ЯсноВидящая• 2 часа назад
Хто працює на одній роботі більше 15 років, зайдіть
Вам ще подобається ваша робота чи вона просто закриває фінансові потреби, тому ви все ще там?
Чи влаштовує вас зарплата?
Квітка папороті• 2 часа назад
Работала на одном месте. Сейчас военный медик. Не скажу, что прям надоела
Несемо світло разом• 2 часа назад
Мама моя більше 30 років на одній роботі пропрацювала, бібліотекар.
Просто дуже любить свою роботу.
З/п малесенька там.
Зараз в іншій бібліотеці, з попередньої її ’попросили’ у зв´язку з віком.
Просто дуже любить свою роботу.
З/п малесенька там.
Залізна тьотя• 2 часа назад
Працюю викладачем в коледжі 12 років.
Робота подобається. Діти різні, тому не одне й те саме.
Амелі на мілені• 2 часа назад
Зарплата вже не сильно влаштовує,дуже сильна інфляція.Але закриває базові потреби і на трошки відкласти,я сама з дітьми і мама.Маю ще й підробіток.Та й вік вже під 50.Роблю те що вмію,досвід великий,добре й так.
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Так а куда людям идти, например в 55-60 лет? Желающих брать работников такого возраста не много
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мало дуже
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
Мало дуже
Мне 32 года и я в поиске еще одной работы и сталкиваюсь с требованием до 30 лет 🤪
Для меня это прям дикость. И ладно, если бы я искала работу модели, стюардессы, ну хотя бы секретаря. А так вакансия бухгалтера до 30 лет 🤦🏻♀️
Квітка папороті• 2 часа назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ага, до 30 лет и с опытом работы 20 лет. Такой иногда бред
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Є таке на хороші роботи,міжнародні компанії з високими вимогами і зарплатами шукають розумну молодь,яка паше цілодобово.
Смурфик• 2 часа назад
Проработала 18 лет, обожала свою работу. В плане финансов это как раз наоборот был огромный минус для семьи, работала для души😂
Вподобайден• 1 час назад
Пропрацювала на одній роботі більше 20 років, не те, щоб не подобалося, але з часом все стало одноманітним. Боялася щось міняти, слухала всіх, хто казав, що не треба, де ж ще таку роботу знайдеш (не дуже оплачувану до речі) Так і втратила час, щоб навчитися іншому хоча б в своїй сфері та розширити проф навички, шкодую. Потім спробувала суміжний напрям, не сподобалося, хоча 4 роки відпрацювала. Зараз не працюю, маю дохід, не повязаний з попередніми роботами, але його не вистачає, тому скоріш за все буду наздоганяти все, що пропустила за роки, та шукати роботу за професією. Але ж он дівчата пишуть про вікові обмеження, тому хто зна, чи знайду, чи до знайомих буду стукатися.
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
Это обычна украинская компания и простая монотонная работа, где от звонка до звонка просидел и ушел домой, забыв, что делал
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну наприклад в нас замахались шукати людей, і мати проблеми з людьми за 40-50.Поїхали по навчальних закладах агітувати молодь, і набрали досить багато. Більшість лишилась.З ними легко працювати, вони швидко хватають все на ходу, не хворіють, не ходять без кінця на лікарняні, не мають побутових проблем,коли треба раніше піти чи не вийти взагалі,не кажуть що їм важко, і т. ін.
Отже в пріоритеті такі робітники.Якщо людина в 40+/50+ веде себе так само,то вона також лишається.Якщо ні-контракт не продовжується
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Мне 32, даже не 40.
А у молодежи полно амбиций у большинства. Они не буду сидеть на скучной, монотонной работе. Наберутся чуть опыта и уйдут в закат. Я ищу такую работу, потому что уже работаю главным бухгалтером и дополнительную работу хочу спокойную, монотонную, а не напряжную. Напряга мне хватает
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мне 32, даже не 40.
Для абсолютного большинства в приоритете уровень зарплаты А монотонная работа или нет, это вторично.Человек привыкает ко всему
Зарплаты у нас хорошие,уходят единицы.И действительно,в основном те,кто хочет двигаться выше,ну или сменить род деятельности.
Бринзолетта• 1 час назад
20 лет работала, в этом году сменила работу, почему работала? Боялась что то менять
Квітнева Іванівна• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сейчас в бухгалтерии все очень компьютеризировано. Моя знакомая 65 лет. Бухгалтер уровня Бог, спрячет в отчете все так, что будешь знать где искать и не найдешь. Но отправить мейл для нее катастрофа, сделать скан и она с давлением. Поэтому в помощь ей взяли 35-летнюю. Делает небольшой кусок работы и закрывает все цифровое, от чего у старшей инфаркт.
Но на самом деле самые классные сотрудники на интеллектуальном труде это 40+. У них уже и мозги, и стабильность психики, и взрослые дети, и еще здоровые родители. Они стабильны.
Радикальная• 15 минут назад
Ответ дляСмурфик
Ким працювали, якщо не секрет?
Радикальная• 12 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
Мені здається, що в 30-45 навпаки більше проблем з тим, щоб піти раніше, піти на лікарняний через дітей. В 45+ зазвичай ти нарешті вільний
Мудрецыха мира• 8 минут назад
Ответ дляРадикальная
В 30-45 одні проблеми-малі діти та ін. В 45+ інші -здоров´я, хворі батьки, малі онуки...
ЯсноВидящая
• 8 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
То що вичеркнути категорію 30-50? То і ваша молодь подорослішає і почне робити все те ж саме, що ви перечилили.
Грубо якось...
Радикальная• 4 минуты назад
Ответ дляМудрецыха мира
З нинішніми молодими онуків не дочекаєшся, вони надто розумні для раннього материнства. Мої батьки померли в мої 35 і 42. Мені 50, здоров´я не настільки просіло, щоб не бути здатною працювати інтелектуально або ходити постійно на лікарняні. Я і раніше раз на 5-7 років хворіла так, щоб була б потреба в лікарняному по ОРВІ. Жорсткі проблеми, сподіваюсь, починаються пізніше