sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_118
Ошеламиссимо• вчера в 23:04

Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу

Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
показать весь текст
woman_facepalming 9 face_with_tears_of_joy 7 crying_face 6 like 2
121 7
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_83
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:56
91
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, там у вас на полуничному полі чи на яблучній фабриці ухажорів буде завалісь І кржен ше буде вам по 500€ давати
Ну вы же нашли работу не на поле и автор найдет

anonim_170
Позаземний розум• вчера в 23:56
92
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Что он может требовать из-за океана, по вашему,такого сверхъестественного?
Та откуда я знаю что у них за отношения. Может крутой Вирт ему делает
face_with_tears_of_joy 1
anonim_144
БезникаЯ• вчера в 23:56
93
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Какие требования? Готовить, убирать дистанционно?
Піську в скайп показувати раз на тиждень
face_with_tears_of_joy 1
anonim_83
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:56
94
Ответ дляОшеламиссимо
Собі на майбутні витрати відкладає.
Если он а Америке,то он ещё и в минус выходит
noavatar
Love_Love_Love_• вчера в 23:56
95
Ответ дляОшеламиссимо
Собі на майбутні витрати відкладає.
Ви б краще думали як собі ще таких 3-4 мужа завести, а вам дурне в голові
face_with_tears_of_joy 1 like 1
anonim_83
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:57
96
Ответ дляБезникаЯ
Піську в скайп показувати раз на тиждень
Пусть отдаст кому-то из советчиц,они рады будут,лишь бы не работать
noavatar
Love_Love_Love_• вчера в 23:58
97
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну вы же нашли работу не на поле и автор найдет
В Європі?
anonim_144
БезникаЯ• вчера в 23:58
98
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, там у вас на полуничному полі чи на яблучній фабриці ухажорів буде завалісь І кржен ше буде вам по 500€ давати
Ви маєте погодитися, що деяким подобається рачки. Готовий догі стайл
noavatar
Love_Love_Love_• вчера в 23:59
99
Ответ дляБезникаЯ
Ви маєте погодитися, що деяким подобається рачки. Готовий догі стайл
Я просто слабо уявляю де і ким можна працювати в Європі якщо ти не місцевий.

anonim_118
автор Ошеламиссимо • вчера в 23:59
100
Ответ дляLove_Love_Love_
Він не повернеться вже і жити з вами не буде, присилає 500$ і на тому дякуйте, я б вам взагалі нічого не висилала, для чого?
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
anonim_83
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:59
101
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто слабо уявляю де і ким можна працювати в Європі якщо ти не місцевий.
Здесь женщины отписывались, даже уборщицы получают больше,чем в Украине учитель
anonim_144
БезникаЯ• сегодня в 00:00
102
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто слабо уявляю де і ким можна працювати в Європі якщо ти не місцевий.
Ну автор явно не Ейнштейн, десь з забитого села, де зарплата аж 13 500
woman_facepalming 1
anonim_83
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 00:00
103
Ответ дляОшеламиссимо
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
Так а как так получилось,что он с визой,а вы нет?
noavatar
Love_Love_Love_• сегодня в 00:00
104
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Здесь женщины отписывались, даже уборщицы получают больше,чем в Украине учитель
Так і витрати значно більші
anonim_83
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 00:01
105
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і витрати значно більші
Поедет в Германию, будет пособия получать и от ’мужа’ и от немцев
face_with_tears_of_joy 1
anonim_144
БезникаЯ• сегодня в 00:01
106
Ответ дляОшеламиссимо
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
Плачу, ридаю. Він давно там чикає когось, а вам шле гроші, щоб запасний варіант був.
woman_facepalming 2
anonim_144
БезникаЯ• сегодня в 00:02
107
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Поедет в Германию, будет пособия получать и от ’мужа’ и от немцев
Та їй можна 4 таких мужа знайти і не працювати
face_with_tears_of_joy 1
anonim_118
автор Ошеламиссимо • сегодня в 00:07
108
Ответ дляБезникаЯ
Та їй можна 4 таких мужа знайти і не працювати
Я так можу. З чоловіками цікавіше спілкуватися.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_99
Кусман Сиру• сегодня в 00:11
109
Ответ дляОшеламиссимо
Ну він же каже що дуже любить, що хоче бути зі мною. Планує зі мною спільне життя і дуже боїться що я його не дочекаюся і знайду іншого. Ось так
Тю, тоді хай висилає тищу!

anonim_118
автор Ошеламиссимо • сегодня в 00:11
110
Ответ дляБезникаЯ
Піську в скайп показувати раз на тиждень
Так його ніхто не гнав в шию працювати за кордоном і хотіти мати мене як жінку,його і більше нікому. І щоб я дочекалася його обов´язково , ага.
anonim_202
Жена_КотораяСтена• сегодня в 00:13
111
Ответ дляОшеламиссимо
Не знаю , але при такій зп і можливостях щось зажимає на жінку свою. То я вільна мабуть жінка, без чоловіка.
А навіщо ви йому, якщо ви в різних країнах і вас нічого не зв´язує? Ви навіть не дружина. Так, ви вільна жінка.
like 2
anonim_118
автор Ошеламиссимо • сегодня в 00:22
112
Ответ дляLove_Love_Love_
А за який кордон ви на роботу поідете? Ви таки глупа баба, маєте від того хлопа 500$ знайшли б ще роботу за 500$ і живете в себе вдома горя не знаєте, але ви хочете валити пахати десь як проклята на ті самі гроші щоб вижити за кордоном і вийти в 0. Розумно
Так він вже не дає ті 500 баксів. То він давав коли я була безробітна і гнав мене на роботу. А це я пішла , працюю. То перестав висилати. Я йому не дзвоню ,не пишу бо немає часу зовсім. Вже від нього отвикла. Він мені возмущається дзвоне ,що я його тепер ігнорю. Вигадав що в мене мабуть інший вже є. То мабуть заведу собі іншого.
anonim_118
автор Ошеламиссимо • сегодня в 00:30
113
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А навіщо ви йому, якщо ви в різних країнах і вас нічого не зв´язує? Ви навіть не дружина. Так, ви вільна жінка.
Как познакомилися, отбил у мужа бывшего, увел. Очень хотел со мной быть. Была любовь и страсть сразу. Сделал предложения. Стали жить вместе. Ездили отдыхать .
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
anonim_118
автор Ошеламиссимо • сегодня в 00:36
114
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А навіщо ви йому, якщо ви в різних країнах і вас нічого не зв´язує? Ви навіть не дружина. Так, ви вільна жінка.
Ви заєте , я йому про це казала вже. Йому це не сподобалося. По факту я вільна .
anonim_19
Пухнасті штани• сегодня в 00:47
115
Ответ дляОшеламиссимо
Как познакомилися, отбил у мужа бывшего, увел. Очень хотел со мной быть. Была любовь и страсть сразу. Сделал предложения. Стали жить вместе. Ездили отдыхать .
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
А нащо ви погодились на такі відносини? На відстані
anonim_121
Бабульція• сегодня в 00:48
116
Ответ дляМядуза аля моргонер
На що відкладали?
Перша потреба була- заміна машини на кращу. І взагалі, щоб були якісь фінансові заощадження.
anonim_111
Лагшмивара• сегодня в 01:20
117
Ответ дляОшеламиссимо
Ні, офіційно не одружені. Дітей спільних немає у нас
Тогда радуйтесь что присылает 500 ,благодарите,и живите свою жизнь
anonim_97
Экспертиза• сегодня в 01:25
118
Автор, а он там платит за жильё? И когда он приедет, у него же не будет дохода, только расходы, может откладывает на потом?
anonim_162
Бачу_майбутнє• сегодня в 01:27
119
Ответ дляЛюбви вам!
Дело не в ценности, а в способности себя обеспечить. Завтра он перестанет присылать вообще. Что будет делать автор, вернётся к родителям? Она же на 15 даже жилье не снимет
Ну пише ж, що іншого шукатиме
anonim_97
Экспертиза• сегодня в 01:33
120
Ответ дляОшеламиссимо
Ви заєте , я йому про це казала вже. Йому це не сподобалося. По факту я вільна .
Он моряк? Тогда его зарплату делите на 2, потому что он же не работает круглый год, а есть месяцы, когда только тратит
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff