Люблю ХОЛОСТЯКА• вчера в 22:57

Кияни, за яку ціну купуєте лохину ?

парИла я парИла• вчера в 22:58
Бачила , що в метро по 500/кг

Біле пальто• вчера в 22:59
500. Але ще не сезон.
Акуна_Матата• вчера в 22:59
400 грн за кг на оптовом брали
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 23:00
Ответ дляпарИла я парИла
Бачила , що в метро по 500/кг
Теж бачила . Цікаво чи смачна ...
Просериарила молодость• вчера в 23:01
Сл Столичного инфа, кому интересно:

22 червня 2026 року, понеділок. Ягідний ринок
На ринку спостерігається дуже велика пропозиція ягідної продукції. Загальний обсяг ягоди сьогодні оцінюється приблизно у 190 тонн, при цьому близько 70% усього ягідного асортименту становить черешня.

🍓 Полуниця
• на переробку — від 50 грн/кг
• свіжа друга категорія — близько 70 грн/кг
• свіжа розсипом середнього калібру — близько 90 грн/кг
• свіжа якісна в євротарі — близько 100 грн/кг
• крупна відбірна ягода — 130–140 грн/кг

Пропозиція полуниці сьогодні суттєво скоротилася порівняно з минулим тижнем. На ринку вже значно менше свіжої ягоди, особливо якісної продукції.

Проте, незважаючи на скорочення пропозиції, ціни суттєво не зростають. Причиною залишається надзвичайно велика кількість черешні на ринку, яка зараз формує основний попит у ягідному сегменті.

У результаті навіть за меншої пропозиції полуниця реалізується повільніше, ніж очікувалося, а частина товару залишається на наступний торговий день.

🍒 Черешня
• дрібна — від 70 грн/кг
• крупна — близько 120 грн/кг

Саме черешня сьогодні безумовно домінує на ягідному ринку, формуючи близько 70% усієї ягідної пропозиції. Велика пропозиція сформувала широкий вибір за калібром та якістю продукції.

🍒 Чері-вишня
• 100 грн/кг

🍇 Малина
• дрібна фасована — 200 грн/кг
• середній калібр — 300–350 грн/кг
• крупна відбірна — 350–400 грн/кг

🫐 Лохина українська
• до 600 грн/кг

🫐 Чорниця
• від 200 грн/кг

Попри початок сезону, попит на чорницю наразі залишається стриманим. Через величезну пропозицію черешні продавці вже змушені знижувати ціни, і сьогодні чорниця зустрічається від 200 грн/кг.

🫐 Жимолость
• 220 грн/кг

🍇 Шовковиця
• 220 грн/кг

🫐 Аґрус
• 200 грн/кг

🍑 Абрикос
• дрібний — 60 грн/кг
• середній — 70 грн/кг
• крупний — 90–100 грн/кг

🍑 Персик (Одеса)
• 120 грн/кг

Пропозиція українського абрикоса поступово збільшується. Проте попит на ранні сорти поки що залишається стриманим. Основна причина — дуже великі обсяги черешні, яка зараз домінує в ягідно-фруктовому сегменті та привертає основну увагу покупців.

📈 Основний тренд дня

Величезна пропозиція черешні зараз суттєво впливає на весь ягідний ринок. Саме через надлишок черешні слабше продаються ранній абрикос, чорниця та частина інших сезонних культур. Продавці змушені коригувати ціни навіть у категоріях, де пропозиція поки що залишається відносно невеликою.

Попри поступове збільшення пропозиції абрикоса та персика, основна увага покупців наразі залишається зосередженою саме на черешні.

Наступного тижня очікується пік виходу черешні на ринок. Пропозиція продовжить збільшуватися, тому саме черешня залишатиметься головним фактором формування цін у ягідному сегменті. Від обсягів її надходження значною мірою залежатиме подальша цінова динаміка як по самій черешні, так і по інших ягодах та сезонних фруктах.

Ринок продовжує переходити від сезону полуниці до сезону черешні та кісточкових культур, а асортимент ягідної продукції залишається одним із найширших з початку сезону.
Оце потужно• вчера в 23:04
по 90 грн за 100 гр
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 23:04
Ответ дляПросериарила молодость
Сл Столичного инфа, кому интересно:

🍓 Полуниця
• на переробку — від 50 грн/кг

🍒 Черешня
• дрібна — від 70 грн/кг
• крупна — близько 120 грн/кг

🍒 Чері-вишня
• 100 грн/кг

🍇 Малина
• дрібна фасована — 200 грн/кг
• середній калібр — 300–350 грн/кг
• крупна відбірна — 350–400 грн/кг

🫐 Лохина українська
• до 600 грн/кг

🫐 Чорниця
• від 200 грн/кг

🫐 Жимолость
• 220 грн/кг

🍇 Шовковиця
• 220 грн/кг

🫐 Аґрус
• 200 грн/кг

🍑 Абрикос
• дрібний — 60 грн/кг
• середній — 70 грн/кг
• крупний — 90–100 грн/кг

🍑 Персик (Одеса)
• 120 грн/кг

📈 Основний тренд дня

Дякую ! Але далеко (
УраганнаЯ• вчера в 23:04
Це ж треба було так ягоду обізвати
Сонячний день• вчера в 23:06
Лохина ще зелена, навіть самі ранні сорти. В цьому році буде багато, гарний урожай після дощів. То зачекайте пару тижнів.

Божий одуванчик• вчера в 23:15
Ще не купували. Живемо поки без лохини, як лохи )
Божий одуванчик• вчера в 23:15
Ответ дляУраганнаЯ
Це ж треба було так ягоду обізвати
Згодна з вами 😂
УраганнаЯ• вчера в 23:23
Ответ дляСонячний день
Вже є
Хропочка з гривкою• сегодня в 00:31
Ответ дляСонячний день
Клас, обожнюю.
У нас 1300/кг...
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
Сл Столичного инфа, кому интересно:

🍓 Полуниця
• на переробку — від 50 грн/кг

🍒 Черешня
• дрібна — від 70 грн/кг
• крупна — близько 120 грн/кг

🍒 Чері-вишня
• 100 грн/кг

🍇 Малина
• дрібна фасована — 200 грн/кг
• середній калібр — 300–350 грн/кг
• крупна відбірна — 350–400 грн/кг

🫐 Лохина українська
• до 600 грн/кг

🫐 Чорниця
• від 200 грн/кг

🫐 Жимолость
• 220 грн/кг

🍇 Шовковиця
• 220 грн/кг

🫐 Аґрус
• 200 грн/кг

🍑 Абрикос
• дрібний — 60 грн/кг
• середній — 70 грн/кг
• крупний — 90–100 грн/кг

🍑 Персик (Одеса)
• 120 грн/кг

📈 Основний тренд дня

Думаю чорниця буде дорожче. Бо її приймають по 150кг. Який смисл її продавати по 200?