Україна понад усе!• Изменено 26 июня в 00:57
Зекономлені гроші мої?
В чоловіка борги за ремонт авто,яке він втопив.Вирішив продавати свою хату,щоб купити квартиру і розрахуватися з боргами.Продавав 5 років і все щось заважало укласти угоду,хоча рази три все вже доходило до завдатку.
Зараз чоловік поїхав з країни і залишив мені доручення на продаж.Я продала будинок менше,чим за рік по ринковій вартості і знайшла ,щоб купити ,іншу нерухомість по дуже хорошій вартості.Чоловік погодився і на продаж,і на покупку і з залишком,який має закрити борг.
В останній момент я змогла отримати деяку інформацію у сусідів і збити ціну ще на 4тис+ зекономила на послугах рієлтора,бо домовилися напряму з власником.Ще й до того договорилась,що він залишить багато цінних речей в будинку,бо я планувала його здати по хорошій ціні.
І от сьогодні чоловік телефонує і розповідає,як витрачати зекономлені гроші.Наприклад дати гроші його брату на операцію по видаленню катаракти...
Я з цим не згодна,бо доклала чимало зусиль,щоб виторгувати додаткові ’бонуси’ і сама хочу вирішити,що корисного для нашої сім´ї можна за них купити
Сметчица• 26 июня в 12:09
Ответ дляУшла и Пришла
Она должна сделать выводы, что на её мужа финансово положиться нельзя. Она не в его приоритетах никак.
не согу не согласиться.
Тепличная• 26 июня в 13:01
Ответ дляя Кукарача
Чому всі приводять до прикладу ріелтора? Вона не ріелтор, вона дружина.
Це не спільне майно, а дошлюбне чоловіка. Тому жінка виконує функцію ріелтора - продає чуже майно.
Тепличная• 26 июня в 13:02
Ответ дляУшла и Пришла
Отож.
Сам вот имущество продаёт, чтобы с долгами расплатиться, то есть в семье сбережений нет.
А брату на операцию, которая ни разу не срочная и можно сделать бесплатно - деньги пожалуйста.
А чего родной жене на зубы тогда не даёт? Приоритеты...
Це дошлюбне майно чоловіка. Ви впевнені, що це не хата після батьків, наприклад, де і частка брата є? В будь якому випадку, власник - чоловік, і він має право сам розпорядитися своїм майном.
Тепличная• 26 июня в 13:10
Ответ дляПописанная парта
Це родина яка плата за послуги?
Автор вважає, що у своїй родині не буде нічого робити без особистої вигоди, вона хоче оплати за свої послуги. Тому родини бувають різні)
Ушла и Пришла• 26 июня в 13:16
Ответ дляТепличная
Если была часть брата, то продавали бы вместе.
Он, конечно, имеет право. Но приоритеты у него точно не семья с автором, а прихоти брата. Да, платная операция таки прихоть, если денег не заработал на неё.
Ушла и Пришла• 26 июня в 13:17
Ответ дляТепличная
А должна пахать без выгоды на других?
Семья для того и нужна, чтобы всем было легче и выгоднее.
Сон і дрімота• 26 июня в 13:21
Ответ дляКузякин
Зачем это писать в каждой подобной теме?
Вы думаете всем надо зубы лечить?
Я первый раз написала
я Кукарача• 27 июня в 11:38
Ответ дляТепличная
Ну, якщо ’виконує функцію’...)))