sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Литература
anonim_5
Бджолина королева• сегодня в 01:06

Василь Мулік, військовий льотчик і його поєзія

Вони приходять. Завжди - в світанкових снах.
Стоять, всміхаються - такі знайомі й... живі.
Кажуть: "То що, брате? У вас тут, ніби, знову весна?
Ти дивись, майже така - як та, що била нас по землі...
Ну, давай, розказуй - як тут життя у вас?
Ми зверху бачимо, звісно... Та все одно - розкажи.
Як служба? Польоти? Отримав вже "перший клас"?
"Хмельницького" дали? Круто. А ну, покажи!
В нас теж є польоти. Бачиш - крила видали ось.
Прикольно, звичайно... Та крила - все ж не гвинти...
Та ще й, до всього, крила ті - білі чогось...
Ну, ти ж розумієш, напевно - то всі оці райські понти...
Ми ж питали на складі - мовляв, камуфляжні є?
Чи зелені хоча б? Ну, куди - того білого нам?
Та начальник складу - вперся, падло - і не дає -
Противний старий прапорюга з безглуздим біблійним ім´ям.
Хотів ще хітони всучити... це, типу, халати такі...
Ага, "під роспис"... Уяви тільки - нас - у хітонах тих!
Вони, звичайно - легенькі, зручні, тонкі,
Та ми одягли комбези - нам якось зручніше в них.
Так - "порушники форми одягу" - всюди і повсякчас.
Ми і тут - не парились надто від тих доган...
Чиста "службова картка" - точно вже не про нас.
Слухай, а давай накотимо по сто грам?
Бо ж - там, зверху - реальні напряги з цим.
Буха́ти нам - зась. Та й де там бухла знайти?
Що кажеш? Купити? Ага, в небесах - магазин?
То хіба в пеклі - "duty free" відкрили чорти...
Та ні, намутити можна - є там хлопчина в нас -
Свій, зі спецназу... Десь під Донецьком ліг...
То він - якось носить... Ти ж знаєш - спецназ є спецназ -
Коли "неможливо" - то треба звертатись до них.
Днями приніс нам "Мороші" - "трошечки" так
-
По літрі на брата... Ну, так - щоб веселі були.
Сіли в садочку, налили... Аж тут - хуууяк! -
Архангел з´явився... Ох, як же ж ми "відгребли"...
Такі от справи... Вже час нам, напевно, йти -
Ще до своїх заскочимо - глянемо на дітей.
Повиростали... Так швидко летять роки...
Навіть - для ангелів - не кажучи вже про людей.
Тримайся, старий. Ми в курсі - ви скоро знову на Схід.
Бережіть себе. Воюйте. Кохайте. Живіть.
А ми підстрахуємо - кожен ваш вертоліт.
Так що ви - не надто до нас спішіть."
25.06.2021
attached-photo
heart 5 woman_facepalming 3
3 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_5
автор Бджолина королева • сегодня в 01:08
1
Хто в Києві запрошуємо
attached-photo

anonim_6
ДА да да• сегодня в 01:12
2
Честно? Ну бредни….
dislike 2 like 1
anonim_5
автор Бджолина королева • сегодня в 01:22
3
Ответ дляДА да да
Честно? Ну бредни….
Поділіться своїми досягненнями з нами.
woman_facepalming 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff