Ошеламиссимо• 25 июня в 23:04

Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу

Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
автор Ошеламиссимо • 25 июня в 23:20
Ответ дляКонотопська відьма
вы по сути друг другу никто-он вам даже половину дохода не выделяет

на вашем месте я бы крепко призадумалась-кто вы ему??
хотя удобно 500 евриков получать и не напрягаться, правда?

оба хороши
Але він рахує що я його жінка. І шо він повернеться додому і його чекатиму я . І уваги від інших чоловіків я не маю права приймати бо він в мене є- це він так вважає.

Эскиз бесконечности• 25 июня в 23:21
Ответ дляОшеламиссимо
Та ось такі думки в мене є теж. Поїхати по візі за кордон, а йому нічого не скажу що я шукаю зараз за кордоном на роботу. Але я вже не хочу його в якості чоловіка вже.
Я вообще не пойму, что происходит
ПотеряласЯ Я...• 25 июня в 23:21
Ответ дляПартизанка
Меня не выгоняет,но зарплаты у нас примерно такие же.Скажем так,мои 11-13 тысяч погоду не сделают.
А своему скажите,что он хотел чтоб Вы работали,вот Вы и работаете.Какое время ему нужно уделять?
Ваш муж тоже 11 -15 тысяч зарабатывает ?
Бесбардак• 25 июня в 23:22
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Тю, то канєшно він так і каже вам і це добре шо хоть шось дає.
Любви вам!• 25 июня в 23:23
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
Йдіть на дві. Чоловік ваш ненадійний, розраховуйте на себе.
Любви вам!• 25 июня в 23:28
Ответ дляПтиця Говорун
И чего сидите? Почему не с мужем?
За родителями его или своими ухаживает, например. Или он её не хочет брать
Какая разница, почему? Ей надо о себе думать, а не к ’мужу’ навязываться
БезникаЯ• 25 июня в 23:25
Ответ дляОшеламиссимо
Ну якби він вважав вас своєю жінкою, у вас би вже стояв штамп у паспорті. А 500 дол на життя це допомога по безробіттю колишнього співмешканця
Любви вам!• 25 июня в 23:25
Ответ дляОшеламиссимо
То він вам взагалі нічого не винен
Любви вам!• 25 июня в 23:28
Ответ дляТихоЯ
Ну да, можно подумать основная ценность женщины в работе
Дело не в ценности, а в способности себя обеспечить. Завтра он перестанет присылать вообще. Что будет делать автор, вернётся к родителям? Она же на 15 даже жилье не снимет

Любви вам!• 25 июня в 23:27
Ответ дляОшеламиссимо
Мабуть 2й варіант буде і вже інший чоловік
З одної шиї на іншу? А в 50+ третя вже не знайдеться
ПотеряласЯ Я...• 25 июня в 23:28
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Жесть нафиг он Вам? Я не работала при таких вводных, потом пришлось потому что надо обеспечивать своего подростка, много надо всего , только из-за этого вышла на работу
А на что она жить будет?
ПАЦАНКА О• 25 июня в 23:28
Ответ дляОшеламиссимо
Не знаю , але при такій зп і можливостях щось зажимає на жінку свою. То я вільна мабуть жінка, без чоловіка.
то просто у нього вже очевидно є інша жінка, і він вас так готує,з турботою про вас)
Партизанка• 25 июня в 23:29
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А речь о муже разве?Нет,конечно
ПотеряласЯ Я...• 25 июня в 23:30
Ответ дляПартизанка
А речь о муже разве?Нет,конечно
Ну так получается,что такая низкая ЗП не у всех?)
Кусман Сиру• 25 июня в 23:30
Ответ дляОшеламиссимо
З прозрінням))
Хто він вам? Правильно, ніхто)
Так, благодійник, скидає вам допомогу.
А як знайде іншу (може, вже знайшов, і тому переводить вас на самофінансування), то й цієї допомоги не побачите.
Бабульція• 25 июня в 23:31
Ми є одружені і є донька. Чоловік працював за кордоном. Ніскільки не пересилав. Я працювала і за мої кошти з донькою жили. Раз в рік можливо не вистачало зар.плати, то пересилав. Його зароблені гроші ми відкладали, я їх не брала. А що ви робите вдома? Чоловіка, дітей не має. Ви ж розумієте, що ви доросла людина, яка хоч трішки має собі раду дати
Партизанка• 25 июня в 23:31
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так и мне не 30 давно уже.И работает он не в Харькове
Мусик Пусик• 25 июня в 23:32
У нас кредит, нажили пока искала работу в чудом городе. Поработала 2 года, уволили, ищу работу и пинками под зад гонит, все равно куда, вплоть до того что едь заграницу. Все г.. но войны вместе, я не уезжала, хотя когда была возможность в 23 и меня звали родители в Англию, он не настаивал. А теперь -, едь сама. Родители уже вернулись, забугром никого не. Мы впо снимаем жилье. Я помыкаюсь ещё и возможно действительно уеду, только нахрена мне такие качели, тогда, когда задница то опоры нет. Сейчас открывается многое, перевариваю, есть нехорошее мысли..вместе больше 15 лет
ПотеряласЯ Я...• 25 июня в 23:32
Ответ дляПартизанка
Кто вам мешал зарабатывать как муж? Вечные декреты?

Love_Love_Love_• 25 июня в 23:32
Ваш чоловік в США? 4 тис$ навіть на базові потреби не хватить
Позаземний розум• 25 июня в 23:34
Ответ дляОшеламиссимо
Ну так вы друг другу никто. Какой муж
Партизанка• 25 июня в 23:34
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А Вы альпинистом пойдете работать?Нет,не вечные декреты,а такие зарплаты сейчас.Что вам от меня нужно?Я денег у вас прошу?Или,Блять,все родились в Киеве и работают в it
Позаземний розум• 25 июня в 23:34
Ответ дляОшеламиссимо
Вы ему не жена
Мусик Пусик• 25 июня в 23:35
Ответ дляЛюбви вам!
Это хорошо если родители не впо, сами с усами
Мядуза аля моргонер• 25 июня в 23:35
Ответ дляБабульція
На що відкладали?
Файна цьоця• 25 июня в 23:35
Ответ дляОшеламиссимо
Так чого ви не з чоловіком живете?
Мусик Пусик• 25 июня в 23:36
.
ПотеряласЯ Я...• 25 июня в 23:36
Ответ дляПартизанка
А кто вы профессии? Мои знакомые работают в Харькове и получают по 18-30 тысяч.
Мядуза аля моргонер• 25 июня в 23:36
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А чому як муж? Хто вам заважає заробляти як Маск?
Файна цьоця• 25 июня в 23:36
Ответ дляОшеламиссимо
По якій візі? За який саме кордон?