Ошеламиссимо• вчера в 23:04
Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу
Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
показать весь текст
12
10
6
2
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:38
Ответ дляЛюбви вам!
То він вам взагалі нічого не винен
Ну от і я так вважаю що і від мене він нічого не отримає, і я маю повне право іншому дати, а його не вибрати вже. А він ще планує повертатися і жити зі мною, ще щоб я тут працювала за ті копійки і йому всю увагу і весь свій час приділяла. Та ні, краще тоді на роботу за кордон здриснути.
2
Партизанка• вчера в 23:39
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А кто вы профессии? Мои знакомые работают в Харькове и получают по 18-30 тысяч.
Экономист.Работала менеджером,маркетологом,завпроизводства,завкассой предприятия.Сейчас меня на эти вакансии не возьмут.Вон 3 листа валяется из центра занятости, всё мимо
Кусман Сиру• вчера в 23:40
Ответ дляОшеламиссимо
Ну от і я так вважаю що і від мене він нічого не отримає, і я маю повне право іншому дати, а його не вибрати вже. А він ще планує повертатися і жити зі мною, ще щоб я тут працювала за ті копійки і йому всю увагу і весь свій час приділяла. Та ні, краще тоді на роботу за кордон здриснути.
Він і так від вас нічого не отримує.
Позаземний розум• вчера в 23:40
Ответ дляПАЦАНКА О
то просто у нього вже очевидно є інша жінка, і він вас так готує,з турботою про вас)
Тоже создалось такое впечатление
2
18 мнеУЖЕ• вчера в 23:40
Так он дает вам 500$, конечно, нужно зарабатывать самой. А остальное куда тратит?
Love_Love_Love_• вчера в 23:40
Ответ дляОшеламиссимо
Ну от і я так вважаю що і від мене він нічого не отримає, і я маю повне право іншому дати, а його не вибрати вже. А він ще планує повертатися і жити зі мною, ще щоб я тут працювала за ті копійки і йому всю увагу і весь свій час приділяла. Та ні, краще тоді на роботу за кордон здриснути.
Він не повернеться вже і жити з вами не буде, присилає 500$ і на тому дякуйте, я б вам взагалі нічого не висилала, для чого?
5
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:42
Ответ дляПартизанка
Экономист.Работала менеджером,маркетологом,завпроизводства,завкассой предприятия.Сейчас меня на эти вакансии не возьмут.Вон 3 листа валяется из центра занятости, всё мимо
Почему не возьмут? Из-за возраста? Сколько Вам?
Так молодежь выезжает, сейчас как раз есть возможность найти работу
Так молодежь выезжает, сейчас как раз есть возможность найти работу
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:42
Ответ дляКусман Сиру
З прозрінням))
Хто він вам? Правильно, ніхто)
Так, благодійник, скидає вам допомогу.
А як знайде іншу (може, вже знайшов, і тому переводить вас на самофінансування), то й цієї допомоги не побачите.
Хто він вам? Правильно, ніхто)
Так, благодійник, скидає вам допомогу.
А як знайде іншу (може, вже знайшов, і тому переводить вас на самофінансування), то й цієї допомоги не побачите.
Тому буду діяти . Але це йому не сподобається. Немає часу на нього, ще як дізнається що я за кордон поїду на роботу. То вже і все.
Кусман Сиру• вчера в 23:43
І якщо у вас вже дорослі діти, то можна подумати, що черга до вас стоїть.
’Цьому не дам, дам тому...’, сміх та й годі.
’Цьому не дам, дам тому...’, сміх та й годі.
3
1
БезникаЯ• вчера в 23:45
Ответ дляОшеламиссимо
Тому буду діяти . Але це йому не сподобається. Немає часу на нього, ще як дізнається що я за кордон поїду на роботу. То вже і все.
Нащо ви себе обманюєте, що він вважає вас дружиною, приїде, хоче щоб чекали і ті? У вас є факти-він вас з собою не взяв, висилає подачки, змусив знайти роботу. Все інше ваші фантазії. Мабуть доросла жінка, а хернею займаєтеся ппппц
Партизанка• вчера в 23:46
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Почему не возьмут? Из-за возраста? Сколько Вам?
Так молодежь выезжает, сейчас как раз есть возможность найти работу
Так молодежь выезжает, сейчас как раз есть возможность найти работу
52 мне.Из таких ’экономистов/бухгалтеров’ по факту-табельщица,прийомщица металла и ’Вы не знаете специфику нашей компании’,’нам некогда обучать’
1С было бы неплохо,если бы это соответствовало действительности
1С было бы неплохо,если бы это соответствовало действительности
Love_Love_Love_• вчера в 23:46
Ответ дляОшеламиссимо
Тому буду діяти . Але це йому не сподобається. Немає часу на нього, ще як дізнається що я за кордон поїду на роботу. То вже і все.
А за який кордон ви на роботу поідете? Ви таки глупа баба, маєте від того хлопа 500$ знайшли б ще роботу за 500$ і живете в себе вдома горя не знаєте, але ви хочете валити пахати десь як проклята на ті самі гроші щоб вижити за кордоном і вийти в 0. Розумно
8
1
Міняйловна• вчера в 23:47
Не понимаю зачем вам вот это - как у вас? У всех по-разному, а вам что с того? У меня нет так, но муж очень богатый и траты мои не контролирует. Дает, когда говорю дай, понимает что уже закончились деньги. Что будете делать теперь после того, как узнали как у меня?
2
1
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:48
Ответ дляLove_Love_Love_
А за який кордон ви на роботу поідете? Ви таки глупа баба, маєте від того хлопа 500$ знайшли б ще роботу за 500$ і живете в себе вдома горя не знаєте, але ви хочете валити пахати десь як проклята на ті самі гроші щоб вижити за кордоном і вийти в 0. Розумно
Почти как пособие получает
1
БезникаЯ• вчера в 23:49
Ответ дляLove_Love_Love_
А за який кордон ви на роботу поідете? Ви таки глупа баба, маєте від того хлопа 500$ знайшли б ще роботу за 500$ і живете в себе вдома горя не знаєте, але ви хочете валити пахати десь як проклята на ті самі гроші щоб вижити за кордоном і вийти в 0. Розумно
Та не хоче вона їхати. Вона хоче типу назло йому зробити. Жіноча помста. Тільки йому 3 рази начхати, а вона буде мити туалети десь цілими днями, зате горда й мстива
1
Королева краси• вчера в 23:49
Ответ дляОшеламиссимо
Тому буду діяти . Але це йому не сподобається. Немає часу на нього, ще як дізнається що я за кордон поїду на роботу. То вже і все.
Так не скрывайте ваши намерения. Чтоб сразу отвалился если там даму завел. Так и скажите ща такие копейки усивю,лучше к тете поеду работу искать
4
1
Забула що?• вчера в 23:49
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
Я роблю зп менші, в мене чоловік тільки комуналку платить. Починається аб´юз тому працюю.
1
Королева краси• вчера в 23:50
Ответ дляОшеламиссимо
Але він рахує що я його жінка. І шо він повернеться додому і його чекатиму я . І уваги від інших чоловіків я не маю права приймати бо він в мене є- це він так вважає.
А зачем ему возвращаться сюда? Тут больше заработок был?
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:50
Ответ дляМусик Пусик
У нас кредит, нажили пока искала работу в чудом городе. Поработала 2 года, уволили, ищу работу и пинками под зад гонит, все равно куда, вплоть до того что едь заграницу. Все г.. но войны вместе, я не уезжала, хотя когда была возможность в 23 и меня звали родители в Англию, он не настаивал. А теперь -, едь сама. Родители уже вернулись, забугром никого не. Мы впо снимаем жилье. Я помыкаюсь ещё и возможно действительно уеду, только нахрена мне такие качели, тогда, когда задница то опоры нет. Сейчас открывается многое, перевариваю, есть нехорошее мысли..вместе больше 15 лет
Я вас понимаю....Поэтому не хочу выбирать его и жить с ним. Под поводом на работу за границу потому что денег не хватает хочу выехать и там уже быть , работать ну и не теряться от внимания других мужчин. Я по сути свободная😁
4
2
Love_Love_Love_• вчера в 23:51
Ответ дляБезникаЯ
Та не хоче вона їхати. Вона хоче типу назло йому зробити. Жіноча помста. Тільки йому 3 рази начхати, а вона буде мити туалети десь цілими днями, зате горда й мстива
А на зло
типу: зроблю на щло кондуктору, куплю білет і піду пішки
типу: зроблю на щло кондуктору, куплю білет і піду пішки
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:51
Ответ дляОшеламиссимо
Але він рахує що я його жінка. І шо він повернеться додому і його чекатиму я . І уваги від інших чоловіків я не маю права приймати бо він в мене є- це він так вважає.
До скількох рахує?
2
БезникаЯ• вчера в 23:52
Ответ дляLove_Love_Love_
А на зло
типу: зроблю на щло кондуктору, куплю білет і піду пішки
типу: зроблю на щло кондуктору, куплю білет і піду пішки
Так, саме так. Типу йому від того гірше.
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:52
Ответ дляПозаземний розум
Вы ему не жена
Так у него от меня требования и ожидания как от жены. Которые он увы не получит.
2
Love_Love_Love_• вчера в 23:55
Ответ дляОшеламиссимо
Я вас понимаю....Поэтому не хочу выбирать его и жить с ним. Под поводом на работу за границу потому что денег не хватает хочу выехать и там уже быть , работать ну и не теряться от внимания других мужчин. Я по сути свободная😁
Да, там у вас на полуничному полі чи на яблучній фабриці ухажорів буде завалісь
І кржен ше буде вам по 500€ давати
І кржен ше буде вам по 500€ давати
5
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:53
Ответ дляОшеламиссимо
Так у него от меня требования и ожидания как от жены. Которые он увы не получит.
Какие требования? Готовить, убирать дистанционно?
1
Позаземний розум• вчера в 23:54
Ответ дляОшеламиссимо
Так у него от меня требования и ожидания как от жены. Которые он увы не получит.
Значит пусть идёт нафиг
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:54
Ответ дляКусман Сиру
Він і так від вас нічого не отримує.
Так а хто йому винуватий. Сам захотів
2
ПотеряласЯ Я...• вчера в 23:55
Ответ дляПозаземний розум
Значит пусть идёт нафиг
Что он может требовать из-за океана, по вашему,такого сверхъестественного?
1
автор
Ошеламиссимо
• вчера в 23:56
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так он дает вам 500$, конечно, нужно зарабатывать самой. А остальное куда тратит?
Собі на майбутні витрати відкладає.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу