А я женатая• 21 июня в 14:10
Крапельниці заліза. Хто робив?
Поділіться відгуками + і - і хто вам призначив/ де робили?
У мене низький феритин і срк. Через вибагливий кишківник не бажано зараз приймати таблетовані форми. Дізналася, що є крапельниці.
Дайте згадаю• 21 июня в 14:19
Мне делали два раза, первый раз была сильная реакция, озноб и температура, трусило всю ночь, препарат феринджект, назначил терапевт, но не в Украине. В моем случае, видимо не усваивается железо, поэтому по анализам, феритин не сильно поднялся и на самочувствии никак не отразилось.
А я женатая
• 21 июня в 14:29
Ответ дляДайте згадаю
Зрозуміла. Дякую
Незнакомлюся• 21 июня в 14:37
Мені капали залізо, коли лежала на збереженні. Анемія сильна була, то капали. Лякали, шо якісь реакції можуть бути, а нічого такого не було, все пройшло добре