Привіт з ботойбіччя• 30 июня в 14:31
Поповнення рахунку 3axid
Хто користується послугами 3axid, як ви поповнюєте рахунок? Чи можна поповнити банківською картою, замість PayPal?
Привіт з ботойбіччя
• 30 июня в 14:36
Ответ дляЛеся Українка
Там є консультант онлайн/ Що він каже?
Вони кажуть, що можна лише PayPal. Хоча опція банківською картою робоча. Проблема в тому, що через PayPal додаткова комісія
ПуГоФФка• 05 июля в 00:18
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
к сожалению в обход никак... главное не забудьте выставить валюту страны, иначе двойная конвертация и больше денег
либо сделать пей пал на валютную карту