sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_63
ЯсноВидящая• 2 часа назад

Хто працює на одній роботі більше 15 років, зайдіть

Вам ще подобається ваша робота чи вона просто закриває фінансові потреби, тому ви все ще там?
Чи влаштовує вас зарплата?
23 11
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_193
Квітка папороті• 2 часа назад
1
Работала на одном месте. Сейчас военный медик. Не скажу, что прям надоела
heart 1

anonim_15
Несемо світло разом• 2 часа назад
2
Мама моя більше 30 років на одній роботі пропрацювала, бібліотекар.
Просто дуже любить свою роботу.
З/п малесенька там.
Зараз в іншій бібліотеці, з попередньої її ’попросили’ у зв´язку з віком.
like 1 crying_face 1
anonim_95
Залізна тьотя• 2 часа назад
3
Працюю викладачем в коледжі 12 років.
Робота подобається. Діти різні, тому не одне й те саме.
anonim_128
Амелі на мілені• 2 часа назад
4
Зарплата вже не сильно влаштовує,дуже сильна інфляція.Але закриває базові потреби і на трошки відкласти,я сама з дітьми і мама.Маю ще й підробіток.Та й вік вже під 50.Роблю те що вмію,досвід великий,добре й так.
anonim_122
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
5
Так а куда людям идти, например в 55-60 лет? Желающих брать работников такого возраста не много
anonim_128
Амелі на мілені• 2 часа назад
6
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так а куда людям идти, например в 55-60 лет? Желающих брать работников такого возраста не много
Мало дуже
anonim_122
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
7
Ответ дляАмелі на мілені
Мало дуже
Мне 32 года и я в поиске еще одной работы и сталкиваюсь с требованием до 30 лет 🤪
Для меня это прям дикость. И ладно, если бы я искала работу модели, стюардессы, ну хотя бы секретаря. А так вакансия бухгалтера до 30 лет 🤦🏻‍♀️
like 2 heart 2
anonim_193
Квітка папороті• 2 часа назад
8
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне 32 года и я в поиске еще одной работы и сталкиваюсь с требованием до 30 лет 🤪
Для меня это прям дикость. И ладно, если бы я искала работу модели, стюардессы, ну хотя бы секретаря. А так вакансия бухгалтера до 30 лет 🤦🏻‍♀️
Ага, до 30 лет и с опытом работы 20 лет. Такой иногда бред
heart 3 like 1
anonim_128
Амелі на мілені• 2 часа назад
9
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне 32 года и я в поиске еще одной работы и сталкиваюсь с требованием до 30 лет 🤪
Для меня это прям дикость. И ладно, если бы я искала работу модели, стюардессы, ну хотя бы секретаря. А так вакансия бухгалтера до 30 лет 🤦🏻‍♀️
Є таке на хороші роботи,міжнародні компанії з високими вимогами і зарплатами шукають розумну молодь,яка паше цілодобово.
woman_facepalming 2

anonim_8
Смурфик• 2 часа назад
10
Проработала 18 лет, обожала свою работу. В плане финансов это как раз наоборот был огромный минус для семьи, работала для души😂
anonim_149
Мудрецыха мира• 2 часа назад
11
Я працюю за гроші. Все інше на другому плані
heart 1
anonim_26
Вподобайден• 1 час назад
12
Пропрацювала на одній роботі більше 20 років, не те, щоб не подобалося, але з часом все стало одноманітним. Боялася щось міняти, слухала всіх, хто казав, що не треба, де ж ще таку роботу знайдеш (не дуже оплачувану до речі) Так і втратила час, щоб навчитися іншому хоча б в своїй сфері та розширити проф навички, шкодую. Потім спробувала суміжний напрям, не сподобалося, хоча 4 роки відпрацювала. Зараз не працюю, маю дохід, не повязаний з попередніми роботами, але його не вистачає, тому скоріш за все буду наздоганяти все, що пропустила за роки, та шукати роботу за професією. Але ж он дівчата пишуть про вікові обмеження, тому хто зна, чи знайду, чи до знайомих буду стукатися.
anonim_122
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
13
Ответ дляАмелі на мілені
Є таке на хороші роботи,міжнародні компанії з високими вимогами і зарплатами шукають розумну молодь,яка паше цілодобово.
Это обычна украинская компания и простая монотонная работа, где от звонка до звонка просидел и ушел домой, забыв, что делал
anonim_149
Мудрецыха мира• 1 час назад
14
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне 32 года и я в поиске еще одной работы и сталкиваюсь с требованием до 30 лет 🤪
Для меня это прям дикость. И ладно, если бы я искала работу модели, стюардессы, ну хотя бы секретаря. А так вакансия бухгалтера до 30 лет 🤦🏻‍♀️
Ну наприклад в нас замахались шукати людей, і мати проблеми з людьми за 40-50.Поїхали по навчальних закладах агітувати молодь, і набрали досить багато. Більшість лишилась.З ними легко працювати, вони швидко хватають все на ходу, не хворіють, не ходять без кінця на лікарняні, не мають побутових проблем,коли треба раніше піти чи не вийти взагалі,не кажуть що їм важко, і т. ін.
Отже в пріоритеті такі робітники.Якщо людина в 40+/50+ веде себе так само,то вона також лишається.Якщо ні-контракт не продовжується
woman_facepalming 3
anonim_122
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
15
Ответ дляМудрецыха мира
Ну наприклад в нас замахались шукати людей, і мати проблеми з людьми за 40-50.Поїхали по навчальних закладах агітувати молодь, і набрали досить багато. Більшість лишилась.З ними легко працювати, вони швидко хватають все на ходу, не хворіють, не ходять без кінця на лікарняні, не мають побутових проблем,коли треба раніше піти чи не вийти взагалі,не кажуть що їм важко, і т. ін.
Отже в пріоритеті такі робітники.Якщо людина в 40+/50+ веде себе так само,то вона також лишається.Якщо ні-контракт не продовжується
Мне 32, даже не 40.
А у молодежи полно амбиций у большинства. Они не буду сидеть на скучной, монотонной работе. Наберутся чуть опыта и уйдут в закат. Я ищу такую работу, потому что уже работаю главным бухгалтером и дополнительную работу хочу спокойную, монотонную, а не напряжную. Напряга мне хватает
like 3
anonim_149
Мудрецыха мира• 1 час назад
16
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне 32, даже не 40.
А у молодежи полно амбиций у большинства. Они не буду сидеть на скучной, монотонной работе. Наберутся чуть опыта и уйдут в закат. Я ищу такую работу, потому что уже работаю главным бухгалтером и дополнительную работу хочу спокойную, монотонную, а не напряжную. Напряга мне хватает
Для абсолютного большинства в приоритете уровень зарплаты А монотонная работа или нет, это вторично.Человек привыкает ко всему
Зарплаты у нас хорошие,уходят единицы.И действительно,в основном те,кто хочет двигаться выше,ну или сменить род деятельности.
anonim_41
Бринзолетта• 1 час назад
17
20 лет работала, в этом году сменила работу, почему работала? Боялась что то менять
anonim_1
Квітнева Іванівна• 1 час назад
18
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне 32 года и я в поиске еще одной работы и сталкиваюсь с требованием до 30 лет 🤪
Для меня это прям дикость. И ладно, если бы я искала работу модели, стюардессы, ну хотя бы секретаря. А так вакансия бухгалтера до 30 лет 🤦🏻‍♀️
Сейчас в бухгалтерии все очень компьютеризировано. Моя знакомая 65 лет. Бухгалтер уровня Бог, спрячет в отчете все так, что будешь знать где искать и не найдешь. Но отправить мейл для нее катастрофа, сделать скан и она с давлением. Поэтому в помощь ей взяли 35-летнюю. Делает небольшой кусок работы и закрывает все цифровое, от чего у старшей инфаркт.
Но на самом деле самые классные сотрудники на интеллектуальном труде это 40+. У них уже и мозги, и стабильность психики, и взрослые дети, и еще здоровые родители. Они стабильны.
anonim_144
Радикальная• 15 минут назад
19
Ответ дляСмурфик
Проработала 18 лет, обожала свою работу. В плане финансов это как раз наоборот был огромный минус для семьи, работала для души😂
Ким працювали, якщо не секрет?

anonim_144
Радикальная• 12 минут назад
20
Ответ дляМудрецыха мира
Ну наприклад в нас замахались шукати людей, і мати проблеми з людьми за 40-50.Поїхали по навчальних закладах агітувати молодь, і набрали досить багато. Більшість лишилась.З ними легко працювати, вони швидко хватають все на ходу, не хворіють, не ходять без кінця на лікарняні, не мають побутових проблем,коли треба раніше піти чи не вийти взагалі,не кажуть що їм важко, і т. ін.
Отже в пріоритеті такі робітники.Якщо людина в 40+/50+ веде себе так само,то вона також лишається.Якщо ні-контракт не продовжується
Мені здається, що в 30-45 навпаки більше проблем з тим, щоб піти раніше, піти на лікарняний через дітей. В 45+ зазвичай ти нарешті вільний
anonim_149
Мудрецыха мира• 8 минут назад
21
Ответ дляРадикальная
Мені здається, що в 30-45 навпаки більше проблем з тим, щоб піти раніше, піти на лікарняний через дітей. В 45+ зазвичай ти нарешті вільний
В 30-45 одні проблеми-малі діти та ін. В 45+ інші -здоров´я, хворі батьки, малі онуки...
anonim_63
автор ЯсноВидящая • 8 минут назад
22
Ответ дляМудрецыха мира
Ну наприклад в нас замахались шукати людей, і мати проблеми з людьми за 40-50.Поїхали по навчальних закладах агітувати молодь, і набрали досить багато. Більшість лишилась.З ними легко працювати, вони швидко хватають все на ходу, не хворіють, не ходять без кінця на лікарняні, не мають побутових проблем,коли треба раніше піти чи не вийти взагалі,не кажуть що їм важко, і т. ін.
Отже в пріоритеті такі робітники.Якщо людина в 40+/50+ веде себе так само,то вона також лишається.Якщо ні-контракт не продовжується
То що вичеркнути категорію 30-50? То і ваша молодь подорослішає і почне робити все те ж саме, що ви перечилили.
Грубо якось...
anonim_144
Радикальная• 4 минуты назад
23
Ответ дляМудрецыха мира
В 30-45 одні проблеми-малі діти та ін. В 45+ інші -здоров´я, хворі батьки, малі онуки...
З нинішніми молодими онуків не дочекаєшся, вони надто розумні для раннього материнства. Мої батьки померли в мої 35 і 42. Мені 50, здоров´я не настільки просіло, щоб не бути здатною працювати інтелектуально або ходити постійно на лікарняні. Я і раніше раз на 5-7 років хворіла так, щоб була б потреба в лікарняному по ОРВІ. Жорсткі проблеми, сподіваюсь, починаються пізніше
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff