Бойова• 2 часа назад
Не хочу на роботу. Ненавиджу
Я з тих, хто тут пише постійно про свій успішний успіх 😂😂😂😂
Але я страшннно замахалася
Я не хочу більше працювати 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Боже що робити (((((
Але я страшннно замахалася
Я не хочу більше працювати 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Боже що робити (((((
9
4
2
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Мне две недели осталось до отпуска
Выдержу
Тоже не хочу, но надо
Деньги люблю потому и работаю
Выдержу
Тоже не хочу, но надо
Деньги люблю потому и работаю
автор
Бойова
• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Насолоджуйтесь успішним успіхом. Що вам залишається?
Зараз щось не виходить насолоджуватися
3
1
1
Показушница• 2 часа назад
Ответ дляБойова
Зараз щось не виходить насолоджуватися
З´їжте морозиво. Завжди працює.
3
1
автор
Бойова
• 2 часа назад
Ответ дляДопоможіть знайти
И я не хочу, но деньги нужны
Так і є((((
Це без варіантів
Я понию а завтра в бій
Це без варіантів
Я понию а завтра в бій
3
1
автор
Бойова
• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
З´їжте морозиво. Завжди працює.
Не люблю
Морозиво
Морозиво
2
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
А я звільнилась. Задовбалась хворіти там.
Я не хворію, але щось вже не люблю працювати
2
2
2
побольшомусекретику• 1 час назад
А представьте, кто без успешного успеха работает? Ото настоящая засада
3
2
Братья Капли• 1 час назад
Я тиждень відпочила. Зараз тиждень попрацюю, і знов тиждень відпустки.
Втомилась, дуже важкий і важливий проєкт. Але поки треба працювати. Успішний успіх він такий
Втомилась, дуже важкий і важливий проєкт. Але поки треба працювати. Успішний успіх він такий
3
1
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляПокорительная
Пройдет. Не думаю, что вы всегда ходили на работу как на праздник.
Я працюю віддалено
Але відрядження часто
Але відрядження часто
3
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Я тиждень відпочила. Зараз тиждень попрацюю, і знов тиждень відпустки.
Втомилась, дуже важкий і важливий проєкт. Але поки треба працювати. Успішний успіх він такий
Втомилась, дуже важкий і важливий проєкт. Але поки треба працювати. Успішний успіх він такий
Я можу взяти відпустку але не хочу (
Уявяяє е мою ступінь вигорання?
Мене заіпуть і у відпустці(
Уявяяє е мою ступінь вигорання?
Мене заіпуть і у відпустці(
5
3
Единорог_помог• 1 час назад
И я задолбалась, хоть до отпуска 2 недели и короткие рабочие дни до 11. Но буду думать выходить после отпуска или нет
4
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляБойова
Я можу взяти відпустку але не хочу (
Уявяяє е мою ступінь вигорання?
Мене заіпуть і у відпустці(
Уявяяє е мою ступінь вигорання?
Мене заіпуть і у відпустці(
Я перших 3 дня активно відповідала на повідомлення, читала чати, переживала. Десь з четверга мене тільки попустило.
Треба відпочивати, шоб не вигоріти ще більше
Треба відпочивати, шоб не вигоріти ще більше
2
1
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Возьмите отпуск
Попустит
У меня тоже бывают такие моменты, но я все равно возвращаюсь к работе
Попустит
У меня тоже бывают такие моменты, но я все равно возвращаюсь к работе
1
1
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
Не працювати. Статті за тунеядство давно нема
Не можу
2
1
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Возьмите отпуск
Попустит
У меня тоже бывают такие моменты, но я все равно возвращаюсь к работе
Попустит
У меня тоже бывают такие моменты, но я все равно возвращаюсь к работе
Дякую. Візьму обовʼязково
1
Рятівник Малібу• 1 час назад
Мабуть же зарплатня велика. Змініть на роботу з менш щільним графіком і меншою зарплатнею, щоб були сили і бажання жити життя. А всіх грошей не заробиш.
3
1
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляРятівник Малібу
Мабуть же зарплатня велика. Змініть на роботу з менш щільним графіком і меншою зарплатнею, щоб були сили і бажання жити життя. А всіх грошей не заробиш.
Не уявляю такого.
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
5
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляРятівник Малібу
Мабуть же зарплатня велика. Змініть на роботу з менш щільним графіком і меншою зарплатнею, щоб були сили і бажання жити життя. А всіх грошей не заробиш.
Дому і графік у мене не поганий. Навіть хороший, я просто взагалі працювати не хочу
3
2
Рятівник Малібу• 1 час назад
Ответ дляБойова
Не уявляю такого.
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
Себе не любити це працювати на роботі, яку ненавидите. Без задоволення.
4
Кондуктор маршрутки• 1 час назад
Ответ дляБойова
Не уявляю такого.
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
А Вы себя сейчас любите ?
3
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
А Вы себя сейчас любите ?
Зараз ні. От саме зараз ні.
Але мене попустить думаю, бо таке вперше а житті. Не попустить . Піду з роботи і пів року мабуть буду нічого не робити і навіть не шукати роботу
Але мене попустить думаю, бо таке вперше а житті. Не попустить . Піду з роботи і пів року мабуть буду нічого не робити і навіть не шукати роботу
1
1
Кондуктор маршрутки• 1 час назад
Ответ дляБойова
Зараз ні. От саме зараз ні.
Але мене попустить думаю, бо таке вперше а житті. Не попустить . Піду з роботи і пів року мабуть буду нічого не робити і навіть не шукати роботу
Але мене попустить думаю, бо таке вперше а житті. Не попустить . Піду з роботи і пів року мабуть буду нічого не робити і навіть не шукати роботу
Когда Вы научитесь быть с собой честной, Вас ждёт много неприятных открытий.
2
Рятівник Малібу• 1 час назад
Ответ дляБойова
Дому і графік у мене не поганий. Навіть хороший, я просто взагалі працювати не хочу
А що хочете? Чим займатись? Не в стелю ж плювати?
Якщо це просто втома, то відпустка допоможе. Але ж зазвичай робота, яку любиш ненависті не викликає.
Якщо це просто втома, то відпустка допоможе. Але ж зазвичай робота, яку любиш ненависті не викликає.
3
автор
Бойова
• 1 час назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Когда Вы научитесь быть с собой честной, Вас ждёт много неприятных открытий.
Коли? В 90?))
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу