sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_149
Бойова• 2 часа назад

Не хочу на роботу. Ненавиджу

Я з тих, хто тут пише постійно про свій успішний успіх 😂😂😂😂
Але я страшннно замахалася
Я не хочу більше працювати 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Боже що робити (((((
crying_face 9 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2
57 7
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_131
Зоркая Зорро• 2 часа назад
1
Мне две недели осталось до отпуска
Выдержу
Тоже не хочу, но надо
Деньги люблю потому и работаю

anonim_156
Показушница• 2 часа назад
2
Насолоджуйтесь успішним успіхом. Що вам залишається?
face_with_tears_of_joy 7 woman_facepalming 2
anonim_72
Допоможіть знайти• 2 часа назад
3
И я не хочу, но деньги нужны
face_with_tears_of_joy 1 crying_face 1
anonim_149
автор Бойова • 2 часа назад
4
Ответ дляПоказушница
Насолоджуйтесь успішним успіхом. Що вам залишається?
Зараз щось не виходить насолоджуватися
woman_facepalming 3 crying_face 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_156
Показушница• 2 часа назад
5
Ответ дляБойова
Зараз щось не виходить насолоджуватися
З´їжте морозиво. Завжди працює.
woman_facepalming 3 heart 1
anonim_149
автор Бойова • 2 часа назад
6
Ответ дляДопоможіть знайти
И я не хочу, но деньги нужны
Так і є((((
Це без варіантів
Я понию а завтра в бій
woman_facepalming 3 crying_face 1
anonim_149
автор Бойова • 2 часа назад
7
Ответ дляПоказушница
З´їжте морозиво. Завжди працює.
Не люблю
Морозиво
woman_facepalming 2
anonim_155
Снегопадка• 2 часа назад
8
А я звільнилась. Задовбалась хворіти там.
heart 3 woman_facepalming 2
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
9
Ответ дляСнегопадка
А я звільнилась. Задовбалась хворіти там.
Я не хворію, але щось вже не люблю працювати
crying_face 2 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 2

anonim_116
побольшомусекретику• 1 час назад
10
А представьте, кто без успешного успеха работает? Ото настоящая засада
face_with_tears_of_joy 3 like 2
anonim_192
Покорительная• 1 час назад
11
Пройдет. Не думаю, что вы всегда ходили на работу как на праздник.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_149
Братья Капли• 1 час назад
12
Я тиждень відпочила. Зараз тиждень попрацюю, і знов тиждень відпустки.
Втомилась, дуже важкий і важливий проєкт. Але поки треба працювати. Успішний успіх він такий
woman_facepalming 3 like 1
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
13
Ответ дляПокорительная
Пройдет. Не думаю, что вы всегда ходили на работу как на праздник.
Я працюю віддалено
Але відрядження часто
woman_facepalming 3
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
14
Ответ дляБратья Капли
Я тиждень відпочила. Зараз тиждень попрацюю, і знов тиждень відпустки.
Втомилась, дуже важкий і важливий проєкт. Але поки треба працювати. Успішний успіх він такий
Я можу взяти відпустку але не хочу (
Уявяяє е мою ступінь вигорання?
Мене заіпуть і у відпустці(
crying_face 5 woman_facepalming 3
anonim_180
ПочтальЁнша• 1 час назад
15
Не працювати. Статті за тунеядство давно нема
heart 4 woman_facepalming 1
anonim_39
Единорог_помог• 1 час назад
16
И я задолбалась, хоть до отпуска 2 недели и короткие рабочие дни до 11. Но буду думать выходить после отпуска или нет
woman_facepalming 4
anonim_149
Братья Капли• 1 час назад
17
Ответ дляБойова
Я можу взяти відпустку але не хочу (
Уявяяє е мою ступінь вигорання?
Мене заіпуть і у відпустці(
Я перших 3 дня активно відповідала на повідомлення, читала чати, переживала. Десь з четверга мене тільки попустило.
Треба відпочивати, шоб не вигоріти ще більше
woman_facepalming 2 like 1
anonim_193
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
18
Возьмите отпуск
Попустит
У меня тоже бывают такие моменты, но я все равно возвращаюсь к работе
woman_facepalming 1 like 1
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
19
Ответ дляПочтальЁнша
Не працювати. Статті за тунеядство давно нема
Не можу
woman_facepalming 2 crying_face 1

anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
20
Ответ дляАноним НаВсеГда
Возьмите отпуск
Попустит
У меня тоже бывают такие моменты, но я все равно возвращаюсь к работе
Дякую. Візьму обовʼязково
woman_facepalming 1
anonim_36
Рятівник Малібу• 1 час назад
21
Мабуть же зарплатня велика. Змініть на роботу з менш щільним графіком і меншою зарплатнею, щоб були сили і бажання жити життя. А всіх грошей не заробиш.
face_with_tears_of_joy 3 like 1
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
22
Ответ дляРятівник Малібу
Мабуть же зарплатня велика. Змініть на роботу з менш щільним графіком і меншою зарплатнею, щоб були сили і бажання жити життя. А всіх грошей не заробиш.
Не уявляю такого.
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
woman_facepalming 5
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
23
Ответ дляРятівник Малібу
Мабуть же зарплатня велика. Змініть на роботу з менш щільним графіком і меншою зарплатнею, щоб були сили і бажання жити життя. А всіх грошей не заробиш.
Дому і графік у мене не поганий. Навіть хороший, я просто взагалі працювати не хочу
woman_facepalming 3 crying_face 2
anonim_36
Рятівник Малібу• 1 час назад
24
Ответ дляБойова
Не уявляю такого.
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
Себе не любити це працювати на роботі, яку ненавидите. Без задоволення.
heart 4
anonim_15
Кондуктор маршрутки• 1 час назад
25
Ответ дляБойова
Не уявляю такого.
Це труба так себе не любити щоб працювати за малі гроші. Де звичайно теж вигорають люди
А Вы себя сейчас любите ?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_12
Сіточка• 1 час назад
26
Деградировать не каждому дано, арбайтен!
heart 3
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
27
Ответ дляКондуктор маршрутки
А Вы себя сейчас любите ?
Зараз ні. От саме зараз ні.
Але мене попустить думаю, бо таке вперше а житті. Не попустить . Піду з роботи і пів року мабуть буду нічого не робити і навіть не шукати роботу
like 1 dislike 1
anonim_15
Кондуктор маршрутки• 1 час назад
28
Ответ дляБойова
Зараз ні. От саме зараз ні.
Але мене попустить думаю, бо таке вперше а житті. Не попустить . Піду з роботи і пів року мабуть буду нічого не робити і навіть не шукати роботу
Когда Вы научитесь быть с собой честной, Вас ждёт много неприятных открытий.
heart 2
anonim_36
Рятівник Малібу• 1 час назад
29
Ответ дляБойова
Дому і графік у мене не поганий. Навіть хороший, я просто взагалі працювати не хочу
А що хочете? Чим займатись? Не в стелю ж плювати?
Якщо це просто втома, то відпустка допоможе. Але ж зазвичай робота, яку любиш ненависті не викликає.
woman_facepalming 3
anonim_149
автор Бойова • 1 час назад
30
Ответ дляКондуктор маршрутки
Когда Вы научитесь быть с собой честной, Вас ждёт много неприятных открытий.
Коли? В 90?))
dislike 2 crying_face 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff