Ошеламиссимо• вчера в 23:04
Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу
Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
показать весь текст
9
7
6
2
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, там у вас на полуничному полі чи на яблучній фабриці ухажорів буде завалісь
І кржен ше буде вам по 500€ давати
І кржен ше буде вам по 500€ давати
Ну вы же нашли работу не на поле и автор найдет
Позаземний розум• вчера в 23:56
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Что он может требовать из-за океана, по вашему,такого сверхъестественного?
Та откуда я знаю что у них за отношения. Может крутой Вирт ему делает
1
БезникаЯ• вчера в 23:56
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Какие требования? Готовить, убирать дистанционно?
Піську в скайп показувати раз на тиждень
1
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:56
Ответ дляОшеламиссимо
Собі на майбутні витрати відкладає.
Если он а Америке,то он ещё и в минус выходит
Love_Love_Love_• вчера в 23:56
Ответ дляОшеламиссимо
Собі на майбутні витрати відкладає.
Ви б краще думали як собі ще таких 3-4 мужа завести, а вам дурне в голові
1
1
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:57
Ответ дляБезникаЯ
Піську в скайп показувати раз на тиждень
Пусть отдаст кому-то из советчиц,они рады будут,лишь бы не работать
Love_Love_Love_• вчера в 23:58
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну вы же нашли работу не на поле и автор найдет
В Європі?
БезникаЯ• вчера в 23:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, там у вас на полуничному полі чи на яблучній фабриці ухажорів буде завалісь
І кржен ше буде вам по 500€ давати
І кржен ше буде вам по 500€ давати
Ви маєте погодитися, що деяким подобається рачки. Готовий догі стайл
Love_Love_Love_• вчера в 23:59
Ответ дляБезникаЯ
Ви маєте погодитися, що деяким подобається рачки. Готовий догі стайл
Я просто слабо уявляю де і ким можна працювати в Європі якщо ти не місцевий.
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Він не повернеться вже і жити з вами не буде, присилає 500$ і на тому дякуйте, я б вам взагалі нічого не висилала, для чого?
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто слабо уявляю де і ким можна працювати в Європі якщо ти не місцевий.
Здесь женщины отписывались, даже уборщицы получают больше,чем в Украине учитель
БезникаЯ• сегодня в 00:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто слабо уявляю де і ким можна працювати в Європі якщо ти не місцевий.
Ну автор явно не Ейнштейн, десь з забитого села, де зарплата аж 13 500
1
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 00:00
Ответ дляОшеламиссимо
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
Так а как так получилось,что он с визой,а вы нет?
Love_Love_Love_• сегодня в 00:00
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Здесь женщины отписывались, даже уборщицы получают больше,чем в Украине учитель
Так і витрати значно більші
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 00:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і витрати значно більші
Поедет в Германию, будет пособия получать и от ’мужа’ и от немцев
1
БезникаЯ• сегодня в 00:01
Ответ дляОшеламиссимо
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
Плачу, ридаю. Він давно там чикає когось, а вам шле гроші, щоб запасний варіант був.
2
БезникаЯ• сегодня в 00:02
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Поедет в Германию, будет пособия получать и от ’мужа’ и от немцев
Та їй можна 4 таких мужа знайти і не працювати
1
автор
Ошеламиссимо
• сегодня в 00:07
Ответ дляБезникаЯ
Та їй можна 4 таких мужа знайти і не працювати
Я так можу. З чоловіками цікавіше спілкуватися.
1
Кусман Сиру• сегодня в 00:11
Ответ дляОшеламиссимо
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
Тю, тоді хай висилає тищу!
автор
Ошеламиссимо
• сегодня в 00:11
Ответ дляБезникаЯ
Піську в скайп показувати раз на тиждень
Так його ніхто не гнав в шию працювати за кордоном і хотіти мати мене як жінку,його і більше нікому. І щоб я дочекалася його обов´язково , ага.
Жена_КотораяСтена• сегодня в 00:13
Ответ дляОшеламиссимо
Не знаю , але при такій зп і можливостях щось зажимає на жінку свою. То я вільна мабуть жінка, без чоловіка.
А навіщо ви йому, якщо ви в різних країнах і вас нічого не зв´язує? Ви навіть не дружина. Так, ви вільна жінка.
2
автор
Ошеламиссимо
• сегодня в 00:22
Ответ дляLove_Love_Love_
А за який кордон ви на роботу поідете? Ви таки глупа баба, маєте від того хлопа 500$ знайшли б ще роботу за 500$ і живете в себе вдома горя не знаєте, але ви хочете валити пахати десь як проклята на ті самі гроші щоб вижити за кордоном і вийти в 0. Розумно
Так він вже не дає ті 500 баксів. То він давав коли я була безробітна і гнав мене на роботу. А це я пішла , працюю. То перестав висилати. Я йому не дзвоню ,не пишу бо немає часу зовсім. Вже від нього отвикла. Він мені возмущається дзвоне ,що я його тепер ігнорю. Вигадав що в мене мабуть інший вже є. То мабуть заведу собі іншого.
автор
Ошеламиссимо
• сегодня в 00:30
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А навіщо ви йому, якщо ви в різних країнах і вас нічого не зв´язує? Ви навіть не дружина. Так, ви вільна жінка.
Как познакомилися, отбил у мужа бывшего, увел. Очень хотел со мной быть. Была любовь и страсть сразу. Сделал предложения. Стали жить вместе. Ездили отдыхать .
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
автор
Ошеламиссимо
• сегодня в 00:36
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А навіщо ви йому, якщо ви в різних країнах і вас нічого не зв´язує? Ви навіть не дружина. Так, ви вільна жінка.
Ви заєте , я йому про це казала вже. Йому це не сподобалося. По факту я вільна .
Пухнасті штани• сегодня в 00:47
Ответ дляОшеламиссимо
Как познакомилися, отбил у мужа бывшего, увел. Очень хотел со мной быть. Была любовь и страсть сразу. Сделал предложения. Стали жить вместе. Ездили отдыхать .
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
А нащо ви погодились на такі відносини? На відстані
Бабульція• сегодня в 00:48
Ответ дляМядуза аля моргонер
На що відкладали?
Перша потреба була- заміна машини на кращу. І взагалі, щоб були якісь фінансові заощадження.
Лагшмивара• сегодня в 01:20
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Тогда радуйтесь что присылает 500 ,благодарите,и живите свою жизнь
Экспертиза• сегодня в 01:25
Автор, а он там платит за жильё? И когда он приедет, у него же не будет дохода, только расходы, может откладывает на потом?
Бачу_майбутнє• сегодня в 01:27
Ответ дляЛюбви вам!
Дело не в ценности, а в способности себя обеспечить. Завтра он перестанет присылать вообще. Что будет делать автор, вернётся к родителям? Она же на 15 даже жилье не снимет
Ну пише ж, що іншого шукатиме
Экспертиза• сегодня в 01:33
Ответ дляОшеламиссимо
Ви заєте , я йому про це казала вже. Йому це не сподобалося. По факту я вільна .
Он моряк? Тогда его зарплату делите на 2, потому что он же не работает круглый год, а есть месяцы, когда только тратит
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу