозгиц торт, виготовлений невідомо де і в яких умовах - ви думаєте дали? Не дали, звичайно) Цими закупами займалася одна мама, яка дуже не хотіла їх випускати з рук. Коли її змінили нарешті, то витрати зменшилися в рази.
Сиреневенькая• 21 июня в 08:22
Ответ дляПрикуси Язика
Была в род.комитете в начальной школе. Неблагодарная работа. Когда другие родители занимаются своими делами, ты бегаешь покупаешь подарки детям, выбираешь, что лучше и интереснее, заправляешь учительский принтер, находишь мастеров по ремонту мебели в классе, сидишь потом с этими мастерами, привлекаешь туда мужа, моешь окна, стираешь шторы... И да, борешься с такими как автор, когда собранных денег на что-то не хватает.
Сейчас наблюдаю, как бегают другие и сопереживаю им, но без меня уже, спасибо.
Для заправки принтера і тим більше ремонту меблів є завгосп. Людина отримує за це зарплату. Подарунки замовляються через інтернет, без бігання. Вікна, штори і прибирання класу раз на півроку у нас робили майже всі батьки.
Сиреневенькая• 21 июня в 08:27
Ответ дляХристя в тiстi
Я в род. комітеті, але з радістю б там не була. Досить багато власного часу витрачаєш на це, і особливо напевно на таких мамочок як ви. Але, чомусь, коли пропонуєш їм піти в комітет, то відразу зливаються.
В групу в садочку весь час щось потрібно для дітей і для зоходів, щоб дітям щось цікаве оганізувати....То блінчики на масляну напекти, то продукти для випвкання пасок, то щось для пікніка..... канцтовари, миюче, то щось роздрукувати, привітати когось..... Дофіга всього, і це все родком!!!
Вже в садочку добуду і більше ні ногою, бо багато таких розумних як ви, які ніхрена не роблять , а тільки гавкають!!!
Вибачте, накипіло!
Чому млинці печете ви, а не кухарі садка? Продукти для випікання пасок - це що? Якщо садок береться пекти паски, то очевидно що має продукти. Канцтовари і миючі на ваш садок виділяються у повному обсязі, можете зробити запит у РДА чи селищну раду і переконатися в цьому. Ви робите те, чого ви взагалі не повинні робити. І хто вам винен?
Женщинас• 21 июня в 09:28
Ответ дляОцененная
Ой, ну так за вами бігали, так бігали, що не наздогнали. Пані, нікому не цікаві (в нормальних класах) ні ви, на ваша дитина. Таких на клас завжди 2-3 людини буде. Добре було б, щоб ще батьки вчили і не користуватися тим, що тим дітям ’не потрібно’. Ви п´ють десь поша хмарами і мамки. П пеаоьлквмть банальна і прозаїчна. І водичка закінчується, і лінійки забувають, в від щита кп піци газ о ще жодного разу не відмовився, навіщо ці казки про ’відчепіться’.
как тебе такое илон маск• 21 июня в 10:03
Ответ дляСиреневенькая
Тоді так.
Все таки все залежить від людини в БК.
Я в цій темі відстоюю свій БК. Ми здаємо мінімально. Для нашого класу це реальна допомога. Все обговорюємо, голосуємо, всі чеки та звіти маємо.
А якщо здають невідомо на що великі суми, то треба гнати таких. Краще тоді без того комітету.
Все таки все залежить від людини в БК.
Пописанная парта• 23 июня в 15:16
Ответ дляЖдун с Нибиру
Нет, к риелтору Вы сама обращаетесь.
А тут выбора нет. Ты за
заложник из-за ребенка
А тут выбора нет. Ты за
заложник из-за ребенка
А вас заставляют?
Пописанная парта• 23 июня в 15:17
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну то відмовляйтеся,раз вам не підходить.Це ж хто як хоче і може.
100%, люди самі собі проблеми надумують
Пописанная парта• 23 июня в 15:21
Ответ дляА ось і я
Со всеми этими сборами-поборами легче и дешевле частной школе платить раз в месяц фиксированную сумму и тебя вообще не трогают ни по какому поводу
Будут, там на подарки учителям будете далеко не по 200 гривен скидываться
Пописанная парта• 23 июня в 15:40
Ответ дляПані_Перчик
Никогда вы в частную не пошли)
Ну может ей приснилось как её дети пошли в шикарную частную школу, где она наконец-то избавилась от атаки «незаконных группировок» под названием родительские комитеты 😂
Пописанная парта• 23 июня в 15:40
Ответ дляБойова
Ну вариант не идти все же был? Ваш же пошел. Хотя можно было проигнорить. Так что вопрос не в род комитетах, а в самих родителях, которые тут шашками машут, а там прям слово не могут сказать против это всемогущего род кома
Еще и на халяву наверное пошел
Пописанная парта• 23 июня в 15:42
Ответ дляСанта Барбара
Школа устраивает праздники, ’праздники’ от непонятных людей мне не нужны.
Так не вам же праздники устраивают
Пописанная парта• 23 июня в 15:46
Ответ дляСанта Барбара
Так в школе если все получают подарки, то все.
Это считается от школы.
Не хотите платить за тех, кто не сдаёт - собирайтесь вне школы и дарите что угодно и кому угодно.
Но нет, вам обязательно в школе дарить. Это какое-то отклонение...
Это считается от школы.
А в университетах как дарят?
А ось і я• 23 июня в 17:15
Ответ дляПописанная парта
Я в гимназии и потом на лицее училась. Ничем не скидывались. Чисто плата за обучение